انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 689)
سه شنبه 19/3/1388 - 19:1 -0 تشکر 120871
تكذیب ادعای دكتر احمدی نژاد

با نام و یاد خدا

با سلام

ایلنا: شركت مخابرات ایران از درخواست 20 میلیاردی ارسال پیامك برای یكی از كاندیداها اظهار بی‌اطلاعی كرد.
به گزارش ایلنا، رئیس جمهور فعلی كشور درحالی در یك مناظره تلویزیونی یكی از نامزدهای انتخاباتی (مهدی كروبی)را به درخواست 20میلیاردی از مخابرات جهت ارسال پیامك نسبت داد كه شركت مخابرات ایران از این امر اظهار بی‌اطلاعی كرد.
وفا غفاریان رئیس هیأت مدیره مخابرات ایران در گفتگو با خبرنگار ایلنا در پاسخ به این سؤال كه آیا شركت مخابرات درخواست 20 میلیاردی از ستاد انتخابات یكی ازنامزدها جهت ارسال پیامك داشته است، گفت: چنین مبلغ هنگفتی با این حجم انبوه پیام كوتاه اصلاً مرتبط به شركت مخابرات نمی‌شود، بلكه این امر باید از سوی بخش خصوصی انجام گیرد.
وی ضمن بی‌اطلاعی شركت مخابرات از این درخواست، گفت: تاكنون هیچ درخواستی به شركت مخابرات در این رابطه به ما ارائه نشده است، درحالی‌كه اگر هم می‌شد ما به بخش خصوصی ارجاع می‌دادیم.
معاون وزیر ارتباطات در ادامه سخنان خود درپاسخ به ایلنا كه آیا مخابرات می‌تواند ازاین امر در بخش خصوصی مطلع شود، گفت: مخابرات نمی‌تواند در مسائل مربوط به بخش خصوصی دخالت كند و در اطلاعات مشتریان آنها دخل و تصرف كند و در اختیار دیگران نیز قرار دهد.
گفتنی است، رئیس ستاد انتخاباتی كروبی طی سحنانی اظهارداشته است: ما به هیچ وجه مراجعه‌ای به شرکت مخابرات درخصوص استفاده از سیستم پیامک نداشتیم و با یک بررسی می‌توان پی برد که اگر قرارداد 20 میلیارد تومانی صورت گرفته باشد، بنابراین باید برای هر ایرانی طی این مدت 300 پیام در روز ارسال می‌شد تا 20 میلیارد تومان محقق شود که چنین چیزی اتفاق نیفتاده است.
وی افزود: تنها مذاکره صورت گرفته با یک شرکت خصوصی ارائه دهنده خدمات پیامک بوده که کل مبلغ آن هفت میلیون تومان برای ارسال یک میلیون پیامک است. 

 

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خـاک سپارند تـا اجزای بدنم خـاک ایـران را تشکیل دهد.

((کوروش بزرگ))


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی