انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 508)
پنج شنبه 21/3/1388 - 2:39 -0 تشکر 121293
وزارت خارجه رژیم صهیونیستی دستور تبلیغلات علیه احمدی‌نژاد را صادر کرد
روزنامه‌ی عبری "هاآرتص" گزارش داد که وزارت خارجه‌ی این رژیم، تبلیغات جهانی علیه دکتر محمود احمدی‌نژاد و دولت وی را آغاز کرده‌است.

به گزارش فارس، روزنامه‌ی هاآرتص نوشت: وزارت خارجه‌ی اسرائیل با ارسال تلگرافی محرمانه به تمامی سفارت‌خانه‌های تلاویو در خارج، خواستار به راه‌انداختن تظاهرات گسترده در مقابل سفارت‌خانه‌های ایران در سراسر جهان، و پخش تصاویر جعلی از اعدام در ایران شکنجه در زندان‌های ایران شدند.
به گفته‌ی منابع مسئول صهیونیستی، این تبلیغات با هدف ضربه‌زدن به وجه‌ی دولت احمدی‌نژاد، و غیر دموکراتیک نشان‌دان وضعیت ایران انجام می‌گیرد. بنابراین گزارش؛ این تلگراف که تحت عنوان "آمادگی برای انتخابات "ریاست‌جمهوری ‌ایران" نوشته شده، توسط یک تیم ویژه در وزارت خارجه رژیم صهیونیستی موسوم به "گروه منزوی کردن ایران" تهیه شده و شامل تعدادی دستورات اجرایی برای انجام تبلیغات رسانه‌ای و دیپلمتیک تا روز برگزاری انتخابات است. وزارت خارجه رژیم صهیونیستی همچنین از تمامی روزنامه‌نگاران خارجی خواسته‌است تا در پوشش فعالیت‌های انتخاباتی ایران مشارکت کنند و چهره احمدی‌نژاد را با مطرح‌کردن موصوعاتی چون نقض حقوق بشر و آزادی بیان مخدوش کنند.
[ چه‌بسا این اقدام در پی سخنان رییس‌جمهور مبنی بر چگونگی رویکرد دولت در مسایل جهانی (در جواب داوطلب‌ها) صورت گرفته] 
منبع اولیه، نشریه‌ی منتسب به انصار حزب‌الله - یا لثارات الحسین(ع)برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی