انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 609)
پنج شنبه 21/3/1388 - 0:52 -0 تشکر 121281
15 میلیون دلار رشوه از استات اویل دریافت کرده اند

حجت الاسلام حسینیان در همایش بزرگ حامیا‌ن احمدی‌نژاد در اصفهان :

آقازاده یكی از مخالفان احمدی نژاد 15 میلیون دلار رشوه از استات اویل دریافت كرد

خبرگزاری فارس: نماینده مر‌دم تهران در مجلس در خصوص رشوه‌گرفتن پسر كسی كه در نامه‌اش مدعی می‌شود از كسی حمایت نمی‌كند از شركت استات اویل نروژ اشاره كرد و گفت: پسر این فرد 15 میلیون دلار از این شركت رشوه گرفته است.

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، روح‌الله حسینیان بعدازظهر امروز در جمع گسترده حامیان احمدی‌نژاد در اصفهان با اشاره به اینكه در طول سخنرانی‌ام می‌خواهم برای دلایل رأی به احمدی‌نژاد و حمایت از او صحبت كنم افزود:

 در جنگ جمل عده‌ای از مسلمانان كم‌عمق نگاه می‌كردند طلحه و زبیر دو صحابی پیامبر (ص) و عایشه یك طرف میدان و حضرت علی (ع) در یك طرف میدان هستند و با دیدن این مناظر به تردید افتادند و نتوانستند انتخاب كنند.


وی اظهار داشت: این گروه نزد حضرت علی (ع) آمدند و گفتند كه اجازه می‌دهید ما راه بی‌تفاوتی را پیش بگیریم كه امام علی (ع) فرمودند نه اعتزال در بین جدال حق و باطل شایسته مؤمن نیست و سعید و عبدالله عمر نه حقی را حمایت كردند و نه از حقی دفاع كردند و نه باطلی را باطل كردند.


حسینیان خاطرنشان كرد: حضرت
علی (ع)‌ می‌فرمایند شیعه همواره در جدال حق و باطل باید حمایت‌خواه حق باشد و همواره خوار كننده باطل باشد.


رئیس مركز اسناد انقلاب اسلامی با تأكید براینكه حال باید بیاییم و ببینیم ملاك حق و باطل از دیدگاه اسلام چیست تصریح كرد: قرآن كریم در خصوص هدف آفرینش می‌فرماید ما زمین و آسمان و هر آنچه بین آنان است را بیهوده نیافریدیم و زمین و آسمان را فقط بر مبنای حق آفریدیم.


وی اظهار داشت:‌ قرآن در خصوص انسان نیز می‌فرماید ای انسان آنچه در زمین و آسمان است را برای تو انسان آفریدیم، خورشید و ماه چرخنده را به خاطر تو آفریدیم.


حسینیان با اشاره به اینكه كسانی كه كافر شدند خیال می‌كنند زندگی فقط خورد و آشامیدن است خاطرنشان كرد:‌ قرآن كریم می‌فرماید ای انسان تو آفریده شده‌ای همه هستی بخاطر تو آفریده شده تا تو به لقا‌الله بشتابی پس حق و باطل ملاكش این است كه كه هرچیزی كه شما را به سوی خدا نزدیك‌تر می‌كند است حق است و هرچیزی كه شما را از خدا دور می‌كند باطل است.


وی با تأكید براینكه امروز احمدی‌نژاد را حمایت می‌كنیم چون احمدی‌نژاد راه خدا را طی می‌كند اظهار داشت:‌یكی از دلایل اصلی ما برای اینكه چرا از مخالفین احمدی‌نژاد ابراز تنفر می‌كنیم این است كه مخالفان احمدی‌نژاد راه طاغوت را در پیش گرفته‌‌اند.

 

ادامه دارد...

پنج شنبه 21/3/1388 - 0:54 - 0 تشکر 121282

وی با اشاره به حضور گسترده مردم اصفهان چه در دور قبل و چه در سفرهای احمدی‌نژاد، افزود: امروز جدال بین دو نفر نیست، جدال و رقابت امروز بین دو جریان فكری كه احمدی‌‌نژاد نماینده یكی از تفكرات اصیل اسلام است.


رئیس مركز اسناد انقلاب اسلامی اظهار داشت: شما ببینید 16 سال گذشته را و امروز هم ببینید چه كسانی پشت موسوی قرار گرفته‌اند.
وی خاطرنشان كرد:‌ در طرف دیگر جریان فكری كه در برابر احمدی‌نژاد قرار دارد شما اسلام آمریكایی، اسلام لیبرال و اسلام لاابالی‌گری‌ را می‌بینید و این در حالی است كه احمدی‌نژاد در خط امام، رهبری و ولایت قرار دارد.


حسینیان با اشاره به اینكه در 8 سال دوران اصلاحات شما دیدید كه با ارزش‌های اسلام و انقلابی مردم چه رفتاری كردند تصریح كرد:‌ همین جناح دوم خردادی كه پشت سر موسوی هستند یك روز نوشتند افكار و اندیشه‌های امام (ره)‌ به موزه تاریخ پیوسته و شما دیدید كه خودشان به موزه‌ها پیوستند.
وی افزود: حتی این گروه به امام حسین (ع) نیز رحم نكردند و در روزنامه‌های زنجیره‌ایشان نوشتند كربلا و عاشورا نتیجه خشونت پیامبر (ص) در جنگ بدر است.


رئیس مركز اسناد انقلاب اسلامی با تأكید براینكه اینهایی كه وقتی به حكومت رسیدند بزرگاشان این را گفت كه باید اختیارات رهبر را محدود كنیم تصریح كرد: اینان در همان روزهای نخست به قدرت رسیدنشان خواهان محدود كردن قدرت رهبری شدند.


وی با اشاره به اینكه احمدی‌نژاد نماد و نماینده اسلام محرومین، اسلام مستضعفین و اسلام ناب محمدی است اظهار داشت: امروز می‌بینید كه اسلام اشرافیت و نماینده‌های آن در برابر احمدی‌نژاد ایستاده‌اند.


پنج شنبه 21/3/1388 - 0:56 - 0 تشکر 121283

حسینیان با تأكید اینكه یكی از همین شخصیت‌ها با تمام وجود و توانش آمده و می‌گوید می‌خواهیم كمر احمدی‌نژاد را به خاك بمالیم افزود: این فرد در یك زمانی با 70 و چند نفر از اعضای خانواده خود و در یكی از ایاد به جزیره كیش رفتند و پس از تمام شدن تفریحاتشان تماس گرفتند كه پول اینها را شما باید پرداخت كنید كه احمدی‌نژاد در پاسخ آنان گفت من نمایندگی ندارم بیت‌المال را خرج اینها كنم كه وقتی صورت حساب را برای این فرد بردند گفت این توهین است و ما باید بگوییم امروز زمان اجرای عدل علوی است كه 16 سال پیش از دولت نهم اینان با بیت‌المال چكار كرده‌اند.


وی با اشاره به اینكه در دولت خاتمی میلیاردها تومان پول از بیت‌المال به حساب ایران‌خودرو گذاشته بودند تصریح كرد:‌آنها تمام زن‌ها و بچه‌هایشان را برای گرفتن خودرو معرفی كردند و احمدی‌نژاد یكی از كارهایشان پس از به قدرت رسیدن این بود كه آن را حذف كرد.


رئیس مركز اسناد انقلاب اسلامی با تأكید براینكه در دولت موسوی مصوبه‌ای را گذرانده بودند كه وزرای هر دولت پس از اینكه زمان وزارت‌شان تمام می‌شود مادالمعمر حقوق بگیرند تصریح كرد: احمدی‌نژاد وقتی كه به حكومت رسید یكی از كارهایش حذف این مصوبه بود و او در برابر كسانی كه از بیت‌المال همچنان پس از دوران خدمتشان حقوق می‌گرفتند ایستاد و گفت چرا باید اینان پول بیت‌المال را بگیرند و می‌بینیم كه اینان امروز در صف اول دشمنان احمدی‌نژاد قرار دارند.


وی در خصوص رشوه‌گرفتن پسر كسی كه در نامه‌اش مدعی می‌شود از كسی حمایت نمی‌كند از شركت استات اویل نروژ اشاره كرد و گفت: پسر این فرد 15 میلیون دلار از این شركت رشوه گرفته است و در حالی كه پلیس و وزارت اطلاعات ما در این خصوص هیچ حرفی نگفته پلیس نروژ بود كه این آقا را تحت تعقیب قرار دارد كه چرا از این شركت نروژی رشوه گرفته است كه من اینجا از وزارت اطلاعات می‌خواهم این اسناد را منتشر كند تا اینها اینقدر طلب‌كار نظام و انقلاب نباشند.


ادامه دارد...

پنج شنبه 21/3/1388 - 1:19 - 0 تشکر 121289

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، روح‌‌الله حسینیان بعدازظهر امروز در جمع گسترده مردم اصفهانی‌های حامی احمدی‌نژاد با اشاره به اینكه احمدی‌نژاد در طول زمان قدرتش جلوی بسیاری از رشوه‌خواری‌ها و ‌رانت‌ها را گرفته است افزود: اینها حق دارند امروز فریاد بزنند و این در حالی است كه امروز ما و مردم ما بر سر دوراهی اسلام آمریكایی و اسلام اشرافی‌گری و اسلام امام خمینی (ره) قرار گرفته‌اند.
وی با اشاره به اینكه متأسفانه برخی از افراد می‌گویند چرا احمدی‌نژاد نامه برخی از افراد را برده است اظهار داشت: احمدی‌نژاد با نام بردن باند قدرت و ثروت كاری ابوذری انجام داد.
رئیس مركز اسناد انقلاب اسلامی تصریح كرد: من متأسفم از برخی از حركات برخی از روحانیون كه نامه می‌نویسند و سئوال من این است اگر آنان در صدر اسلام بودند نسبت به ابوذر چه می‌‌كردند.
وی با تأكید براینكه اگر ابوذر را در آن زمان حمایت كرده بودند هرگز واقعه كربلا و عاشورا اتفاق نمی‌افتاد خاطرنشان كرد: اگر احمدی‌نژاد امروز اسم نمی‌آورد ما با یك كربلا و عاشورای دیگر روبرو بودیم و این در حالی است كه احمدی‌نژاد امروز نماینده عزت اسلامی و نماینده اسلام در جهان شناخته می‌شود.
حسینیان با ذكر خاطره‌ای از سفرش به بولیوی تصریح كرد: مردم بولیوی وقتی می‌فهمیدند ما ایرانی هستیم به ما می‌گفتند كه سلام ما را به احمدی‌نژاد برسان و به او بگو كه تمام امید ما احمدی‌نژاد است چرا كه از وقتی به كشور ما آمده تغییرات بسیاری در رابطه دولت و ملت به وجود آمده است.
وی افزود: امروز ایرانیان خارج كشور نیز معترفند از وقتی احمدی‌‌نژاد آمده عزت و هویت به دست‌ آورده‌اند و از اینكه بگویند ایرانی هستند در ملل مختلف احساس غرور می‌كنند.
رئیس مركز اسناد انقلاب اسلامی با تأكید براینكه احمدی‌نژاد كسی است كه در میان تمام سران كشورهای استكباری نام حضرت مهدی (عج) را می‌آورد تصریح كرد:‌شما باید 22 خرداد با وضوح در پای صندوق‌های رأی حاضر شوید.
حسینیان با تأكید براینكه كاروانی كه به سوی حكومت جهانی حضرت مهدی (عج)‌ حركت كند هیچ‌كس توان ایستادگی در مقابل آن را نخواهد داشت اظهار داشت:‌ مخالفین امروز احساس شكست می‌كنند و ما به آنان می‌گوییم هركسی در سر راه تحقق حكومت جهانی اسلام و فراهم كردن زمینه حكومت جهانی حضرت مهدی (عج) بایستد به طور قطع له خواهد شد.
وی با اشاره به اینكه مخالفین امروز احساس شكست می‌كنند و هر برنامه اغتشاش‌گرایانه و خراب‌كارانه‌ای را در دستور كار خود قرار خواهند داد تصریح كرد: شما باید با حفظ هوشیاری به راه خود ادامه دهید و باید آگاه باشید كه آنها دنبال شرارت هستند.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.