انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 409)
چهارشنبه 20/3/1388 - 19:46 -0 تشکر 121180
امشب طنین "الله اكبر" پس از سخنان تلویزیونی دكتر احمدی نژاد در سراسر كشور

راهپیمایی باشكوه تهرانی ها از میدان انقلاب تا دانشگاه شریف با سخنرانی رییس جمهور برگزار شد
امشب طنین "الله اكبر" پس از سخنان تلویزیونی دكتر احمدی نژاد در سراسر كشور

دكتر احمدی نژاد امروز در اجتماع عظیم و پرشور مردم تهران كه از میدان انقلاب تا مسجد دانشگاه شریف حضور پیدا كرده بودند، اعلام كرد امشب در برنامه تلویزیونی به مدت 45 دقیقه به سخنان ناروای دیگر نامزدهای انتخابات در غیاب ایشان در مناظره ها و برخی تخریب ها پاسخ خواهد گفت. ستاد هماهنگی حمایت های مردمی دكتر احمدی نژاد از ملت عزیز و بزرگوار ایران خواست كه امشب پس از سخنان تلویزیونی رییس جمهور كه براساس مقررات ساعت 22:30 از شبكه سوم سیما پخش خواهد شد ، در جهت حمایت از گفتمان امام و انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی و مواضع ایشان ، طنین "الله اكبر" را در سراسر كشور بیفكنند.
  
دكتر احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور طی سخنانی در اجتماع عظیم و پرشور مردم تهران كه از میدان انقلاب تا مسجد دانشگاه شریف حضور پیدا كرده بودند، با برشمردن ویژگی‌های مردم تهران گفت: مردم عزیز تهران پیشگامان پاكی، عدالت و سرافرازی ملت بزرگ ایران هستند و سلام خدا بر شما انسان‌های هوشمند، شایسته و آرمانی كه با صلابت در سنگر صیانت از استقلال، عزت و شرف ملت ایران ایستاده‌اید و سلام بر مردم تهران و همه شما عاشقان كه امروز در اینجا حضور پیدا كرده‌اید.
وی افزود: شما 30 سال است كه در سنگر انقلاب در برابر هم مفسدان، ‌مستكبران و زیاده‌خواهان ایستاده‌اید و همه خستگی‌ها را تحمل و دشمن را خسته كرده‌اید.
رئیس‌جمهور با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری دهم گفت:‌ انتخابات در كشور ما مسئله بسیار مهمی است و تنها انتخاب یك فرد نیست بلكه در ایران انتخابات تجمیع همه اراده‌ها و ‌همت‌های بزرگ است و انتخابات برای ملت ایران یك پرش بلندتر به سمت قله‌های پیشرفت و تعالی و یك تصمیم سرنوشت‌ساز و یك انتخاب بزرگ است كه از سوی ملت شكل می‌گیرد و مانند كشورهای غربی نیست كه 2 الی 3 حزب با استفاده از تبلیغات پیچیده قدرت را در دست می‌گیرد.
احمدی‌نژاد همچنین ادامه داد: ‌انتخابات در ایران جاری شدن اراده‌های ملت در اداره كشور و آینده آن است.
وی با اشاره به صحنه انتخابات امسال تصریح كرد: در انتخابات داوطلبان باید حضور پیدا كنند و برنامه‌های خود را ارائه كنند و اندیشه‌های خود را مطرح كنند تا ملت در یك فضای منطقی با مقایسه بین افراد بهترین را انتخاب كنند اما صحنه انتخابات امروز از سه ماه قبل با شدت بیشتر علیه ملت و برگزیده شما سازماندهی شد و توهین‌ها و اهانت‌ها به اوج خود رسید و معلوم است كه صحنه، صحنه رقابت نبوده بلكه سازماندهی یك جنگ روانی علیه ملت است.
رئیس‌جمهور با اشاره به قانون انتخابات اظهار داشت: بر طبق قانون انتخابات هیچ كس حق ندارد علیه نامزد دیگر سخن بگوید اما آنها همه صحبت‌هایشان علیه یك نفر بود و طبق قانون باید تبلیغات در سه هفته مجاز انجام شود اما از سه ماه قبل آنها تبلیغات را آغاز كردند و بر طبق قانون كه نباید به رئیس‌جمهور توهین شود آنها به رئیس‌جمهور توهین كردند و این امر جرم است و طبق قانون باید آن فرد مجازات شود و مجازات آن فرد زندان است.

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
چهارشنبه 20/3/1388 - 19:47 - 0 تشکر 121181

احمدی‌نژاد تاكید كرد:‌ ما نسبت به دیگران هیچ بحثی نداریم و تنها حرف خود را بیان می كنیم و در اینجا خواهم گفت كه سوال این است كه چرا آنها به جای یك رقابت منطقی و سالم و ارائه برنامه خود روش تخریب را در پیش گرفته‌اید و چرا به جای ارائه برنامه روش جنگ روانی را انتخاب كرده‌اید.
وی با اشاره به دلایل توهین‌ها و اتهامات برخی افراد علیه دولت بیان داشت: آنها مشاهده كرده‌اند كه اگر وارد بحث كارشناسی با این دولت شوند و آمارهای گذشته و امروز با هم مقایسه شود و عملكرد سه دولت متحد را در برابر یك دولت به بحث بگذاریم، در هر زمینه‌ای كه وارد شوند مشاهده می‌كنند كه عملكرد این دولت افتخارآمیز و قابل مقایسه با آنها نیست و آنها مشاهده كرده‌اند كه در طول 4 سال با حضور آگاهانه ملت و حركت آنها پشت سر رهبری افتخارات زیادی كسب شده كه در دوران این 24 سال اخیر بی‌نظیر است و آنها هیچ نقشی در این افتخارات ایفا نكردند و مدام در مقابل ملت قرار داشتند و این امر را در مسئله هسته‌ای همه به یاد داریم .
رئیس‌جمهور با اشاره به متحد شدن برخی افراد در داخل با دشمنان خاطر نشان كرد: ‌در ماجرای هسته‌ای وقتی دشمنان با تهدید و تحریم قطعنامه صادر كردند و با شلوغ بازی قصد شكستن اراده ملت را داشتند، این افراد به جای همراهی با ملت كنار دشمن ایستادند و علیه ملت و منافع ملت موضع‌گیری كردند.
احمدی‌نژاد ادامه داد: ‌زمانی كه اولین قطعنامه صادر شد آنها اعلام كردند كه بحران اقتصادی برای ایران ایجاد می‌كنند و برخی افراد در داخل با ثروت‌های انبوه خود وارد بازار مسكن شدند و آن بحران را در این بخش به وجود آوردند و در آن زمان حساس با جوسازی موضوع گوجه‌فرنگی را به مسئله اول كشور تبدیل كردند.
وی ادامه داد: آنها هر روز با سخنرانی‌ها و تیترهای رسانه‌هایشان می‌گفتند كه ما نیازی به انرژی هسته‌ای نداریم و كشور در خطر است. آنها در حقیقت با بیان این سخنان حرف‌های بوش را به زبان فارسی ترجمه می‌كردند چرا كه بوش اعلام كرده بود كه انرژی هسته‌ای به ضرر ایران است و شما كارهای مهمتری دارید لذا هسته‌ای را كنار بگذارید و آنها عین همین صحبت‌های بوش را در روزنامه‌ها و تریبون‌ها منتشر می‌كردند و این افرادی كه امروز در برابر برادر كوچك شما متحد هستند همین كار را كردند اما ملت ایران با ایستادگی هسته‌ای شد و امروز ایران در حالی هسته‌ای شده است كه آنها در این افتخار بزرگ ملت ایران شركت نداشتند.
رئیس‌جمهور با اشاره به سومین دلیل تخریب‌ها و تهمت‌ها علیه دولت بیان داشت: اگر در این فضا مقایسه‌ای اتفاق افتاد و معلوم می‌شد كه ملت ایران ظرف 4 سال چه دستاوردهای بزرگی دارند آنها زیر سوال می‌رفتند و از آنها سوال می‌شد كه شما در آن 16 سال و آن 4 سال چه كردید و كارنامه خود را ارائه كنید و پاسخ دهید كه با پول و ثروت مردم و بیت‌المال چه كارهایی انجام داده‌اید و آنها می‌دانند كه وقتی مردم متوجه شوند كه در عرض 4 سال به اندازه دو برابر دولت‌های قبل در بخش عمرانی و اقتصادی كار صورت گرفته زیر سوال می‌روند لذا باید بعد از انتخابات در محضر ملت ایران نسبت به عملكرد خود پاسخ دهند.
احمدی‌نژاد با اشاره به چهارمین دلیل تخریب‌ها و توهین‌ها علیه دولت افزود: روشن است كه در چند سال قبل تنها 10 هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری صنعتی شد اما در این دولت 50 هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذای صنعتی صورت گرفت و آنها باید پاسخ دهند كه وام‌های 50،60، 100 و 700 میلیاردی را در اختیار چه كسانی قرار داده‌اند و امروز تنها در جنگ روانی با دروغ و تهمت قصد منحرف كردن افراد را دارند.

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
چهارشنبه 20/3/1388 - 19:48 - 0 تشکر 121182

وی توهین‌ها و تهمت‌های آنها علیه دولت را بازگشت به روش هیتلری دانست و گفت: آنها راه اثر بر محیط را می‌دانستند و آنها با بیان دروغ و تهمت و تكرار آن به طور گسترده آن را به یك اصل تبدیل كردند و آنها از روش مشاور هیتلر استفاده كردند كه معتقد بود برای اینكه ذهن و چشم ملت را خیره كنیم باید دروغ‌های بزرگ را در حجم وسیع در جامعه منعكس كنید تا حافظه تاریخی مردم از بین نرود و حافظه حال حاضر آنها وجود داشته باشد تا بتوانند این حافظه حال حاضر را به سمت هدف مطلوب هدایت كنند و آنها شیوه هیتلری را علیه دولت و ملت بكار گرفته‌اند.
رئیس‌جمهور ادامه داد: آنها با یك نفر كار ندارند و مسئله آنها تنها احمدی‌نژاد نیست بلكه آنها می‌خواهند از ملت ایران انتقام بگیرند چرا كه گناه ملت ایران این است كه دست به انتخاب جدیدی زده و منطقه ممنوعه را شكسته و یك نه بزرگ به دروغ‌گویان و مفسدان نشان داده است.
احمدی‌نژاد با بیان اینكه در همه دولت‌ها ضعف وجود دارد خاطر نشان كرد: بحث اینكه در جایی ضعف وجود دارد یا نه مطرح نیست بلكه آنها می‌خواهند از ملت انتقام بگیرند اما ملت مجددا با یك نه دیگر آنها را به اعماق تاریخ روانه خواهد كرد.
وی با اشاره به جلسات مخفی دروغ‌گویان و تهمت‌زنان به دولت گفت:‌ آنها در جلسات مخفی و حزبی خود كه خبر دقیق و مو به موی آن در اختیار ما است، ‌گفته‌اند كه در موضوع انتخابات باید دائما حمله كنیم و دولت را با شدیدترین آمار ساختگی به دروغ‌گویی متهم كنیم و آنان امروز دولت را به دروغ‌گویی متهم كردند و از طرف دیگر می‌گویند تو چرا این قدر شجاع هستی و می‌گویند چرا تا به این حد به میان مردم و استان‌ها و روستاها می‌روید؟
احمدی‌نژاد در پاسخ به این افراد گفت: آنها بدانند كه دروغ‌گو، خائن و خائن ترسو است و فقط انسان‌های بزدل هستند كه در اعمال نظرها به دروغ متوسل می‌شوند و آیا شما مردم در این 4 سال از فرزند كوچك خود ترسی دیده‌اید؟ اما بدانید كه این دولت متكی به خدا و ملت و زبان ملت است و اگر این ملت ترسو است، دولت او هم ترسو است اما دنیا اعتراف كرده كه شجاع‌ترین ملت‌ها ملت ایران است.
رئیس‌جمهور كشورمان در بخشی دیگر از سخنان خود در اجتماع میلیونی مردم تهران كه از میدان انقلاب تا دانشگاه شریف حضور پیدا كرده بودند، با اشاره به یكی از افراد توهین‌كننده به دولت گفت: یكی از همین افراد كه امروز به دولت توهین می‌كند، قرار بود برای یك جلسه به سازمان ملل و بعد از آن به اروپا برود اما به او خبر دادند كه برخی می‌خواهند در برابر محل اجلاس كه شما عازم آن هستید، تظاهرات كنند و شعار بدهند و او با شنیدن این حرف سفرش را به آن كشور برای شركت در آن اجلاس لغو كرد اما بنده از سفر اول تا چهارم، هر بار كه رسانه‌های آمریكایی به صراحت اعلام كردند كه اگر احمدی‌نژاد به سازمان ملل بیاید او را بازداشت و محاكمه می‌كنیم، به نمایندگی از شما ملت پاسخ دادم كه آمریكایی‌ها كه چیزی نیستند، حتی اگر قدرت‌های فاسد، بمب‌ها و سلاح‌ها مهیا شود و بنده را نشانه بگیرد من برای رساندن پیام خود به جهان حتما در این اجلاس شركت خواهم كرد.
وی با ذكر یك خاطره اظهار داشت: حتی در سفر اول به آمریكا، وزیر خارجه دولت قبل پیش من آمد و گفت كه‌ آیا می‌خواهی در نشست سازمان ملل شركت كنی و زمانی كه پاسخ مثبت از من شنید گفت كه ‌آنها گفته‌اند كه تو را زندانی می‌كنند و تظاهرات به راه می‌اندازند، لذا توصیه می‌كنم كه شما در این اجلاس شركت نكنید، اما من به آن شخص به نمایندگی از شما ملت، همان پاسخ بالا را دادم.
رئیس شورای عالی امنیت ملی با اشاره به سخنرانی در دانشگاه كلمبیا گفت: در این دانشگاه یكی از مسئولان آمریكایی در تلویزیون گفت كه رئیس دانشگاه اشتباه كرده و ما احمدی‌نژاد را دستگیر و مجازات می‌كنیم و این امر به حدی بود كه برخی به من گفتند كه این جلسه را لغو كن و من به او پاسخ دادم كه آنها صدها دروغ علیه من را منتشر می‌كنند، لذا باید به آنجا برویم و مطمئن باشید كه پیروزی برای ملت ایران خواهد بود.
رئیس‌جمهور با اشاره به عمل خلاف برخی كاندیداها در مناظره‌ها و صحبت از كاندیدای غائب، گفت: چون آنها خلاف قانون عمل كردند من امشب به مدت 45 دقیقه در مورد توهین‌ها و تهمت‌ها با مردم صحبت خواهم كرد و در موردی صحبت خواهم كرد كه آنها یك نمونه آمار را جعل كرده و برای مردم به نمایش گذاشتند و سالها را در این آمارها عوض كردند و سال 83 كه متعلق به خودشان بود را به حساب این دولت گذاشتند و سالها را یكی پس از دیگری به عقب آوردند تا تناسب بر هم بخورد و این نماد پایه را عوض كردند تا اندازه نمودار غیر واقعی بشود، كه من در صحبت امشب این موضوع را تشریح خواهم كرد.

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
چهارشنبه 20/3/1388 - 19:49 - 0 تشکر 121185

احمدی‌نژاد در ادامه سخنان خود با اشاره به ارائه پرونده تحصیلی جعلی یكی از توهین‌كنندگان به دولت گفت: من در مناظره یك مدرك تحصیلی را نشان دادم و به آن فرد گفتم كه آیا آن را می شناسی یا نه؟ و حتی از او اجازه گرفتم تا آن پرونده را تشریح كنم و بیش از دو بار سوال خودم را پرسیدم و او جواب مثبت داد، اما زمانی كه فهمید آن پرونده برای خانم اوست، ناراحت شد در حالی كه اگر آن پرونده برای یك خانم دیگری بود او ناراحت و عصبانی نمی‌شد.
وی افزود: تمام حرف من این بود كه مگر می‌شود یك نفر قبل از اینكه فوق لیسانس بگیرد وارد مقطع دكترا شود و همزمان كه كارمند است، در دو رشته فوق لیسانس بگیرد و این امر خلاف قانون است و من این موضوع را امشب به طور كامل تشریح خواهم كرد.
رئیس‌جمهور با اشاره به هیئت علمی بودن خود گفت: من عضو هیئت علمی با پایه 21 سال هستم و می دانم كه عضو هیئت علمی شدن مراحل مختلفی دارد و باید آن فرد چند سال مقاله و كتاب بدهد تا بتواند مربی شود و بعد از آن باید 5 سال زحمت بكشد و كار علمی و پژوهشی انجام بدهد و ارزیابی بشود تا استادیار شود و باید چند سال بعد از آن مقاله علمی و كتاب بنویسد تا بعد از 5 سال بتواند دانشیار شود و قانون این است كه فردی كه می‌خواهد استادیار بشود باید دكترا داشته باشد.
احمدی‌نژاد در ادامه اظهار داشت: چه طور است كه یك خانم در مدت كوتاهی و بعد از دریافت فوق لیسانس، بلافاصله استادیار و كمتر از دو سال رئیس دانشگاه می شود و چه طور است كه خانمی ظرف سه سال فوق لیسانس و دكترا را دریافت می‌كند و هم استادیار و رئیس دانشگاه می‌شود و این امر تماما خلاف قانون،‌ تبعیض و رانت‌خواری است.
وی خطاب به دانشگاه آزاد گفت:‌ در دانشگاه آزاد صدها هزار دانشجو در حال زحمت كشیدن هستند و آنها شب تا صبح تلاش می‌كنند تا لیسانس و دكترا بگیرند و از خواب و خوراك خود می‌زنند و چگونه است كه در یك دانشگاه برای برخی نورچشمی‌ها بدون اینكه در كنكور شركت كنند یا سر كلاس بروند مدرك دكترا داده می‌شود ؟ با دادن این مدارك، به تحصیلات اساتید و دانشجویان زحمت‌كش آسیب می‌زنند و من ده‌ها هزار نامه از دانشجویان و خانواده آنها دارم كه از شهریه سنگین گله كرده‌اند و حرف من این است كه این شهریه برای دانشجو و استاد دانشگاه است و برخی به چه حقی این پول را صرف انتخابات و عرصه‌های سیاسی می‌كنند ؟
رئیس‌جمهور با اشاره به توزیع سی‌دی های تخریبی علیه وی گفت:‌ میلیون‌ها سی دی علیه من به عنوان 90 سیاسی منتشر كرده‌اند كه محل چاپ و تكثیر آنها معلوم است و آنها با بریدن مطالب در این سی دی می‌خواهند مرا خرافاتی جلوه دهند و درحالی كه ما از امام زمان و پیامبران اسم می‌بریم، می‌گویند كه ما خرافی هستیم اما خود آنها به یك تكه پارچه متوسل می‌شوند.
احمدی‌نژاد با اشاره به انتشار برخی بروشورهای تخریبی علیه دولت گفت: آنها نموداری منتشر كردند و من را به هزار فامیل متهم كرده‌اند و پاسخ این است كه ما عجب باجناق‌های جدیدی پیدا كرده‌ایم ! یك زمانی می‌گفتند كه من داماد آیت‌الله یزدی و جنتی هستم اما همه می‌دانند كه آیت‌الله جنتی اصلا دختری ندارد كه من داماد او باشم و پدر همسر من سیدی بود كه در سال 72 در اثر یك سانحه رانندگی دار فانی را وداع گفت و آنها در تهمتی دیگر به من می‌گویند احمدی‌مقدم و زریبافان و چند نفر دیگر باجناق من هستند، اما بنده تنها سه باجناق دارم یكی در كارخانه شیر تهران، دیگری هنرمند نقاش و سومی یك بازنشسته و یك كوهنورد و ورزشكار حرفه‌ای است و آنها اینقدر ناشی بودند كه آقای محرابیان وزیر صنایع را خواهرزاده من معرفی كردند، اما من 4 تا شوهر خواهر بیشتر ندارم و كسانی كه به این كارها متوسل می‌شوند ما را متهم به دروغ‌‌گویی می‌كنند در حالیكه هیچ كدام از ادعاهای آنها حقیقت ندارد.
ئیس جمهور كشورمان در ادامه سخنان خود در اجتماع عظیم مردم تهران كه از میدان انقلاب تا دانشگاه شریف حضور پیدا كرده بودند، گفت: در سال 83 دولت قبل كه حامی این افراد در انتخابات است، رسما اعلام كرد كه سازمان چای منحل شده و به كشاورزان گفت كه هر هكتار از زمین‌ تان را 700 هزار تومان می‌خریم تا بتوانند باغ‌ها را منهدم كنند و 210 تن چای بیت المال را كه در انبارها خراب شده بود، تحویل ما دادند اما ما در این دولت سازمان چای را احیا كردیم و 210 تن چای را اصلاح و در بازار خارجی به فروش رساندیم كه مقداری از آن باقی مانده است، اما امروز همان افراد كه فرق باغ با مزرعه را در زمین چای كاری نمی‌دانند دولت را متهم به خراب كردن وضع چای می‌كنند.

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
چهارشنبه 20/3/1388 - 19:49 - 0 تشکر 121187

وی افزود: آنها همین طور كه در در مسكن دخالت كردند. یك شركتی به نام گلستان ایجاد كردند و با یك طراحی، برنج ها را از بازار جمع كردند و گفتند كه نمك، چای و برنج قحطی شده و باعث آن شدند كه برنج به قیمت 5 هزار تومان در بازار به فروش برسد. اما این دولت با یك مدیریت صحیح قیمت را اصلاح كرد و آنها در سال 64 ایست بازرسی در مناطق برنج گذاشتند و اگر كسی بیش از 20 كیلو برنج حمل می كرد او را دستگیر و برنجش را ضبط می‌كردند و آنهایی كه به كشاورزی گیلان آسیب زدند، امروز مدعی دولت هستند.
رئیس جمهور در ادامه اظهار داشت: آنها در سال 66 می‌خواستند كه هندوانه را كوپنی كنند و برای اختلاف یك تومان در قیمت هندوانه، صدها تریلری را در خیابانها نگه داشتند و این امر آنقدر در گرمای مرداد 66 ادامه یافت كه آن هندوانه ها گندید و پوسید و در همین تهران به هر خانواده یك هندوانه آن هم با دفترچه بسیج می‌دادند و اگر یك هندوانه سفید از آب در می آمد آن خانواده از خوردن هندوانه محروم می‌شد.
احمدی نژاد با اشاره به تخریب های امروز گفت: برخی می‌گویند كه آبروی نظام از بین رفته است اما پاسخ این است كه نظام همین مردم هستند كه در صحنه حضور دارند و به لطف خداوند تا آخرین لحظه در صحنه خواهند ماند و آن چیزی كه امروز به خطر افتاده است منافع عده‌ای قلیل است.
وی افزود: برخی امروز خود را مالك نظام و ملت و حتی بالاتر از آن می‌دانند و خود را فوق قانون تصور می‌كنند اما در مناظره كه اولین چیزش قانون است، علیه فردی كه حضور ندارد سخن می‌گویند و چون در حضور آن شخص پاسخی برای گفتن ندارند و اصطلاحا كم می‌آورند فردای آن شب بر خلاف قانون مطالبی كه برای آنها برخی افراد نوشته اند را می‌خوانند و می‌گویند كه كشور به خطر افتاده اما مثال این افراد مثال آن مورچه‌ای كه در لیوان آب افتاده و فریاد می‌زند كه دنیا را سیل برداشته است و آب دارد دنیا را می‌‌برد. اما این سیل ملت ایران متكبران و متجاوزان به بیت المال و دست اندازان را نیز با خود می‌شورد و می‌برد.
رئیس جمهور با اشاره به شعار برخی از این افراد در خصوص تغییر گفت: آنها نمی دانند كه تنها نماد، تغییر این دولت است و شما نه به دنبال پیشرفت بلكه به دنبال ارتجاع هستید و از خودتان و یارانتان معلوم است كه این هدف را دنبال می‌كنید و شما از همان افرادی در دولتتان استفاده می‌كنید كه 20 سال پیش هم حضور داشتند اما تغییر متعلق به ملت است و به لطف خدا تغییر به لطف ملت ادامه پیدا خواهد كرد.
احمدی نژاد با بیان اینكه هر دولتی مشكلاتی دارد، گفت: آنها به ما می‌گویند كه اشتباهاتی دارید و ما آن را نفی نمی‌كنیم چرا كه ضعف و اشتباه در همه دولت‌ها وجود دارد و اگر كشور مشكل نداشت، لازم نبود كه خادم شما و همكاران من 24 ساعته در كشور كار كنند.
وی با اشاره به یكی از مشكلات اساسی دولت گفت: یكی از بزرگترین اشكالات دولت نهم این است كه برخی از دوستان شما را در دولت نگه داشت و آنها به این دولت ضربه زدند، اما مطمئن باشید كه در دولت بعدی دیگر از این اشتباهات تكرار نمی‌شود و دیگر دوستان شما هیچ جایی در این دولت نخواهند داشت.
رئیس جمهور ادامه اظهار داشت: افرادی كه توهین و تهمت می‌زنند، تصور می‌كنند كه با این تهمت ها می‌توانند مانع حركت ملت شوند اما بدانند كه من و همه ملت ایران گلوله‌های خود را برای آماج تهمت‌ها و توهین های شما آماده كرده‌ایم اما برای امضای یك سند و یك ریال علیه ملت تسلیم در برابر آنها نخواهیم شد.
احمدی نژاد با اشاره به سفرهای استانی دولت به شهرهای مختلف گفت: با این حرفها معلوم شد كه چقدر آنها با درد ملت آشنا هستند و در حالی كه ما به شهرها و روستاها رفته‌ایم آنها در آنجا تجمع می‌كنند و رئیس جمهور قبل و دختر رئیس جمهور اسبق سخنرانی می‌كند و می‌گوید كه وقتی دولت از حقوق ملت دفاع می‌كند و به روستاها و شهرهای مختلف سركشی می‌كند، ما احساس حقارت می‌كنیم اما من به آنها پاسخ می‌دهیم كه شما شجاعت رفتن به میان ملت ایران را ندارید و آنها برای اینكه بگویند با مردم هستند، نمایشنامه طراحی می‌كنند و یك وقت یك آقایی سوار بر اتوبوس می‌شود و یك بار دیگر همان آقا در صف مردم می‌ایستد و یك بار دیگر نیز با تلفن به عنوان ارتباط با مردم عمل می‌كند.

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
چهارشنبه 20/3/1388 - 19:51 - 0 تشکر 121189

رئیس‌جمهور افزود: اما آنها بدانند كه نمایندگان من به عنوان خادم ملت 24 ساعت میان مردم هستند و به این امر افتخار می‌كنند و علت این است كه این دولت خود را نه آقا، بلكه نوكر می‌داند. كسانی بین مردم نمی‌روند كه آلوده هستند و حق ملت را خورده‌اند. من به آنها پیشنهاد می‌كنم كه اگر راست می‌گویید بیاید با هم به میان مردم برویم تا ببینیم راجع به ما چه می‌گویند.
وی با اشاره به شرایط امروز كشور گفت: همه شما مشاهده كردید كه افرادی كه از مجرمان و محكومان مالی پول نقد دریافت كرده‌اند برای توجیه این عمل خود علما، امام و عالمان فداكار و ساده زیست را زیر سوال می‌برند تا دنیا طلبی و كثافت كاری خود را پنهان كنند اما ملت ایران هوشیار است و مرز بین عالمان خدوم، مومن و ساده زیست را از یك عده‌‌ سودجو و سوء استفاده گر جدا خواهد كرد.
رئیس جمهور در خصوص برخی آقازاده ها كه ظرف چند سال میلیارد شده‌اند، گفت: سوال من از این افراد كه فرزندانشان در كمترین زمان میلیاردر شده اند، این است كه چرا هیچ كس از فرزندان رهبری حرفی نمی‌زند ؟ چرا كه مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولین گفتند كه من و شما همان طلبه و معلم پس از انقلاب هستیم و نباید مثل اشراف گران حركت كنیم. مگر اشراف گری چگونه است ؟ آیا اینكه بگوئیم ما ریشه داریم و اشراف گران طاغوت ریشه نداشتند كافی است ؟ اما برخی 4 الی 5 بچه دارند و فقط آنها مدام به خارج سفر می‌كنند اما حرف ما این نیست كه خارج رفتن بد است. ما باید به جایی برسیم كه همه ایرانیان همه دنیا را بگردند و خداوند را شاكر باشند.
احمدی نژاد ادامه داد: برخی از فرزندان این آقایان فقط در یك سال بیش از 120 بار در مجموع به خارج سفر كرده اند و این افراد زمانی كه سفر می‌كنند چندین نفر هم با خود می‌برند تا جمع و جورشان كند و برخی از آنها حتی خریدهای خود را نه از بازارهای تهران بلكه از بازار لندن انجام می‌دهند و بعد سر انقلاب اسلامی هم منت می‌گذارند.
وی با اشاره به صحبت یكی از این آقازاده ها در ورزشگاه 10 هزار نفری گفت: یكی از این همین آقازاده ها كه دختر این فرد است، صریحا اعلام كرده است كه دولت اصلاحات ادامه دولت پدر او است اما دولت نهم راه آنها را قطع كرده و به همین خاطر از فلان آقا حمایت می‌كنند تا این مسیر یعنی مسیر پدرش برقرار باشد و آنها به دنبال برگرداندن انقلاب به مسیر انحرافی هستند اما مردم اجازه نمی‌دهند انحرافی در انقلاب ایجاد شود.
رئیس جمهرو با اشاره به شدت گرفتن توهین ها و تخریب ها در چند روز باقی مانده به انتخابات گفت: ما خبر داریم كه آنها به شدت نگران هستند و متوجه شده‌اند كه صحنه را از دست داده‌اند لذا به دنبال تشنج در جامعه هستند و من به حامیان توصیه می‌كنم كه آرامش خود را حفظ كنید كه ما نه توهین و نه تهمت داریم . منطقی كه ما داریم بر همه بداخلاقی‌ها غلبه می‌كند و توسل به اهل بیت رمز پیروزی است و هیچ وقت دعا را فراموش نكنید.
احمدی نژاد با اشاره به ادعاهای دروغین در خصوص عدم كمك دولت نهم به متروی تهران گفت: در این دولت بیش از 4 و نیم برابر دولت‌های قبل به متروی تهران كمك مالی شده است اما آنها دائما می‌گویند كه دولت پول نمی دهد در حالی كه دولت قبل طی 4 سال فقط 950 دستگاه اتوبوس به تهران داد كه بخشی از آن را زمانی كه بنده در شهرداری حضور داشتم، می‌رفتم در كارخانه‌ ایران خودرو و دیگر كارخانه‌های اتوبوس سازی می‌نشستم و یكی یكی اتوبوس‌ها را می‌گرفتم اما در دولت نهم 3 هزار و 900 اتوبوس به تهران اختصاص داده شده كه هر كدام از آنها 82.5 درصد یارانه دارد و تقریبا به صورت مجانی وارد تهران شده است.
رئیس‌جمهور در پایان و با تقدیر از موج عظیم مردم تهران در حمایت از خود گفت: شما در دوره اول و دوم انتخابات نهم باعث شدید تا كار تمام شود و امروز با این جمعیت عظیم ایستاده اید و من به عنوان خادم و قطره ای در دریای زلال مواج و پاك شما از شما مردم و ملت ایران تشكر و قدردانی می‌كنم.

منبع

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
چهارشنبه 20/3/1388 - 19:56 - 0 تشکر 121193

به نام خدا

سلام دوست خوبم الله اکبر بدانید که بتهای فساد در حال نابودی است

چهارشنبه 20/3/1388 - 20:26 - 0 تشکر 121203

سلام              الله اكبر خامنه ای رهبر رئیس جمهور احمدی نژاد 

پنج شنبه 21/3/1388 - 18:32 - 0 تشکر 121550

امیدوارم مردم هوشیار باشند و گول دروغ های 90 سیاسی را نخورند.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی