• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن کارآفرینی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
کارآفرینی (بازدید: 1998)
شنبه 13/5/1386 - 15:15 -0 تشکر 12275
دستورالعمل اجرايی تغييـرات ايجاد شده در نسخـة محصول نرم افزاری دارای شمارة شناسایی

 

چنانچه پس از اخذ گواهی ثبت و صدور شماره شناسايی محصول نرم افزار رايانه ای توسط متقاضيان اعم از (حقيقـی يا حقوقـی)، تغييراتی در نسخة محصول ثبت شده ايجاد شده باشد، لازم است متقاضيان ثبت، تغييرات را با رعايت اين دستورالعمل و تکميل برگه های مربوط به هر بند، که در سايت اطلاع رسانی شورا موجود ميباشد به دبيرخانه شورای عالی انفورماتيک کشور تحويل نمايند.

 الف) در صورت تغيير نام و يا عنوان محصول نرم افزاری ثبت شده، لازم است متقاضی ثبت طی نامه ای تغيير عنوان نرم افزار را به انضمام نسخـة نرم افزار با عنوان جديد، به همراه برگه های تکميل شده مندرج در صفحات ( 3-1و4-1) مربوط به موضوع را به اين شورا تحويل نمايند. شورا نيز پس از اخذ گواهی ثبت و شمارة شناسايی صادر شده از متقاضی ثبت، با حفظ شمارة قبلی، گواهی جديد را با عنوان جديد نرم افزار، صادر می نمايد.

 ب) چنانچه بنظر متقاضی ثبت، تغييرات ايجاد شده در نسخة نرم افزاری دارای شماره شناسايی، مختصر باشد و به عنوان يک نرم افزار جديد محسوب نگردد، لازم است متقاضی ثبت طی نامه ای، توضيحات کامل از تغييرات ايجاد شده درنسخة جديد، به انضمام برگه های تکميل شده مندرج درصفحات (5-1و6-1) مربوط به موضوع را به همراه نسخة جديد نرم افزار که حاوی تغييرات ايجاد شده باشد، جهت پيوست و يا جايگزينی (به انتخاب متقاضی ثبت)، به اين شورا تحويل نمايند. بعد از آن تغييرات ايجاد شده درسايت اطلاع رسانی شورا اعمال خواهد شد. شورا نيز جهت اطلاع متقاضی ثبت، گواهی پيوست و يا جايگزينی، صادر می نمايد.

 ج) چنانچه نسخة نرم افزار دارای شماره شناسايی توسعه و يا ارتقاء يابد، بطوريکه بعنوان يک نرم افزار با قابليتهای جديد تلقی گردد لازم است متقاضی ثبت، طی نامه ای توضيحات کامل از تغييرات ايجاد شده و تمامی مستندات مربوط به نرم افزار، به انضمام نسخة اجرايی جديد و برگه های تکميل شدة مندرج در صفحات (1-1 الی 9-1) و (پرداخت هزينه ثبت نرم افزار) و انجام کلية فرآيند ثبت نرم افزار که در سايت اطلاع رسانی شورا قابل دست يابی است، را به اين شورا تحويل نمايند. شورا نيز، گواهی ثبت و شمارة شناسايی جديد برای نرم افزار ارتقاء يافته (جديد) صادر می نمايد.

 د) چنانچه تغييراتی در مشخصات مربوط به پديدآورنده يا پديدآورندگان محصول نرم افزاری دارای شمارة شناسايی ايجاد شده باشد، لازم است متقاضی ثبت، طی نامه ای تغييرات را به انضمام برگة تکميل شدة مشخصات پديدآورنده مندرج در صفحة (7-1) مربوط به موضوع را به اين شورا تحويل نمايند. بعد از آن تغييرات ايجاد شده، درسايت اطلاع رسانی شورا اعمال خواهد شد.

 هـ) چنانچه تغييراتی در مشخصات مربوط به مالک يا مالکين محصول نرم افزاری دارای شمارة شناسايی، ايجاد شده باشد، لازم است متقاضی ثبت، طی نامه ای تغييرات را به انضمام برگة تکميل شدة مشخصات مالکين مندرج در صفحة (8-1) مربوط به موضوع را به اين شورا تحويل نمايند. لازم به تذکر است، برگة تکميل شدة مشخصات مالکين، بايد به امضاء طرفين، در دبيرخانه شورای عالی انفورماتيک کشور انجام شود، شورا نيز پس از اخذ گواهی ثبت و شمارة شناسايی صادرة قبلی از متقاضی ثبت، با حفظ شمارة قبلی، گواهی جديد صادر می نمايد.

امیر حیدری 


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.