انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 362)
چهارشنبه 20/3/1388 - 15:43 -0 تشکر 120924
تكذیب خبر پیوستن اعضای ستاد رضوان به ستاد موسوی

با انتشار نامه ای صورت گرفت:
تكذیب خبر پیوستن اعضای ستاد رضوان به ستاد موسوی
 
دبیراجرایی ستاد مردمی رضوان در نامه ای خطاب به رییس ستاد هماهنگی حمایت های مردمی دكتر احمدی نژاد، خبر یكی از سایت های حامی میرحسین موسوی را درباره پیوستن اعضای ستاد مردمی رضوان به ستاد موسوی را تكذیب كرد و خواستار پیگرد قانونی این موضوع شد.
  
به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی ستاد هماهنگی حمایت های مردمی دكتر احمدی نژاد"، دبیراجرایی ستاد مردمی رضوان در نامه ای خطاب به رییس ستاد هماهنگی حمایت های مردمی دكتر احمدی نژاد، خبر یكی از سایت های حامی میرحسین موسوی را درباره پیوستن اعضای ستاد مردمی رضوان به ستاد موسوی را تكذیب كرد و خواستار پیگرد قانونی این موضوع شد.
متن این نامه بدین شرح است:
جناب آقای مهندس سیدمجتبی ثمره هاشمی
رییس ستاد هماهنگی حمایت های مردمی دكتر احمدی نژاد

سلام علیكم،
با احترام به استحضار می رساند، این ستاد از بدو تشكیل تاكنون پذیرای هزاران نفر از مردم شریف و علاقمندان به رییس جمهور محترم، مكتبی و شجاع، جناب آقای دكتر محمود احمدی نژاد بوده و می باشد و با فعالیت های شبانه روزی و توزیع گسترده ی استانی و كشوری صدها هزار پرچم، پوستر، اقلام تبلیغاتی، بنر، اعزام ده ها سخنران از جمله آقایان آیت الله خزعلی، آقای دكتر غریب آبادی، آقای دكتر افروز، آقای دكتر فلسفی و ... به استان های مختلف، برگزاری ده ها جلسه سخنرانی با حضور كارشناسان و سایر اقدامات مقتضی، نقش مهمی در پاسخگویی به مراجعات بسیار مكرر، امیدواركننده و مشتاقانه مردم منطقه و مراجعین استانی و كشوری داشته است.
متاسفانه امروز(18/3/88) مشاهده شد كه سایت اینترنتی قلم نیوز وابسته به ستاد میرحسین موسوی، مطلب مبهم و خلاف واقعی را درخصوص این ستاد(برگه پیوست) درج نموده است كه خواهشمند است نسبت به صدور تكذیبیه فوری، رسمی و رسانه ای و صدور شكوائیه به مراجع قانونی و سایر اقدامات لازم، دستورات مقتضی را صادر فرمائید.

دكتر توكلی
دبیراجرایی ستاد مردمی رضوان

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی