انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 580)
چهارشنبه 20/3/1388 - 16:19 -0 تشکر 121057
احمدی‌نژاد امشب به اتهامات یك طرفه در مناظره‌ها پاسخ می‌دهد

نماینده انتخاباتی دكتر محمود احمدی‌نژاد در رسانه ملی:
احمدی‌نژاد امشب به اتهامات یك طرفه در مناظره‌ها پاسخ می‌دهد
 
نماینده انتخاباتی دكتر محمود احمدی‌نژاد در رسانه ملی گفت: طبق آئین‌نامه تبلیغات انتخابات در رسانه ملی كه حق نامزد غایب در مناظره ها برای پاسخ به اتهامات محفوظ است، ساعت 22 و 30 دقیقه امشب احمدی نژاد به این اتهامات و شبهات پاسخ می دهد.
  
به گزارش دولت یار، مهدی كلهر در نامه ای كه صبح روز گذشته خطاب به ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیما نوشت، خاطر نشان كرد: پیرو اعتراض دفتر ریاست محترم جمهوری نسبت به ارائه اتهامات و اهانت‌هائی كه برخی از نامزدها در برنامه‌ای كه جناب آقای احمدی‌نژاد در آن برنامه برای پاسخگویی حضور نداشتند و طبعا نمی‌توانستند پاسخگو باشند و با استناد به آئین‌نامه تبلیغات ریاست جمهوری كه حق نامزد غایب در مناظره را برای پاسخگویی محفوظ دارد و این امر نیز بارها توسط مجری برنامه جناب آقای دكتر پورحسین در همان برنامه‌ها گوشزد شده و جنابعالی نیز اجرای قانون را پذیرا هستید و امروز صبح با وجودیكه نسبت به وقت استخراجی از طرف معاونت رسانه ریاست جمهوری بالای 60 دقیقه به غیر از مساله فیلم دوم جنای آقای مهندس موسوی كه خود 10 دقیقه فقط به اهانت و ارائه تهمت و فحش و ناسزا به آقای احمدی‌نژاد در آن وجود داشت و نمی‌دانم چگونه این فیلم توسط شورای سازمان مورد تصویب واقع شده بود چون آنهم خلاف آئین‌نامه مصوب و فرمایشات خودتان بود بهرحال تنها در رابطه با پاسخگوئی آقای دكتر احمدی‌نژاد اگر چه می‌بایست این پاسخگویی به صورت زنده پس از اتمام مناظرات و برنامه‌های زنده رقبا به رویت و سمع تمامی شنوندگان برسد. لذا با توجه به زمان كوتاه برای اطلاع‌رسانی همه جانبه به ملت عزیز و شریف ایران و مخاطبان خارج از كشور اجرای این برنامه در ساعات پایانی امشب (شب سه شنبه) بهیچ وجه امكان‌پذیر نیست.
كلهر در این نامه تصریح كرد: اما با وجودیكه این حق آقای احمدی‌نژاد است كه فردا شب (چهارشنبه 20/3/88) برنامه‌ای برای پاسخگویی داشته باشند، دفتر ایشان پذیرفت برای رفع هر گونه شبهه و رعایت مساوات فردا صبح (صبح چهارشنبه) برنامه بصورت ضبطی تهیه شده تا شورای تبلیغات انتخابات بازبینی نماید و در ساعات مناسب شب پنج‌شنبه یا چهارشنبه شب از همان شبكه 3 و همان ساعت پخش گردد.
نماینده انتخاباتی احمدی نژاد در رسانه ملی یادآور شد: مطابق دستور‌العمل لازم است در آن ساعت سایر شبكه‌ها از پخش برنامه‌های جذاب و پربیننده خودداری نمایند چنانچه تاكنون برای همه كاندیداها صورت گرفته است. مدت برنامه‌ همانطور كه اعلام فرمودید بهرحال 45 دقیقه‌ برای آقای احمدی نژاد به غیر از وقت برای مجری پذیرفته شد.
نماینده انتخاباتی احمدی نژاد در رسانه ملی روز گذشته پس از انشای نامه اول، نامه دومی به ضرغامی نوشت و اظهار داشت: پیرو نامه صبح (روز سه شنبه) در مورد برنامه پاسخگویی آقای احمدی‌نژاد یكی از نامزدهای دوره دهم ریاست جمهوری ایران كه به لحاظ قانونی قرار شد در ساعت 22 و 30 دقیقه شب چهارشنبه در شبكه سیما به مدت 45 دقیقه پاسخ‌های لازم را به سایر نامزدها و جهت رفع شبهات و... افكار عمومی ارائه نمایند، لازم است دستور فرمایید از هم‌اكنون كلیه شبكه های رادیویی و تلویزیونی جهت اطلاع‌رسانی به شنوندگان و بینندگان از وجود چنین برنامه‌ای در شب چهارشنبه در شبكه 3 سیما و صدای جمهوری اسلامی ایران اقدام فرمایید. بدیهی است بخاطر كمی وقت و عدم اطلاع‌رسانی قبل بهتر است هر شبكه بر 30 دقیقه یكبار به صورت زیرنویس (در شبكه‌های سیما) و به صورت گفتاری در شبكه‌های صدا اعلام نمایند.

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
چهارشنبه 20/3/1388 - 17:4 - 0 تشکر 121139

تا حالا که فقط خودش تهمت زده

مگر رهبری فقط در زمان احمدی نژاد بوده ؟ به گفته احمدی نژاد که هاشمی دزدی کرده پس رهبری کجا بوده.
اقای احمدی نژاد فقط به هاشمی و خاتمی و نوری حمله نکرده بلکه به رهبری و شورای نگهبان هم حمله کرده

از گناه متنفر باش نه از گناهکار.
چهارشنبه 20/3/1388 - 17:28 - 0 تشکر 121146

امشب طنین"الله اكبر" پس از سخنان تلویزیونی  دكتراحمدی نژاد در سراسر كشور

برای سلامتی دکتر احمدی نژاد صلوت
حق بر باطل پیروز است

ما تنشه لبان عدل و دادیم هنوز/ما پیرو رهبر و امامیم هنوز

با رمز پر ازصلابت یامهدی/درلشکر احمدی نژادیم هنوز

چهارشنبه 20/3/1388 - 18:35 - 0 تشکر 121167

سلام سلام سلام

خدا کنه امروز دکتر یکمی افشاگری کنه

من عاشق پته ریختن های دکتر شدم

مردم ایران باید قدر دکتر را بدانند کمتر رئیس جمهوری اینچنین حامی مردمه

صبح نزدیک است.......

در وفای تو چنانم که اگر خاک شوم / آید از تربت من بوی وفاداری تو . . .

منتظر شما در وبلاگ دل شکسته
چهارشنبه 20/3/1388 - 19:4 - 0 تشکر 121172

آقای احمدی نژاد خودش تو مناظره با کروبی همش با نموداراش سعی داشت دوران موسوی رو زیر سوال ببره , آیا این صحبت در مورد کاندیدای غائب محسوب نمیشه؟

بزارید بیاد هرچی میخواد بگه , از تورم نقطه ای 15 درصدی! میانگین تورم !!!!! نمودار های رنگارنگ و به مردم القا کنه که وضعتون خوب شده.

بیاد با عوض کردن صورت مسئله بگه بیکاری کم شده!

دلم به حال اون مستضعفینی میسوزه که فقر و تورم و بیکاری رو با گوشت و استخون لمس کردن ولی این آقا با قهرمان بازی و اسم چند نفر آوردن اونم بعد 4 سال و نشون دادن نمودار های رنگا و رنگ که حتی این مردم معنی این اعداد و ارقام رو نمیدونند القا کنه وضعتون خوبه

خوبه رتبه کشور تو فساد اقتصادی از 80 رسیده به 140!

خدایی هم اون بالا هست که میبینه این فریبکاری ها رو

چهارشنبه 20/3/1388 - 19:46 - 0 تشکر 121179

من نمی دانم این چه عدالتی است كه اینها میگن اگر عدالته پس آقای احمدی نژاد باید فقط  90 دقیقه برای مناظره آقای كروبی وموسوی وقت پاسخ دادن داشته باشن و باقی مناظره هاو حرف ها بماند 

چهارشنبه 20/3/1388 - 19:55 - 0 تشکر 121192

سلام علیکم

امید است موفق و محفوظ باشد. 

چهارشنبه 20/3/1388 - 21:9 - 0 تشکر 121212

ابالفضل علمدار                         احمدی را نكهدار

احمدی پاینده رئیس جمهور آینده

مولا علي (ع) :


آرام باش ، توكل كن ، تفكر كن ، آستينها را بالا بزن آنگاه دستان خداوند را مي بيني كه زودتر از تو دست به كار شده اند.
چهارشنبه 20/3/1388 - 21:38 - 0 تشکر 121215

با سلام دوست عزیز و گرامی

بهتر بود برای عنوان این تاپیک می نوشتید:

" احمدی نژاد به انتقاد های وارد بر دولت نهم پاسخ می دهد"

گویا شما چند نفر که در این انجمن فعالیت می کنید همه چیز را اتهام فرض می کنید. به نظر من 

آقای احمدی نژاد امشب هم همان حرف های گذشته را تکرار می کند و هیچ جذابیتی برای گوش دادن وجود ندارد مگر اینکه به قول یکی از دوستان  آقای احمدی نژاد دست به حرکت  دیگری زده و پته افراد دیگری را رو کند. آن زمان شاید جذابیتی وجود داشته باشد. در ضمن به نظر من جناب دکتر باید به فکر آن دنیا باشند زیرا بردن آبروی افراد گناهی نا بخشودنی است حتی اگر بزرگترین و بدترین کار ها را انجام داده باشند. البته اگر مدرک را با خودشان بیاورند شاید بنده هم به ایشان رای بدهم. این را از روی صداقت گفتم. امیدوارم  در روز 22 خرداد جمعیت  40 میلیونی به پای صندوق های رای بیایند و مشت محکمی بر دهان دشمنان ایران و هر ایرانی بزنند.  آقای احمدی نژاد  یا موسوی رئیس جمهور آینده این کشور خواهند بود هر کدام بیایند سعی کنند ایران را از این که هست اباد تر کنند. من هم از همه دوستان و عزیزان خداحافظی می کنم و از شما می خواهم اگر حرفی زده شد تنها به حساب تعصب مان بگذارید وگرنه همه ما دوست هستیم و ایران هم این چهار سال آینده را فقط در پیش رو ندارد 

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود. صحنه پیوسته به جاست. خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد.

MMBahri

چهارشنبه 20/3/1388 - 21:54 - 0 تشکر 121220

کاهش 25 دقیقه‌ای فرصت احمدی‌نژاد و کم‌حافظگی دروغ‌گو

در حالی که صحنه انتخابات عملاً به جبهه 3 کاندیدا علیه دکتر احمدی‌نژاد تبدیل شده است، صداوسیما در مقابل فشارهای وارده از سوی این کاندیدا برای تضییع حق احمدی‌نژاد تا حدودی انفعال نشان داده و زمان مقرر 45 دقیقه‌ای را به 20 دقیقه کاهش داده است.

به گزارش رجانیوز، بنا بر محاسبات ستاد انتخابات صداوسیما، 20 دقیقه برای احمدی‌نژاد، 101 ثانیه برای موسوی، 76 ثانیه برای کروبی و 60 ثانیه به رضایی اختصاص یافته است.

دکتر احمدی‌نژاد ساعت 22:30 امشب به بخشی از اتهامات مطرح شده علیه وی در 3 مناظره تلویزیونی که بدون حضور وی انجام شد، پاسخ می‌گوید. شاید نقطه اوج این اتهام‌زنی‌ها اظهارات توأم با تندخویی موسوی در بخش پایانی مناظره با کروبی بود.

اما موسوی که در آن مناظره در واکنش به تذکر مجری برنامه مبنی بر اینکه صحبت کردن در مورد نامزد غایب خلاف آیین‌نامه است، با تندخویی گفته بود: «من راجع به سیاست های چهار سال گذشته و به همین انگیزه آمده ام و تعجب می کنم از شما. شما چرا وقتی که کسان دیگری اینجا نشسته اند چنین صحبتی نمی کنید. هی اخطار قانونی نمی دهید. تمام وقت من داده شود تا بیاید سه برابر من اینجا صحبت کند. من جلوی آقای کروبی هم قبول کردم. بیاید هر دروغی که می خواهد اینجا بگوید. شما ایشان اینجا دروغ می گوید هیچ کس جلویش را نمی گیرد، یقه اش را نمی گیرد. من که اسم نبردم.»

با این حال، از آنجایی که دروغگو کم‌حافظه است، موسوی اظهارات قبلی خود مقابل میلیون‎ها ایرانی و بذل و بخشش 3 برابر وقت خود به احمدی‌نژاد در اوج عصبانیت را فراموش کرده و امروز در جمع خبرنگاران گفت: من هم زمزمه این مساله را شنیده‌ام و امیدوارم درست نباشد؛ چون این مسئله ظلم به سایر كاندیداها است.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

پنج شنبه 21/3/1388 - 1:10 - 0 تشکر 121287

با سلام

سخنرانی جناب دکتر عالی بود

از ممل92 عزیز و دوست خوبم هم تشکر فراوان میکنم

خوش و باشید

فعلاً یا علی مدد

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی