انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 606)
چهارشنبه 20/3/1388 - 16:59 -0 تشکر 121136
سونامی 25 میلیونی احمدی‌نژاد موج‌های رنگارنگ را کم‌رنگ کرده است

مسئول كمیته سیاسی ستاد هماهنگی حمایت‌های مردمی از احمدی‌نژاد
سونامی 25 میلیونی احمدی‌نژاد موج‌های رنگارنگ را کم‌رنگ کرده است

میثم نیلی گفت: رنگ عدالت رنگ توحید است و رنگ خدا بهترین و بالاترین رنگها است و ارزیابی‌های دقیق ما از وضعیت انتخاباتی كشور بسیار خوب است و به فضل خدا ما شاهد یك انتخابات سالم، پرشور، پرنشاط و با مشاركتی حداكثری خواهیم بود و برآورد ما از رأی احمدی نژاد چیزی بالاتر از 25 میلیون رأی است.

به گزارش رجانیوز، میثم نیلی مسئول كمیته سیاسی ستاد هماهنگی حمایت‌های مردمی از احمدی‌نژاد، با اشاره به وضعیت انتخابات آینده و میزان مشاركت مردم گفت: این دوره انتخابات در كشور ما ویژگی منحصر به فردی دارد و سطح درگیری در این انتخابات از سطوح سیاسی و رسانه‌ای به عمیق ترین پایه‌های اجتماعی نفوذ كرده است و این همه شور و نشاط سیاسی موجود، به جامعه حال و هوای دیگری بخشیده است.

وی افزود: برخی لایه‌های اجتماعی نسبت به مسائل سیاسی و حكومتی كمتر حساسیت نشان می‌دادند در فضای انتخاباتی قرار نمی‌گرفتند و بعضاً خود را بی‌تفاوت نشان می‌دادند اما در این دوره، حال و هوای خاصی گرفته‌اند و این مطلب در همه شهرهای بزرگ و كوچك و در روستاهای كشور قابل مشاهده است.

مسئول كمیته سیاسی ستاد هماهنگی حمایت‌های مردمی از احمدی‌نژاد با بیان اینكه مردم در كشور ما صاحب اصلی حكومت هستند، گفت: انقلاب را همین مردم به نتیجه رساندند، جنگ را همان افراد اداره كردند و امروز هم همین‌گونه است.

نیلی ادامه داد: دیدن برخی ناهنجاری‌های حاكمیتی و قیاس آنها با آرمان‌های اولیه و اصیل انقلاب باعث برخی دلسردی ها در لایه‌های اجتماعی شد كه اتفاقاً بیشترین سهم را در فداكاری‌ها و ایثارگری‌ها و تحمل رنج و سختی و مشقت در معیشت كشیده بودند و بسیاری از این لایه‌های عمیق اجتماعی، همان افرادی بودند كه به عشق و به فرمان امام راحل صحنه حساس دفاع مقدس را پر كرده بودند و آن حماسه 8 ساله را آفریده بودند و بعد از جنگ كه مشاهده كردند در مدیریت‌های جدید اجرایی، ارزش‌هایی كه آنها داشتند، دیگر رنگ و اعتبار گذشته را ندارد و دیدن ارزش‌ها كم كم وارونه شده‌اند و اشرافی‏گری و تجمل پرستی جای ساده زیستی را گرفته و خاندان سالاری و غرب بازی، به‌جای مردم گرایی و شایسته سالاری حاكم شده است.

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
چهارشنبه 20/3/1388 - 17:10 - 0 تشکر 121141

وی با بیان اینكه در آن زمان آقازاده‌ها هم كم كم بزرگ شده بودند و صاحب آلاف و اولوف و از ثروت‌های بادآورده، حساب‌های بانكی خود و باندشان در كانادا و استرالیا و سوئیس روز به روز افزون‌تر می‌شود، اظهار داشت: محرومان و مستضعفان را كه امام‌ راحل آنها را نور چشم و ولی نعمت می‌خواند، با صف آسیب‌پذیر در جامعه معرفی كردند و له شدن آنان زیر چرخ توسعه را امری بدیهی و پذیرفته می‌دانستند و طبقه ای از جنس مدیران سرمایه‌دار دولت كردند.

مسئول كمیته سیاسی ستاد هماهنگی حمایت‌های مردمی از احمدی‌نژاد ادامه داد: بنده معتقدم لایه‌های اجتماعی خاموش و به اصطلاح خاكستری، اتفاقاً به عكس تحلیل در سطح اجتماعی پذیرفته شده و القایی توسط برخی سیاسیون همان كسانی هستند كه دلبستگی عمیقی به اسلام و اصول انقلاب دارند و سكوت آنها ناشی از نوعی درك عمیق از اختلاف میان واقعیات تحمیل شده از سوی برخی كارگزاران نظام با آرمانهای امام خمینی(ره) و انقلاب بود.

نیلی با بیان اینكه بخشی از این توده‌های مردم ترجیح دادند سرشان را در لاك زندگی خود بكنند و به مشاركت حداقلی در عرصه‌های سیاسی و اجتماعی بسنده كنند، گفت: با حضور احمدی نژاد در صحنه انتخابات سال 84 مردم دوباره مردی از جنس خودشان را در آستانه ورود به حلقه بسته مدیریت كشور مشاهده كردند و رایحه انقلاب 57 و گفتمان امام راحل را از حرفها و رفتار احمدی نژاد استشمام كردند.

وی افزود: در این دوره تا سال گذشته دولت احمدی نژاد، پیشرفت و آبادگری توأم با عدالت در تمام كشور را اصلی‌ترین وجه و مأموریت خود دانسته است و سعی كرد آنچنان اقتدار و شكست ناپذیری این كشور و ملت را ارتقا دهد تا از تهدیدات بیرونی از ناحیه دشمنان قسم خورده خارجی انقلاب رفع و دفع شود و حتی فكر حمله و تهاجم نظامی به ایران عزیز به سرشان نزند.

مسئول كمیته سیاسی ستاد هماهنگی حمایت‌های مردمی از احمدی‌نژاد ادامه داد: احمدی نژاد مبتكرانه و فعالانه در دنیا گفتمان عدالت خواهی و تبعیض زدایی را فریاد كرد و جبهه‌های مستضعفین را فارغ از هرگونه رنگ، نژاد، زبان، دین و مذهب سازماندهی و هدایت كرد و از موضوعاتی كه در دولتهای قبل سالها به عنوان تهدید ملی از آنها یاد می‌كردند مدبرانه و شجاعانه بزرگترین فرصتهای ملی را ساخت و مسئله هسته‌ای شدن را به یك موضوع ساده و حق مسلم تبدیل كرد و همین مطلب را مایه وحدت ملی تمام در كشور و دسته‌بندی‌های جبهه بین‌المللی در اعضای غیر متعهدها و پیمان‌های منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای به نفع منافع دیگران كرد؛ لذا دولت احمدی نژاد علاوه بر ساخت و ساز، عمران، آبادانی و توجه به مطالبات مردم بازدارندگی از موضع فعال را برای كشورمان به ارمغان آورده است.

نیلی با اشاره به سخنان احمدی نژاد در این دوره از رقابت‌های انتخاباتی گفت: این سخنان نشان دهنده رویكرد 4 سال آینده دولت اسلامی است، رویكردی كه در لفافه و اجمال بارها بیان شده است و سیاست‌های دولت را شكل داده بود، اما علنی نشده بود.

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
چهارشنبه 20/3/1388 - 17:10 - 0 تشکر 121142

وی در ادامه اظهار داشت: امروز مشاهده می‌كینم چه انرژی و نشاط غریبی در توده‌های ملت به چشم می‌خورد و چه لایه‌هایی از اجتماع تكان خورده‌اند و احساس تعلق به آرمانهای احمدی نژاد می‌كنند و رهبر عزیز انقلاب در دولتهای قبلی سالها به لزوم مبارزه با مفاسد اقتصادی و طبقه جدید اشرافیگری و ثروت‌های بادآورده و رانتی تذكر داده بودند و حتی عتاب و خطاب‌های سنگینی داشتند اما مع الاسف هیچ وقت در 16 سال قبل از 84 جدی گرفته نشد و امروز احمدی نژاد برای ریشه‌كنی این جریان فاسد حاكمیت در كشور اعلام آمادگی كرده و می‌بینیم چه و لوله‌ای درتمام كشور به راه افتاده است.

مسئول كمیته سیاسی ستاد هماهنگی حمایت‌های مردمی از احمدی‌نژاد گفت: جشن مبارزه دیر هنگام اما كاملاً جدی و غیر قابل بازگشت با رئوس حلقه قدرت و ثروت در كشور در حال برگزاری است و سونامی احمدی نژاد آنچنان موج‌های مجازی و رنگارنگ را كم رنگ كرده است به‌گونه‌ای كه آثار شكست را می‌توان در عصبانیت و رفتارهای خشن سران و حامیان آن مشاهده كرد.

نیلی با بیان دلایل عدم مطرح شدن چنین مسائلیس در ابتدای كار دولت و شخص احمدی نژاد گفت: خط بیرونی بسیار جدی و كشور ما در حال گذر از یك گردنه خطرناك بود و درگیری علنی با جبهه ضد عدالت در داخل شاید موجب قیچی شدن دولت و صدمه دیدن اصل نظام می‌شد و احمدی نژاد با تدبیر آن گردنه‌های سخت را رد كرد، اگر چه هیچ وقت نباید از دشمن بیرونی غافل بود.

وی افزود: پس دولت نهم برای مبارزه جدی با مفسدین داخلی و تعیین تكلیف باندهای مخوف و درهم تنیده فساد نیاز به رأی اعتماد مردم دارد و برای گرفتن رأی اعتماد و اعلام حمایت ملت باید به روشنی برنامه 4 ساله آینده تبیین شود، تا بعدها كسانی نگویند كه اگر می‌دانستیم می‌خواهد با فلانی دربیافتد به او رأی نمی‌دادیم و یا كسانی انگشت حسرت از رأی ندادن به او در زمانی كه می‌بایست حمایت می‌كردند به دهان نگیرند.

مسئول كمیته سیاسی ستاد هماهنگی حمایت‌های مردمی از احمدی ‌نژاد شجاعانه گفت كه طرف مقابل او چه كسانی هستند و در حقیقت بغض فروخورده همان لایه‌های عمیق اجتماعی كه عرض كردم را فریاد كرد و آنچه از محبوبیت 75 درصدی در نظرسنجی‌های صورت گرفته در شهرهای كوچك و روستاهای دور و نزدیك این میهن سر بلند مشاهده می‌شد امروز به روشنی در امواج سهمگین مردمی در شهرهای بزرگ دیده می‌شود.

نیلی ادامه داد: موج خروشان مردمی در كنار مضجع شریف امام رضا (ع) و حماسه بی نظیر اهالی نصف جهان و اجتماع عظیم و معنادار غیورمردان و شیرزنان آذربایجان و دیروز تیر خلاص مردم عزیز تهران حتی رسانه‌ها را به نتیجه رساند، در مقابل جریان عظیم حق طلبی و عدالتخواهی ملت ایران همه رنگ‌ها و مكرها بی اثر می‌شوند؛ چراكه رنگ عدالت رنگ توحید است و رنگ خدا بهترین و بالاترین رنگها است و ارزیابی‌های دقیق ما از وضعیت انتخاباتی كشور بسیار خوب است و به فضل خدا ما شاهد یك انتخابات سالم، پرشور، پرنشاط و با مشاركتی حداكثری خواهیم بود و برآورد ما از رأی احمدی نژاد چیزی بالاتر از 25 میلیون رأی است.

وی افزود: رأی قاطع و معنادار احمدی نژاد به مثابه سوخت 4 ساله آینده دولت اسلامی است و پشتوانه او برای ایستادگی و استقمات در برابر جریانات مخالف عدالت و پیشرفت ملت ایران است و توصیه ما به دوستداران حامیان وی در سراسر كشور و حضور در روز رأی‌گیری با در دست داشتن علامت پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران با حفظ آرامش و هوشیاری است؛ چراكه واضح است كه برخی می‌خواهند هزینه شكست خود را در مقابل اراده ملت از جیب ملت پرداخت كنند.

منبع

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
چهارشنبه 20/3/1388 - 17:33 - 0 تشکر 121147

دستت درد نکنه از این مطلبی که گذاشتی.

پیامک

                                               .:: بسیج دانشجویی دانشگاهمون ::.

                  

چهارشنبه 20/3/1388 - 18:30 - 0 تشکر 121165

سلام سلام سلام

به امید خدا و با مردم خوبی که ما داریم جناب دکتر در همان دور اول حریف ذربه فنی می کنه و رئیس جمهور اینده ایشان هستند

صبح نزدیک است....

در وفای تو چنانم که اگر خاک شوم / آید از تربت من بوی وفاداری تو . . .

منتظر شما در وبلاگ دل شکسته
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی