انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 809)
سه شنبه 19/3/1388 - 12:59 -0 تشکر 120746
وعده احمدی نژادی های تهران؛ فردا 9 صبح : راهپیمایی از میدان انقلاب تا دانشگاه شریف

تكمیل حماسه مصلی این بار با سخنرانی دكتر احمدی نژاد؛
وعده احمدی نژادی های تهران؛ فردا 9 صبح : راهپیمایی از میدان انقلاب تا دانشگاه شریف
 
در پی فراگیر شدن سونامی احمدی نژاد در سراسر كشور و برگزاری اجتماع عظیم و افسانه ای حامیان دكتر در مصلای تهران كه به دلیل ازدحام جمعیت و نگرانی از تهدید خطر جانی حاضران ، سخنرانی رییس جمهور انجام نشد ، همان گونه كه دكتر احمدی نژاد نیز در ابتدای مناظره با محسن رضایی اعلام كرد ، فردا چهارشنبه ساعت 9 صبح ، احمدی نژادی ها از میدان انقلاب راهپیمایی به سمت میدان آزادی را آغاز می كنند ودر دانشگاه شریف پای سخنان كاندیدای محبوبشان می نشینند.
  
به گزارش دولت یار ، در پی فراگیر شدن سونامی احمدی نژاد در سراسر كشور و برگزاری اجتماع عظیم و افسانه ای حامیان دكتر در مصلای تهران كه به دلیل ازدحام جمعیت و نگرانی از تهدید خطر جانی حاضران ، سخنرانی رییس جمهور انجام نشد ، همان گونه كه دكتر احمدی نژاد نیز در ابتدای مناظره با محسن رضایی اعلام كرد ، فردا چهارشنبه ساعت 9 صبح ، احمدی نژادی ها از میدان انقلاب راهپیمایی به سمت میدان آزادی را آغاز می كنند و در دانشگاه شریف پای سخنان كاندیدای محبوبشان می نشینند.

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی