انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 2535)
چهارشنبه 20/3/1388 - 19:44 -0 تشکر 121177
اسید پاشی به صورت دختران حمله به اتومبیل رضازاده

به نام خدا

گزارش‌هایخبرنگاران رجانیوز از سطح شهر تهران و برخی شهرستان‌های دیگر حاکی است، پس از انتشار نامه هاشمی رفسنجانی، حملات هواداران میرحسین موسوی علیه مردم و حامیان دکتر احمدی‌نژاد به شدت افزایش یافته و در برخی موارد با خارج شدن از حالت عادی، صورت وحشیانه به خود گرفته است.

اسید پاشی به سمت 3 دختر جوان محجبه، حمله عمد به موتور سوار حامی احمدی‌نژاد، حمله به اتومبیل رضازاده و... تنها بخشی از این اقدامات است که در راستای تمرین آشوب‌آفرینی و تدارک شکست قطعی انجام می‌شود.

تجربه انتخابات 84

چهار سال پیش احمدی‌نژاد و اکبر رفسنجانی به دور دوم انتخابات راه پیدا کردند. هزینه های میلیاردی ستاد هاشمی، دفاع همه جانبه جریانات معلوم دار از وی و موج تخریب علیه احمدی‌نژاد، از مشخصه های عمده انتخابات ریاست جمهوری نهم بود.

اما حامیان احمدی‌نژاد به جای غوغاسالاری، در میدان های شهرهای مختلف حاضر شدند و با مردم به صورت چهره به چهره ارتباط برقرار کردند. آنها تواستند بسیاری از مطالب را به مردم منتقل کنند و بدین صورت بود که حامیان مردمی رئیس‌جمهور، نقشی اساسی در پیروزی دکتر احمدی‌نژاد ایفا کردند.

انتخابات دهم

رقیب قدیمی احمدی‌نژاد در انتخابات دهم تلاش کرد تا از تجربیات انتخابات پیشین بهره گیرد. خارج کردن فضای شهرها از فضای بحث و گفت‌وگو از یک سو و تلاش برای بر هم زدن مناظره های انتخاباتی صدا و سیما از سوی دیگر در دستور کار رقیب قرار گرفت.

اما در حالی که حامیان احمدی‌نژاد همچون انتخابات پیشین در میدان ها حاضر می شوند، حامیان موسوی هفته هاست که از فضای گفت وگو در شهرها فرار می کنند. آنها به فرمان ستادهای مرکزی، سبزپوش شده اند و از ساعات ابتدایی شب تا نیمه های شب به خیابان گردی می پردازند.

مدتهاست که حامیان موسوی بدون آنکه با مردم مواجه شوند و از برنامه های موسوی و نقد احمدی‌نژاد بگویند، فحاشی می کنند و با ایجاد حرکات ناموزون فضای شهرها را مخدوش می کنند.

فرمان تغییرات ناگهانی ستادهای موسوی

در شبهای اخیر، رقص و پایکوبی، فحاشی و ایجاد فضای مسموم در سطح شهرها به ویژه تهران، توسط سبزپوشان گسترش یافته است. هرچند این مسائل جدید نیست و مدتهاست که توسط حامیان میرحسین شروع شده است، اما اخبار نگران کننده، حاکی از سنگ پراکنی، استفاده از زنجیر، حمله به حامیان احمدی‌نژاد و یا افراد با ظاهر حزب اللهی توسط چاقو و شکستن شیشه ها هر روز بیشتر شنیده می‌شود.

اگر تا پیش از این، احساسی کردن فضا، تاکتیکی انتخاباتی به منظور مقابله با حامیان احمدی‌نژاد بود، به نظر می رسد فعالیت‌های اینچنینی هدفی دیگر را دنبال می کند.

بر اساس نظرسنجی نهادهای مختلف، پس از مناظره های انتخاباتی رشد آرای موسوی کاملاً متوقف شده و شیب نزولی گرفته است. اما سونامی احمدی‌نژاد در سراسر کشور به راه افتاده است. حضور تاریخی و گسترده مردم در شهرهای اصفهان، تبریز، ارومیه، ساری، اهواز و پایتخت نتایج این نظرسنجی ها را تأیید می کند.

اهداف اصلی پروژه اغتشاش

به نظر می رسد، طراحان اغتشاش دو هدف عمده را پیگیری می کنند. اولین هدف، ایجاد آشوب در کشور پیش از انتخابات به منظور تأثیرگذاری احتمای بر انتخابات و فرار از شکست است. دومین هدف، تمرین آشوبهای خیابانی و فراهم کردن فضایی برای روز پس از انتخابات است.

مخالفان احمدی‌نژاد که خود را بازنده قطعی انتخابات می دانند، تلاش می کنند تا شکست خود را با آشوبی سراسری و تحمیل شرایطی همانند 18تیرماه به نظام جبران کنند.

نقش جدید هاشمی رفسنجانی

هرچند فرزندان و اطرافیان رفسنجانی به صورت گسترده و آشکار برای تخریب احمدی‌نژاد و حمایت از موسوی فعالیت می کردند اما هاشمی تلاش می کرد از دخالت علنی در انتخابات خودداری کند. با این حال، اظهارات افشاگرانه احمدی‌نژاد در مناظره تلویزیونی با موسوی موجب شد، وی شخصا وارد عرصه تخریب احمدی‌نژاد شود، به طوری که در نامه روز گذشته خود به طور غیرمستقیم تهدید به ایجاد آشوب و درگیری کرد.

تشدید فضای آشوب پس از نامه هاشمی رفسنجانی

گزارش‌های متعدد خبر از حملات گسترده و متعدد سبزپوشان به مردم است. در آخرین مورد حامیان موسوی، امروز به 3 دختر محجبه حمله کرده و به صورت آنها اسید پاشیده اند. این حمله در منطقه بلوار کشاورز انجام شده و حمله‌کنندگان از طبقه دوم یک مؤسسه آموزش زبان انگلیسی به طرف این دختران جوان اسید پاشیده‌اند که در اثر این اقدام وحشیانه، صورت یکی از این 3 نفر، به صورت شدیدی سوخته است.

شب گذشت نیز اوباش به اتومبیل حسین رضازاده حمله کردند و خسارات زیادی وارد آوردند. رضازاده دو روز پیش در اجتماع میلیونی حامیان دکتر احمدی‌نژاد در مصلای تهران حضور یافته بود.

همچنین پس از پایان این همایش میلیونی، یکی از موتورسوارانی که تصاویر دکتر احمدی‌نژاد را بر روی موتور خود نصب کرده بود، توسط خودروی پژوی حامی موسوی به شدت مورد حمله قرار گرفت و ضارب از محل متواری شد. در حال حاضر این موتورسوار در بخش icu یکی از بیمارستان‌های تهران بستری است.

آسیب‌دیدگان اکنون در بیمارستان پارس بستری هستند. همچنین نیروهای ستاد موسوی در برخی نقاط مرکزی و شمالی شهر مستقر شده و به مردم حمله می کنند. حمله وحشیانه در ظهر امروز به یک جوان موتور سوار در میدان انقلاب تهران، حمله به پیرمرد حامی احمدی‌نژاد در پل سیدخندان، شکستن شیشه و یا خط انداختن با اسپری روی ماشین‌هایی که عکس دکتر احمدی‌نژاد را نصب کرده‌اند، در برخی مناطق جزء آخرین موارد گزارش شده است.

هرچند تعداد اراذل و اوباشی که مشغول ایجاد ناامنی در پایتخت هستند، زیاد نیست اما نحوه حرکات این افراد کاملاً سازماندهی شده به نظر می رسد. رویگردانی قاطبه مردم در مناطق جنوب شهر و مذهبی سبب شده است تا طبق یک برنامه از پیش تعیین شده توسط ستادهای موسوی، حامیان موسوی از تمامی نقاط تهران افراد را به سمت میدان های مرکزی بکشانند و سپس تعدادی از اراذل و اوباش در ازدحام موجود به تهدید و ایجاد رعب بپردازند.

به نظر می رسد، طراحان آشوب در تلاش هستند از همه پتانسیل خود استفاه کنند تا احمدی‌نژاد را از ورود مجدد به «منطقه ممنوعه» بازدارند.

افرادی که رقیب خود را با بنی صدر مقایسه می کنند، اکنون به روش بنی صدر رسماً اعلام فتنه خیابانی کرده و با استفاده از «شعبان بی مخ»ها به جان مردم افتاده اند. طرح علنی بحث «آشوب» و پیگیری این پروژه خطرناک باید با پاسخ بزرگان نظام، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان مواجه شود.

چهارشنبه 20/3/1388 - 19:51 - 0 تشکر 121190

به نام خدا

واقعا متاسفم

چهارشنبه 20/3/1388 - 19:59 - 0 تشکر 121195

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست

سلام

امیدوارم این آشوب های خیابانی هرچه سریعتر تموم بشه و آرامش برقرار بشه.
خدایا همه رو به راه راست هدایت فرما...
سربلند و پیروز باشین...
التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
چهارشنبه 20/3/1388 - 21:2 - 0 تشکر 121208

واقعا متاسفم

به خاطر اینكه یكی دیكه بیاد  جكارهایی كه نمی كنند

انشاالله خدا همه رو به راه راست هدایت كنه

نابودی دشمنان اسلام صلوات

مولا علي (ع) :


آرام باش ، توكل كن ، تفكر كن ، آستينها را بالا بزن آنگاه دستان خداوند را مي بيني كه زودتر از تو دست به كار شده اند.
چهارشنبه 20/3/1388 - 22:15 - 0 تشکر 121227

سلام دوستان

من امروز خودم میدان ولیعصر بودم . خبری که به من رسید این بود : به صورت دو دختر حامی احمدی نژاد اسید پاشیده شده

 امام علی (ع):

الناس نیام فاذا ماتو انتبهوا

مردم در خوابند وقتی که میمیرند بیدار می شوند

چهارشنبه 20/3/1388 - 22:26 - 0 تشکر 121231

به نام خدا

دوستان سلام

آقا گفته بودیم انتخابات گرم ولی نه تا این حد سوزان!!!!!!!

خدا به خیر كنه بعد از انتخابات. بالاخره یكی رییس جمهور میشه یكی نه. طرفدارا باید خودشونو كنترل كنن......

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
چهارشنبه 20/3/1388 - 22:44 - 0 تشکر 121236

افراطی های طرفدار دولت مینویسند که عده ای به صورت طرفداراهای احمدی نژاد اسید ریختن و افراطی های طرفدار موسوی هم مینویسند که یک خانم باردار در حمله طرفداران دولت سقط جنین شده. برای من باور کردن هیچ کدومش کار راحتی نیست. به نظرم میرسه نباید این مطالب که شایعه هستند و بیشتر تحت تاثیر قرار دادن امنیت روانی جامعه رو مورد نظر دارن به انجمن ارسال بشه. اگر شما هم اینطوری فکر میکنید، از اخبار رسمی استفاده کنید.


چهارشنبه 20/3/1388 - 23:26 - 0 تشکر 121242

هوالحکیم

اللهم عجل لولیك الفرج و العافیه و النصر و جعلنا

 من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه‎

سلام

آقا من رو زدند ...میگیییید نه من عکس دارم ...علنا من رو با میلگردی زدند و اگر کمی هوشیارتر نبودم شاید الان به لقاء الله پیوسته بووودم

من الان گوشیم نیست وگرنه عکس هاش رو میزاشتم ولی یکی از دوستام عکس گرفت که عکسها رو ازش بلوتوس میگیرم و میزارم تا ببینند من رو چیکار کردند ....من اون شخص رو که ندیدمش رو نخواهم بخشیییید ..... حلالش نمیکنم ....سر پل خرگیری جلوش رو میگیییییرم ...ازش نمیگزرم

فعلا

یا علی مددی

_________________________________   
|------------------------------------------------------| ______     
|------------------------------------------------------|| O`| __/  
|------------------اصفهان بیابالا----------------------||```|```| 
|____________________________________||___|___|
";===(@)-(@)-(@)---(______)------j(@)j-(____)-(@)=' 

--------------------
اللهم عجل لولیک الفرج

پنج شنبه 21/3/1388 - 1:16 - 0 تشکر 121288

بنده متاسفم برای کسانی که میگویند باور نمیکنم!!!

شما اگه در کشور ایران تشریف داشته باشید و شبها یه سری به خیابونها بزنید میبینید چه خبره!!!

بنده خودم بارها و بارها شاهد فحاشی های حامیان آقای ایکس بودم!!!

متاسفم برای کسانی که همچون کاندیدای خود ادب را رعایت میکنند و و قتی حرفی برای گفتن ندارند به فحاشی مشغول میشوند!!!

به تعرض مشغول میشوند!

به تخریب اموال دولتی و شخصی مردم مشغول میشوند!

یکی از همین حامیان اقای ایکس به ماشین ما حمله کرد و با مشت و گلد به ماشین میکوبید!!!

فکر کنم قرص و یا چیزی مصرف کرده بودند!!!

ماشین فعلاً در صافکاری به سر میبره!!!

حاج قدرت من واقعاً متاسفم برای اون شخصی که این عمل رو انجام داده!

کسایی که سازمان مجاهدین و ... پشت سرشون باشه چیزی جز این ازشون بر نمیاد!!!

امیدوارم این پست بنده هم به عنوان بی ربط بودن نمایش غیر عمومی بگیرد!!!

پنج شنبه 21/3/1388 - 3:43 - 0 تشکر 121295

doki_inkalej:  بنده متاسفم برای کسانی که میگویند باور نمیکنم!!!

درگیری هیمشه بوده و هست (به عنوان مثال فردی چند روز پیش در مشهد در جریان تبلیغات انتخاباتی و درگیریهای جانبی کشته شده و شب گذشته هم در شیراز درگیریهای جرحی زیادی وجود داشته) و کسی نمیتونه منکر باشه. اما من یکی از "کسانی" هستم که به راحتی باور نمی کنم در تجمعات پر حرارت و جمعیت که ازدحام هست و خیلی کارهای عادی هم به سختی انجام میشه، کسی یک ظرف پلاستیکی فایبرگلاس مقاوم یا مثلا لوله آزمایش اسید با غلظت بالا (که بتونه صدمه بزنه) دستش بگیره و یکی یکی در صورت طرفداران کاندیدای رقیبش بریزه. یا در نقطه مقابل همیشه زن حامله ای در این تجمعات باشه که سقط جنین بکنه بدون توجه به اینکه چنین فضای پرالتهابی جای مناسبی برای حضورش نیست. شما هم بهتره قبل از اینکه برای کسی اظهار تاسف کنید یک دو دو تا چهار تای عقلی بکنید ببینید چه حرفی درسته چه حرفی شایعه است.


پنج شنبه 21/3/1388 - 11:48 - 0 تشکر 121343

این مطالب در مورد درگیری ها درست است. افراد از خدا بی خبری بیشتر با ظاهر دینی و متدینانه به مردم حمله می کنند. البته همانطوری که فرمودند اسیدپاشی مناسب چنین مراسم و مجالسی نیست، اما باتوم و گاز فلفل و اشک آور و استفاده از شوکر چرا. بیشتر هم طرفداران آقای احمدی نژآد هستند که با استفاده از وسایل مختلف مردم عادی طرفدار میرجسین را مورد ضرب و شتم قرار می دهند.

به فضل الهی با انتخاب شدن میرحسین به عنوان رییس جمهور این تزویر ها و دین فروشی ها به نام دین تمام خواهد شد.

--------------------------

ظهور کن که ابرهاي ظلماني فتنه احاطه مان کرده است.

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی