انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 234)
پنج شنبه 21/3/1388 - 1:44 -0 تشکر 121292
رهبر معزز: حرف افرادی که می‌گویند ملت ایران خوار شده است ابداً قابل‌قبول نیست


حضرت آیة‌الله خامنه‌ای با انتقاد از کسانی که می‌گویند ملت ایران خوار شده‌است تأکید‌کردند: آثار عزت این ملت بزرگ در مسایل مختلف جهانی نمایان است و حرف کسانی که می‌گویند ملت ایران با پایبندی به حقوق خود از چشم دنیا افتاده‌ است، ابداً قابل‌قبول نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، ‌حضرت آیة‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب‌اسلامی، در اجتماع عظیم و پرشکوه اقشار مختلف ملت در مراسم بیستمین سالگرد رحلت امام خمینی(رض)، برافراشتن دو پرچم "احیای اسلام" و "عزت و سربلندی ایران‌ و ایرانی" را دو بعد حرکت تاریخی امام خواندند و با اشاره به تلاش‌های دشمان برای جلوگیری از ادامه‌ی پیشرفت و اعتلای ملت ایران تأکید کردند: همه‌ی مردم و همه‌ی علاقه‌مندان به "استحکام نظام و اسلام و ملت ایران"، با همه‌ی توان و نشاط در انتخابات 22خرداد به‌پای صندوق‌های رأی بیایند.
رهبر انقلاب سلامی با اشاره به نرم شدن لحن دنیای غرب در قبال مسلمانان و تلاش دولت امریکا برای ارایه‌ی چهره‌ای جدید از خود افزودند: به‌طور قاطع می‌گویم؛ ایجاد تغییر و چهره‌‌ی جدید، با نطق و حرف و شعار به‌دست نمی‌آید بلکه نیازمند عمل و جبران حق‌کشی‌های فراوان امریکا در حق ملت‌های ملت ایران و ملت‌های منطقه است. رهبر انقلاب‌اسلامی با انتقاد از کسانی که می‌گویند ایران خوار شده‌است تأکید کردند: آثار عزت این ملت بزرگ در مسایل مختلف جهانی نمایان است و حرف کسانی که می‌گویند ملت ایران به‌علت پایبندی به اصول خود عقب افتاده است پذیرفته‌نیست.دشمنان مداخله‌گر و زورگوی جمهوری‌اسلامی که جبهه‌ی متحدی مقابل ملت تشکیل داده‌اند با تبلیغات وسیع سعی می‌کنند حقارت ملت ایران را القا کنند اما واقعیت این است که احترام به ملت بزرگ ایران و امام راحل عظیم‌شأن در اعماق دل دشمنان نظام نیز رسوخ کرده‌است.
حضرت آیة‌الله خامنه‌ای ایران را ملتی عزیز، باهوش، بیدار و آزموده‌شده خواندند و افزودند: دشمن درصدد است با القای ناامیدی در مردم، نظام را از پشتوانه‌ی مستحکم خود، یعنی آرای مردمی، محروم کند و با کمال تأسف در داخل نیز افرادی از روی غفلت همان حرف‌های دشمان را تکرار می‌کنند که باید به حال آن‌ها حقیقتاً تأسف خورد.
ایشان تعیین مسئولان مختلف نظام را از افتخارات ملت ایران دانستند و تأکید کردند: بیگانگان درصددند این افتخار و سرافرازی را از ملت بگیرند؛ اما هر کس به استحکام نظام، و به اسلام و ملت ایران علاقه‌مند است عقلاً و شرعاً براو واجب است در انتخابات شرکت کند. حضرت آیة‌الله خامنه‌ای در بحث انتخابات، حضور نامزدهای گوناگون با سلایق و شیوه‌های مختلفِ کاری و نیز طرف‌داری گروه‌های مختلف مردم از این نامزدها را جزو افتخارات نظام خواندند اما هشدار دادند که همه از جمله طرف‌داران متعصب و سرسخت نامزدها، مراقب باشند که این علاقه‌مندی، به اصطکاک و اغتشاش منجر نشود و دشمن از ایمان و آرمان آن‌ها سوء استفاده نکند. حضرت آیة‌الله خامنه‌ای در همین زمینه به حضور برخی جوانان علاقه‌مند به نامزدها در خیابان‌ها اشاره کردند و افزودند: در این مورد حرفی نمی‌زنم، اما مبادا این مسأله به مجادله و درگیری و اغتشاش بیانجامد؛ که اگر کسی اصرار به‌این مسأله داشته بشد حتماً یا خائن است یا بسیار غافل.
ایشان چهار نامزد انتخاباتی ریاست‌جمهوری را به مراقبت کامل برای جلوگیری از بزور دشمنی و کینه توصیه مؤکد کردند و افزودند: صحیح و مورد پسند نیست که یک نامزد در سخنرانی در جمع مردم و یا نطق‌های تلویزیونی، برای اثبات خود به نفی نامزد دیگر متوسل شود.
حضرت آیة‌الله خامنه‌ای در آخرین نکته بخش انتخاباتی سخنانش بار دیگر خاطر نشان کردند: بنده یک رأی بیشتر ندارم که کسی آن را نمی‌داند. ضمن این‌که به هیچ‌کس نمی‌گویم که به چه نامزدی رأی بدهد یا ندهد چرا که این مسأله به خود مردم مربوط و متعلق به ملت است.







برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی