انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 4965)
چهارشنبه 27/3/1388 - 16:32 -0 تشکر 123418
پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملكت شما آسیبی نرسد

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست

سلام

1- 18تیر 59 كودتای نوژه خنثی شد. كارشناسان مسائل امنیتی معتقدند كه كودتای 28مرداد 32 در مقایسه با كودتای نوژه بازی كودكانه ای بیشتر نبوده و نمونه های بسیار كوچكتر از این كودتا، رژیم های بسیاری را در سراسر جهان سرنگون كرده است. آمریكا به كودتای نوژه امید زیادی بسته بود و آن را ضربه نهایی و كشنده بر پیكر نهال نوپای جمهوری اسلامی می پنداشت تا آنجا كه عملیات كودتا را بر تهاجم عراق به ایران اولویت داد.
كودتای نوژه از حیث تجهیزات نظامی پیش بینی شده، سرمایه گذاری مالی، گستره ارتباطات و... در تاریخ كودتاهای جهان بی سابقه بود و چنان دقیق طراحی شده بود كه سازمان جاسوسی آمریكا (سیا) موفقیت آن را قطعی می دانست تا آنجا كه حتی اعلامیه پیروزی آن آماده و در تیراژ میلیونی تكثیر شده بود و خانه ای نیز برای اسكان یكی از روحانی نمایانی كه به عنوان «رهبر مذهبی»(!) كودتا انتخاب شده بود، درنظرگرفته بودند!
قرار بود عملیات كودتا به طور همزمان در تهران و سایر شهرهای بزرگ ایران به اجرا درآید و اماكنی مانند مدرسه فیضیه، اقامتگاه امام خمینی(ره)، كمیته مركزی، نخست وزیری، مصلی های نمازجمعه و... توسط هواپیماها بمباران شوند و در این بمباران وسیع نیز از بمب های خوشه ای و آتش زا استفاده نمایند.
بنا به اعتراف همه كودتاچیان دستگیر شده، با تحلیلی كه گروه سیاسی كودتا از اوضاع كشور ارائه داده بود، هدف سریع و اولیه كودتا كه می توانست موفقیت آن را تضمین نماید قطع هرگونه ارتباط میان امام و مردم بود. برای سران كودتا كاملامشخص بود تا زمانی كه امام زنده و با امت در ارتباط است، مردم با یك اشاره ایشان به خیابان ریخته و كودتا را عقیم خواهند كرد. بر این اساس مركز ثقل كودتا بر حمله به «بیت امام» و «رادیو و تلویزیون» به عنوان كانالهای ارتباطی موثر میان «امت» و «امام» متمركز گردید. كودتاچیان مصمم بودند تا در حمله ای برق آسا و با قطع پیوند امام و امت، شریان حیاتی جمهوری اسلامی را قطع نمایند. آنان درست دریافته بودند كه حیات و بقای انقلاب فقط در پیوند وثیق میان امام و مردم است و هرگونه اخلال در این ارتباط گامی موثر در براندازی نظام جمهوری اسلامی خواهد بود. سالها از آن غائله گذشت و معجزه ارتباط و پیوند امت و امام هر روز آشكارتر شد. دشمن به خوبی دریافت تا زمانی كه مردم به رهبر وفادار و باورمندند و به آن به عنوان یك نظام قانونی، مشروع، مطلوب و مقدس می نگرند، امكان تحمیل سلطه بر آنان وجود ندارد. این واقعیت به شكل كاملاروشن و آشكار در سخنان استانلی روم، معاون وقت رئیس سازمان امنیت ملی آمریكا خودنمایی می كند. او صریحا اعلام كرده بود: «آنچه تاكنون همه تحریكات ما را برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران با ناكامی مواجه ساخته است، اعتقاد مردم ایران به ولایت فقیه است.»
در واقع از دیدگاه سیا كه توسط ادوارد شرلی از كارشناسان برجسته آن بیان شده است، تنها حذف ولایت فقیه از ساختار جمهوری اسلامی، به منزله تغییر ماهیت رژیم ایران است. شرلی در جولای 1998 (تیر 1377) در فصلنامه آمریكایی خاورمیانه و طی یك میزگرد چهارنفره تصریح كرد: «اگر نظام ولایت فقیه در ایران از هم بپاشد آن وقت می توان پذیرفت كه جمهوری اسلامی تغییر ماهیت داده و برقراری روابط ممكن خواهد شد.»
2-غائله 18تیر 78 حلقه ای از زنجیره اقدامات براندازی دشمن بود. حدود بیست سال پس از كودتای نوژه این بار نسل جوان و دانشجوی كشورمان مورد طمع دشمن قرار گرفت. مروری بر بیانیه های ضدانقلاب خارج نشین كه به مناسبت سالگرد غائله 18تیر صادر شده است می تواند ابعاد مغفول و زوایای پنهان این غائله را آشكار سازد. در یكی از این بیانیه ها كه به طور زنجیره ای در محافل ضدانقلابی به مناسبت 18 تیر78 قرائت شد آمده است: «همه كسانی كه در جریان جنبش 18تیر 78 حضور داشتند، به خوبی آگاه هستند كه 18 تیر حلقه تكمیلی یك جنبش مستقل دموكراسی خواهی بود كه پیش از 2 خرداد 76، یعنی قبل از به قدرت رسیدن اصلاح طلبان آغاز شده بود، و خواسته های خود را از طریق میتینگها و نشریات مستقل دنبال می نمود. 18تیر 78 به هیچ وجه جدا از زمینه های پیشین آن نیست... اخیراً شنیده شده است كه برخی درصدد هستند تا جنبش 18 تیر را یك حركت تصادفی و پوپولیستی به قصد اعتراض به توقیف یك روزنامه چپ سنتی «سلام» تحلیل و تفسیر نمایند. این جنبش را مستظهر به حمایتهای بین المللی و اپوزیسیون داخل و خارج از كشور می دانیم.»
بله! دستی كه این بیانیه را نگاشته و در میان ضد انقلاب توزیع می كند، همان دستی است كه 18 تیر 78 دانشجو را برای اعتراض از داخل كوی دانشگاه به بیرون هل می دهد. و اتفاقا همین دست نامرئی با استفاده از عوامل نفوذیش نظیر (الف-الف)، (ك-م)، (ب-ش) ورود مشكوك تعدادی از عوامل نیروی انتظامی را به داخل كوی دانشگاه رقم می زند و غائله 18 تیر را می آغازد.
تهران 3 روز در تب بحران می سوزد آشوبگران هر آنچه خواستند تخریب كردند و به آتش كشیدند. اما این بار هم اكسیر باطل السحر براندازی جمهوری اسلامی، از تركیب و پیوند اعتقادی و عاطفی امت با رهبر، ناكامی ضد انقلاب را به دنبال داشت. هنگامی كه در 78.4.21 رهبر مجاهد و فرزانه مان، حضرت آیت الله خامنه ای، دردمندانه خطاب به حضرت صاحب الامر اظهار نمودند: «كه ای سید و مولای ما پیش خدای متعادل شهادت ده كه ما در راه او تا آخرین نفس ایستاده ایم» و متعاقب آن ازملت شریف و فرزندان بسیجی خود دعوت نمودند تا چشم فتنه را كور نمایند، شكوه پیوند امت با امام در سیل خروشان انسانهای عاشق و ولایتمدار متجلی شد. ضد انقلاب كه آمده بود بر موج اعتراضات دانشجویی، جمهوری اسلامی را در هم شكند و ساختاری سكولار (!) را جانشین آن نماید، در میان حجم عظیم امواج امت نفسش برید و مرگش رقم خورد. اینگونه بود كه امت مسلمانمان یكبار دیگر در آزمون و امتحان ولایتمداری سرافراز شدند و نشان دادند كه از رهنمود خمینی كبیر كه «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملكت شما آسیبی نرسد.» هرگز دست نخواهند كشید.
نویسند: عبدالرضا داوری

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
چهارشنبه 27/3/1388 - 16:34 - 0 تشکر 123420

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست

سلام

جمعه این هفته با شرکت در نماز جمعه بار دیگر به رهبر انقلاب لبیک میگیم و ثابت میکنیم همیشه پشتیبان ولایت فقیه هستیم تا به کشورمون آسیبی وارد نشه.

سربلند و پیروز باشین...

التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
چهارشنبه 27/3/1388 - 17:19 - 0 تشکر 123429

مرگ بر ضد ولایت فقیه

هرگز اين چهار چيز را در زندگيت نشكن

.......................اعتماد ، قول ، رابطه و قلب ؛

.....................................يرا اينها وقتي مي شكنند صدا ندارند ، اما درد بسياري دارند ...

...چارلز ديكنز ...
چهارشنبه 27/3/1388 - 20:8 - 0 تشکر 123471

                               لبیک یا خامنه ای

نمي دانم چه مي داني که انسان بودن و ماندن چه دشوار است چه رنجي مي کشد آنکس که انسان است و از احساس سرشار است

چهارشنبه 27/3/1388 - 20:24 - 0 تشکر 123473

به نام خدا

سلام ممنون واقعا این همه مشکلات به خاطر پایبند نبودن افراد به نصیحتها و اصول رهبر و ولایت فقیه است که اگر اینرا اویزه گوش خود کنیم فکر نکنم مشکلی داشته باشیم

پنج شنبه 28/3/1388 - 0:40 - 0 تشکر 123520

اکنون نیز با پیروی از ولایت فقیه چشم کور دشمنان را بار دیگر کورتر از گذشته میکنیم

پنج شنبه 28/3/1388 - 5:10 - 0 تشکر 123545

با سلام

ای رهبر آزاده               آماده ایم ، آماده

امام زمان (عج) : اگر شیعیان ما به عهد و پیمانی که با ما بسته اند وفادار بودند فرج من به تاخیر نمی افتاد.   

پنج شنبه 28/3/1388 - 22:20 - 0 تشکر 123798

وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد نکند مکر بنی ساعده تکرار شود / که علی در قفس خانه گرفتار شود نکند حفظ ولی بر همگان عار شود / نکند حق علی در عمل انکارشود محرم راز علی نخل و دل چاهشود / سیلی خصم زبون نقش رخ یار شود

جمعه 29/3/1388 - 2:57 - 0 تشکر 123825

بسم الله الرحمن الرحیم
*********
حماسه پشت سر حماسه سخنان امروز رهبر در خطبه های نماز جمعه خصوصا خطبه دوم دل مردم را شاد و بت ها را می شكند.
خامنه ای خمینی دیگر است
************* 
ولایتش ولایت حیدر است 
لــبــیــك یــا خـــامــنــه ای  

http://rahpoyvesal.blogfa.com
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی