انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 371)
شنبه 23/3/1388 - 21:6 -0 تشکر 122228
نادیده‌انگاری رأی 24 میلیون ایرانی نشانه گستاخی و قانون‌گریزی است

مسئول کمیته سیاسی ستاد هماهنگی حمایت‌های مردمی از دکتر احمدی‌نژاد تأکید کرد: اینکه در حال حاضر کسی به راحتی رأی 24 میلیون ایرانی را نادیده می گیرد و خود را رییس جمهور یک ملت قلمداد می کند، نشان از گستاخی، بی‌ادبی و قانون‌گریزی او دارد که بدون شک از جانب ملت بی‌پاسخ نخواهد ماند.

میثم نیلی در گفت‌وگو با رجانیوز، ضمن تبریک به مناسبت پیروزی مجدد گفتمان امام(ره) و انقلاب و استمرار آن اظهار داشت: علی‌رغم رأی قاطع ملت به گفتمان عدالتخواهی به نظر می رسد همچنان برخی جریان‌های شکست خورده، نمی‌خواهند پیام ملت ایران را بشنوند.

وی همچنین تصریح کرد: رأی اعتماد مجدد ملت به دکتر احمدی‌نژاد علی‌رغم تمام بداخلاقی‌ها و تخریب‌های صورت گرفته طی 4 سال اخیر، رشد چشم‌گیر و خیره کننده‌ای داشت.

نیلی با تأکید بر اینکه "بدون شک در حال حاضر دولت با پشتوانه قوی‌تری برای 4 سال آینده به جنگ فقر، فساد و تبعیض خواهد رفت" خاطرنشان کرد: این نقطه عطف بزرگی در طول تاریخ انقلاب اسلامی به حساب می آید.

وی در ادامه با اشاره به اینکه درحال حاضر آزمونی دیگر درعرصه صداقت و قانون‌گرایی برای مدعیان پدید آمده است، اظهار داشت: نخستین و بدیهی ترین اصل دموکراسی احترام به رأی اکثریت است اما اینکه در حال حاضر کسی به راحتی رأی 24 میلیون ایرانی را نادیده می گیرد و خود را رییس جمهور یک ملت قلمداد می کند، نشان از گستاخی، بی‌ادبی و قانون‌گریزی او دارد که بدون شک از جانب ملت بی‌پاسخ نخواهد ماند.

مسئول کمیته سیاسی ستاد هماهنگی حمایت‌های مردمی از دکتر احمدی‌نژاد تصریح کرد: ملت بار دیگر به فساد سیاسی، اعتقادی و اقتصادی "نه" گفت.

وی با بیان اینکه "طی 4 سال گذشته مفسدین اعتقادی و اقتصادی با توجه به سعه صدر دولت و شخص رییس‌جمهور و فضای آزاد موجود در کشور هر آنچه را که خواستند، گفتند، نوشتند و انجام دادند"، افزود: اما انتخاب مجدد گفتمان عدالت‌خواهی حاکی از طرد قاطع مفسدین از عرصه مدیریتی کشور توسط ملت است

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی