• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 67643)
سه شنبه 26/3/1388 - 11:34 -0 تشکر 123013
شیطان بزرگ

                                            بسم الله الرحمن الرحیم 

اى فرزندان آدم مگر با شما عهد نكرده بودم كه شیطان را مپرستید زیرا وى دشمن آشكار شماست

قرآن کریم سوره یس آیه 60

امروزه شیطان ؛ متوجه یکی از کانون های قدرت های جهانی بنام کاخ سفید گردیده و بوسیله جماعت حاکم براین کاخ انواع و اقسام فتنه ها و جنگ ها را در این کره خاکی رقم میزند.

 فتنه ها ی شیطانی همانند جنگهای داخلی درممالک اسلامی ( یمن و لیبی و سوریه و امثالهم)  گفته آن پیرجماران راتاییدخواهدکرد که فرمود آمریکا شیطان بزرگ است .
 

چگونه آمریکا را شیطان بزرگ نخوانیم درحالی که  اولین استفاده کننده بمب اتم بودوخلبان رهاکننده بمب را با افتخار به خاک سپردهرگزاز کشتار انسانهای هیروشیما و ناکازاکی نادم نگردیدولی خود را درصف مخالفان بمب اتم جا زده است .

اى فرزندان آدم مگر با شما عهد نكرده بودم كه شیطان را مپرستید زیرا وى دشمن آشكار شماست (60)یس

جمعه 29/3/1388 - 3:3 - 0 تشکر 123826

بسم الله الرحمن الرحیم
********
مرگ بر شیطان بزرگ
موفق و موید و فعال  
التماس دعا 

http://rahpoyvesal.blogfa.com
يکشنبه 31/3/1388 - 11:49 - 0 تشکر 124445

http://www.plfoto.com/zdjecia/422713.jpg

رونددخالت آمریکا درخصوص انتخابات ایران ؛ پس از نماز جمعه باشکوه تاحدودی تغییریافته و پس از مدتها پخش تلفن های مخاطبین دلخواه اخیر نسبت به پخش تلفن های  مخاطبین مخالف خط مشی خود نیز تن درداده وبنوعی تلاش دارد خود را ازاین مخمصه نجات دهد.

voa امریکا که درواقع ایستگاه جاسوسی و جاسوس پروری دولت ایالات متحده است همواره از مخاطبین  درخواست می دارد که گزارشات خود را درخصوص وقایع ایران با عکس و فیلم منعکس نمایند .

ایااین حرکت دخالت در امور داخلی ایران محسوب نمی شود در صورتی که اخبار منتشره امریکا در خصوص ایران را دنبال کنیم در خواهیم یافت که از سوی آمریکا جنگ و هجوم به ایران شدت یافته لکن بجای گلوله و بمب اصوات و نوشتار و تصاویر برسرروی ملت ایران ریخته می شود.

راستی اینهمه سرو صدای امریکا ناشی از چه مطلبی است که اخیرا شدت یافته است ایا جزء این است که تحرکات ورفتار عده ای خاص؛ آمریکا را به وجد آورده  وشیطان بزرگ را امید نموده است.

ملت ایران به خواهد گفت ؛تلاش تو  در صدای امریکا  برای  زورآزمایی خیابانی با دولت و ملت مقتدرایران ره به جایی نخواهد برد . زیرا ایران اسلامی روزهایی به مراتب سخت تر از این روزها را پشت سرگذاشته ؛ روزهایی که جنگ بود- خود کفایی اقتصادی بسیار ضعیف بود و توان نظامی - اقتصادی وضعیت کنونی را نداشت .

ایران اسلامی همواره دیدگاهش اینست که دنیارا صاحبی است توانا و مقدرکه هرآنچه او خواهد آن خواهد شد و او وعده داده است که یارو یاور نیکوکاران و خوبان است و ما راهمین بس .

اى فرزندان آدم مگر با شما عهد نكرده بودم كه شیطان را مپرستید زیرا وى دشمن آشكار شماست (60)یس

سه شنبه 2/4/1388 - 7:38 - 0 تشکر 125193

هو العزیز

سلام

اصطلاح بسیار زیبایی را امام راحلمون برای امریکای جنایتکار انتخاب کرد و آن شیطان بزرگ بود که به حقه اسم درخور امریکا هست.

دیشب در اخبار نشان داد که دونفر از کارکنان سیا در مورد دخالت در ایران و براندازی صحبت می کردند و از اینکه هنوز هم در ایران عوامل جاسوسی ای دارند

وقاحت تا جایی که با اینکه ملت غیور ایران سفارت این کشور را در ایران تعطیل کردند باز هم این کشور دست از دخالت در مسایل داخلی ما بر نمی دارد.

مرگ بر آمریکا

««« تبیان »»»

 

سه شنبه 2/4/1388 - 11:19 - 0 تشکر 125245

http://media.farsnews.com/Media/8710/ImageReports/8710041354/27_8710041354_L600.jpg

بودجه 400میلیون دلاری آمریکا برای اشوب های درایران به گل نشست و توجیه گران این هزینه باردیگر شرمساز دولت امریکا گردیدند سرمایه گذاری و هزینه برای سرنگونی حکومت اسلامی ایران امری عادی و مرضی لاعلاج برای شیطان بزرگ گردیده که هربار افتضاح بیشتری ببارمی آورد. مشگل بزرگ شیطان بزرگ در این نکته نهفته است که دنیارابی صاحب می پنداردحال اینکه جهان هستی را صاحبی است مقدرو توانا  که سرونوشت اقوام بشری درید قدرت اوست و تا زمانی که قومی اورا سرلوحه حکومت خود قراردهد موردحمایت اوست {مرا یاد کنید تا شما را یاد کنم  (بقره/ 152)}.مرورسرمایه گذاری های امریکا و متضررشدن از سرمایه گذاری شاید درس عبرتی باشد برای شیطان بزرگ :

-سرمایه گذاری اولیه ماجرای طبس بود که خداوند شن بیابان رامامور کردتا لشکر شیطان بزرگ را زمین گیر نماید- برنامه ریزی بعدی رامیتوان کودتا نوژه یاد کردمتعاقبا نتیجه این مکر آن شد  که سگی از سوی خدا مامور گردید که  انبار و سرنخ کوتاه را در اختیار نیروی های امنیتی ایران قراردهد- پس از شکست کوتاه نوژه شیطان بزرگ عصبانی و خشمگین آخرین توطئه خودرا که همان جنگ تحمیلی بود به عرصه عمل کشاندلکن خداوند آن جنگ رانیز تبدیل به نعمت همدلی مردم خداجوی ایران نمود و قهرمانانی را بوجود آورد که آسمانیان به شگفت آمدند ودرپایان خداوند برای جهت ذلت شیطان بزرگ آنان را برآن داشت که با کیک توسط مک فارلین زانو ذلت به زمین زنند.آری امروزنیز بلوای خیابانی ادامه روندقبلی و همان خدایی که توطئه کوچک و بزرگ امریکا برعلیه ایران را خنثی نمود این فتنه را نیز خاموش کرد.

آری شیطان بزرگ نمی داند که با ایران طرف نیست و رودروی او صاحب هستی ؛ لذا تا زمانی که ملت بزرگ ایران حزب خود را حزب خدا قراردهند پیروز و سربلند خواهند بود.

اى فرزندان آدم مگر با شما عهد نكرده بودم كه شیطان را مپرستید زیرا وى دشمن آشكار شماست (60)یس

چهارشنبه 3/4/1388 - 10:39 - 0 تشکر 125516

http://www.altmusic.ru/bands/MarilynManson/photo/MarilynManson09.jpg

شیطان بزرگ می پنداشت در صورت حمایت از آشوب های خیابانی تهران میتواند این موج را گسترش داده و حکومت اسلامی را به سفوط کشاند غافل از اینکه ملت سلحشور ایران بادارابودن سابقه تاریخی چندین هزارساله فولاد آبدیده شده و بیدی نیست که با این باد ها بلرزد.

باتوجه به ناامید شدن  از استراتژی حمایت از آشوب های خیابانی (زیرا دیگر اشوبی وجودندارد)چرخشی نموده و تاکتیک خود را تغییر داده است از جمله اینکه  ایرانیان خود فروخته خارج از ایران رافعال نموده و میدان زور آزمایی را به فضای خارج از ایران سوق داشته است .همچنین برای دورماندن از جدل بی فایده سیمای voaرا نیز با بهانه های پارازیت به فضای خارج از ایران کشانده است در رابطه تغذیه خبری دنیانیز می بایست دگرگونی بوجود می امد لذاطبق معمول باردیگر  ملت تحت ستم عراق هدف این نیات شوم قرارگرفته و رسانه های خبری بدان سو سوق داده شدندوتعدادی کشته و زخمی ملات این اخبارشیطانی گردیدند .

 علت این گردش ناگهانی را میتوان درگفتار مقام معظم رهبری و رئیس جمهوری آمریکا دانست ؛ معظم له در نماز جمعه باشکوه فرمود :آمریکا از یک سو نامه  میفرستد و از سوی دیگراز آشوب های خیابانی تهران دفاع می کندواوبامانیز پس از پیروز دکتر احمدی نژاددر انتخابات اعلام داشته  بود "برای ما فرق نمی کند که چه کسی برنده باشد ما با ایران وارد گفتگو خواهیم شد ؛ - آری امریکا دریافته است که ملت ایران جدای از آشوب گران خیابانی هستندو درصورتی که قصد گفتگو باملت ایران داشته باشد حاکمیت فعلی است .

گرچه نگاه ایرانیان به امریکا باتردید همراه بوده و اینگونه می اندیشدکه درایجاد رابطه مبنای شیطان بزرگ نیات شوم است .


اى فرزندان آدم مگر با شما عهد نكرده بودم كه شیطان را مپرستید زیرا وى دشمن آشكار شماست (60)یس

شنبه 6/4/1388 - 10:29 - 0 تشکر 126490

Red Faced Ghoul

قانون شکنی 

 جنگ روانی و رسانه ای شیطان بزرگ برعلیه ایران اسلامی  ادامه داشته و شورشیان از سوی شیطان بزرگ همچنان دعوت به قانون شکنی می شوند- هدف آمریکا از روند واستراتژی مذکور چیزی نیست جزء خدشه دار کردن اعتماد مردم به کلیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران . امریکا که از فضای حاکم بر جامعه ایران(قبل از انتخابات) دریافته بود  برنده انتخابات چه کسی می باشدلذا از همان ابتدازمزمه های انتخابات ریاست جمهوری  استراژی خود را بی اعتبار کردن نظام و حاکمیت ایران قرارداد و به همین جهت با کنایه و اشاره اعتبار و اعتماد مردم به نظام را نشانه گرفت .

عوامل پنهان و آشکار شیطان بزرگ در آن ایام   بیان می داشتند که انتخابات صرفا نمایشی بیش نیست و پرواضح است که  معنی این سخن چیزی نبود جزء اینکه نظام فاقد صداقت وسلامت می باشد.

پاسخ این سئوال که چرا این استراتژی اتخاذ گردیدکاملا روشن و مبرهن است؛ آمریکا با نوع نظام ایران که ولایت فقیه است مشگل داراست؛ زیرا  تازمانی که ولایت فقیه سکان دارنظام باشد زورگویی امریکا در ایران بی اثرو حاکمیت و تحت کنترل درآوردن ایران  محال خواهد بود .

نتیجه اینکه دعوت به قانون شکنی یعنی زیرا سئوال بردن کلیت نظام ؛طرحی است که امریکارا به خواسته خود نزدیک می نماید. لذا  خیالی واهی است که آمریکا در پی حمایت از جریان خاصی باشد بل امریکا در صددتحقق اهداف خویش است و بس.حال وسیله چه باشد فرقی نمی کند.

اى فرزندان آدم مگر با شما عهد نكرده بودم كه شیطان را مپرستید زیرا وى دشمن آشكار شماست (60)یس

سه شنبه 9/4/1388 - 20:33 - 0 تشکر 127916

به نام خدا

دوستان سلام

شیطان همیشه و در همه زمان شیطانه به هر شكلی كه وارد بشه فكری كه تو سرشه فكر شیطانیه.

جاهای مختلف ظاهرش عوض میشه ولی شیطان همون شیطانه.

یه بار از در رفاقت

یه بار از در دشمنی

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
شنبه 13/4/1388 - 11:21 - 0 تشکر 129011

Illustration of uncle sam with hat

شیطان بزرگ پس از جایگزینی مهره سیارنگ (اوبا)به جای مهره سفید(بوش)  دو گزینه رادرمقابل خویش یافت ؛ تغییر رفتار و دوستی با دنیا ویا ادامه مسیر گذشته -کاخ سفید بابررسی رفتار گذشته به این نتیجه رسید که رفتار گذشته اش چیزی جزء انزوارا نصیب او نخواهد کرد هرچند این انزواواضح و آشکار نباشد لذاانتخاب رفتار دیگری در دستور کار رئیس جمهورجدیدقرارگرفت این رفتار با بیان مطالبی  مانند؛ خروج سربازان آمریکایی از شهرهای عراق ؛ حل و فصل مماشات و اختلافات اعراف اسرائیل در خصوص فلسطین و بالاخره تمایل به گفتگو باایران  رسیمت یافت .

در این راستا اوبا می بایست علامتی را از خود عیان سازد که گویای تمایل به دوستی و مذاکره با ایران باشد دستگاههای خبری شروع بکار نموده و مطالبی را بعضا در لابلای خبرها منعکس می نمودند که حاکی از تغییر استراتژی امریکا در قبال ایران بود و درنهایت نقطه عطف این حرکت با ارسال نامه به دولت مردان ایران (قبل از مشخص شدن برنده انتخابات اخیر ایران )پایان یافت .پس از پیروزی دکتر احمدی نژاد  اوبابطور تلویحی بیان داشت ؛ برای ما برنده انتخابات فرقی نمی کند ماقصد مذاکره خواهیم داشت ..

دیری نپایید که شیطان بزرگ بمحض مشاهده مسائل داخلی ایران به طمع بهره برداری از فرصت بوجود آمده رفتارخویش راتغییرداده  و درصددتشدیداختلافات خانگی برآمدو  همانند دفعات متوالی فراموش نمود که دنیارا صاحب و اراده ای دگر است  فرا تر از معادلات سیاسی و دنیوی ؛ ملت ایران نیز دریافت که در صورت مذاکره باآمریکا وحتی ایجاد  روابط معمول (همانند سایرکشورها) ؛شیطان بزرگ  اندیشه ای جزء اندیشه  حاکمیت استکباری نخواهد داشت  .


اى فرزندان آدم مگر با شما عهد نكرده بودم كه شیطان را مپرستید زیرا وى دشمن آشكار شماست (60)یس

شنبه 20/4/1388 - 5:54 - 0 تشکر 131232

سلام سلام سلام

همانطور هم که امام عزیزمون فرمودند امریکا شیطان بزرگ است

چون می بیند ایران تنها کشوریه که به انها باج نداده و زیر سلطه هیچ کشوری نیست

و همچنان در حال پیشرفت است

خدا یه عقلی به این اوباما بده که این همه سنگ اندازی برای ایران نکنه

موفق و موید باشید  

در وفای تو چنانم که اگر خاک شوم / آید از تربت من بوی وفاداری تو . . .

منتظر شما در وبلاگ دل شکسته
شنبه 20/4/1388 - 16:56 - 0 تشکر 131439

اخیرا شیطان بزرگ پس از محک زدن مردم ایران زمین و عدم دستیابی به نیات شوم خود ؛ لحن خود را نسبت به این مرزو بوم تغییر داده و  شایدبجرات بتوان گفت ؛ ازادسازی اخیر 5دیپلمات ایرانی نیز درراستای استراتژیک جدیدامریکا صورت گرفته است.البته بعضا نقطه نظرات مداخله جویانه همچنان ادامه داشته که امر را میتوان طبع و ذات استکباری دانست .


اى فرزندان آدم مگر با شما عهد نكرده بودم كه شیطان را مپرستید زیرا وى دشمن آشكار شماست (60)یس

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.