انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 1152)
سه شنبه 19/3/1388 - 1:1 -0 تشکر 120594
اقای موسوی عاقلانه ترین راه به نظرتون انصراف نیست؟

با توجه به اینکه طرفداران موسوی به رای تبریز دلبسته بودند ولی با استقبال پرشوری که امروز در تبریز از احمدی نژاد بعمل آمد که در نوع خود بی سابقه ترین استقبال ازیک رئیس جمهور در تبریز لقب گرفته.

 

تصمیم به انصراف شاید منطقی ترین تصمیم برای آقای موسوی باشد . در پی انجام سفرهای اخیر دکتر احمدی نژاد به خراسان رضوی ، اصفهان و بویژه تبریز و استقبال عمومی از ایشان که روزبه روز تشدید شده است و نیز تاثیرات مناظرات موفق ایشان که در آخرین مناظره ایشان با کروبی و پیروزی قاطع ایشان در این مناظره به اوج رسید تحلیل گران معتقد هستند احمدی نژاد در دور اول با رای قاطع 25 الی 27 میلیون به ریاست جمهوری برگزیده خواهد شد . سه کاندیدای محترم دیگر در مجموع 15 میلیون رای خواهند داشت . جذب آرای خاکستری به نفع احمدی نژاد  روز به روز افزایش داشته است . و اقشار مختلف مردم با استناد به صداقت ، پاکی و شجاعت ایشان در مناظره ها گرایش وصف ناپذیری به دکتر احمدی نژاد داشته اند . مردم در اظهارات عنوان می کنند سه کاندیدای دیگر برنامه منسجمی نداشته و صرفاً در مخالفت با احمدی نژاد به صحنه آمده و در حقیقت یک فکر بیشتر نیستند.

 

سه شنبه 19/3/1388 - 1:22 - 0 تشکر 120604

فكر نمیكنم چون ایشان با شعار آزادی (اللبته از چه نوع نمیدونم )توانستند تعدادی طرفدار جمع كنند

سه شنبه 19/3/1388 - 1:27 - 0 تشکر 120608

سه مسئله خدمت شما عارضم:

مسئله اول: افرادی که با اتوبوس و تهدید و تطمیع آورده می شوند، در روز رای گیری می نویسند "میرحسین". شما نگران خود باشید که آخرتتان را ارزان به یک دروغگو نفروشید. دوباره بیاندیشید. کسی که آیت الله جوادی آملی هم به دروغگویی متهمش کرد، لایق رییس جمهور شدن یک مملکت اسلامی است؟ آخر کاپشن و ریش مرتب نشده و سبزی کاری که دردی دوا نمی کند. اما عدم صداقت همه دردها را می آورد، همانطور که آورده.

مسئله دوم:  بنده همینجا می نویسم و تعهد می کنم که در سه استان اردبیل، آذربایجان غربی و شرقی رای اول با اختلاف زیادی برای میرحسین است. مگر اینکه خدایی نکرده تقلبی شود که دور از ذهن می نماید. اگر دوست آذری دارید از او بپرسید در آنجا چه خبر است. بپرسید بعد از نشان دادن عکس زن موسوی در تلویزیون غیرت ترکی به چه حالتی درآمده و در مورد احمدی نژآد جه می گویند و چگونه فکر می کنند. من پرسیده ام و در همین انجمن هم دوستان آذری داریم. شما هم بپرسید.

مسئله سوم: میرحسین حتی اگر به خاطر کارشکنی ها و ابطال صندوق ها یا هر اتفاق غیر عادی دیگر رییس جمهور نشود (که حقیقتا اگر منصف باشید دور از ذهن است) چیزی را از دست نداده. او اساسا برای کسب قدرت نیامده. آقای احمدی نژاد طبق روال عادی ایران باید چهار سال دیگر هم می بود که آنقدر دروغ گفت که از چشم مردم افتاد و حالا باید التماس کند که تمدیدش کنند.

اما عاقلانه ترین راه: رای ندادن به انسان دروغگوی شیاد!. خود دانید.

--------------------------

ظهور کن که ابرهاي ظلماني فتنه احاطه مان کرده است.

 

سه شنبه 19/3/1388 - 2:16 - 0 تشکر 120633

دوست خوبم مودب باشید

دوست محترم مودب باشید

کاربر گرامی و عزیز انجمن ها مودب باشید

تنها جوابی که به شما میتوان داد همین است!

در اینجا ادب حاکم بر تمامی تعصبات خاص است!

شما اگه مدرکی دارید دال بر صحت گفته های خودتون رو کنید!!!

ولی مودب باشید

ببینید مودب باشید

سه شنبه 19/3/1388 - 2:37 - 0 تشکر 120637

دکی اینکالج عزیز من به ادب خیلی حساسم و برای همین نمی خوام به احمدی نژاد رای بدهم

به کاندیدای خودتون تو رو خدا بگین مودب باشند ایشون باز توهین کردند حتی به رضایی که اصلا بنده ی خدا حرفی نزده بود !!! به ایشون گفتند شما از بروکراسی هیچی نمی دانید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آقای احمدی نژاد این کشور برای اینکه به اینجا برسد علاوه بر سفید شدن ریش شما ریش ها و موهای زیادی رو سفید کرده که به خدا هیچکدومشم تو آسیاب نبوده احترام بذارید به کسانی که حتی خود شما زندگیتون رو درس خوندنتون رو مدیون اونها هستید تو رو خدا به کاندیدای موردنظرتون بگید ادب داشته باشند من واقعا مبهوتم که چرا ما داریم احساسی انتخاب می کنیم فقط به خاطر اینکه میرحسین را نمی خواهیم می گوییم احمدی نژاد ... و میرحسینی ها فقط به خاطر اینکه احمدی نژاد رو نمی خواهند میگن موسوی ...

کاش اصلح رو انخاب می کردیم کاش جناب رضایی طرفداران بیشتری داشت ...

کاش ....

سه شنبه 19/3/1388 - 5:42 - 0 تشکر 120655

کاربر گرامی behrooz61

لطفا از ادبیات بهتری استفاده کنید.

درست ه که الفاظی که شما استفاده کردید رو دیگران هم این روزها خیلی در انجمن استفاده کردند و ما یا باید همه رو حذف کنیم که عدالت برقرار بشه یا کلا مدارا کنیم که روش ما تا امروز دومی بوده، اما به هر حال آقای احمدی نژاد امروز رییس جمهور هستند و نامزد انتخاباتی که بیشترین شانس یا دست کم یکی از بیشترین شانسها رو برای رییس جمهور بعدی ایران بودن دارن و شما باید احترام ایشون رو به عنوان مسئول اجرایی مملکت حفظ کنید. لطفا کاری نکنید که مجبور بشیم محدودیتهای بیشتری تا روز انتخابات قائل بشیم. اگر کاربرها خودشون رعایت کنند مشکلات بهتر حل میشه.

(گو اینکه بعد از مناظره ها خیلی از حرمتها در ادبیات سیاسی جامعه ما شکسته شده، اما بهتر هست که ما در انجمن سیاسی بهترین شیوه بیان رو استفاده کنیم).


سه شنبه 19/3/1388 - 10:39 - 0 تشکر 120706

سلام

اتفاقا به نظر من هر روز داره از طرفداران آقای احمدی نژاد كمتر میشه و این یعنی افزایش شانس بقیه كاندیداها برای پیروزی در انتخابات.

به آینده امیدوار باشیم كه همیشه روشنه...

♫♫ باغچه ♫♫(کلیک کنید)

هر آمدنی رفتنی هم دارد...

ولی ایکاش رفتن ها زیباتر از آمدن ها بودند.....

خدانگهدار همگی

سه شنبه 19/3/1388 - 12:33 - 0 تشکر 120731

با سلام

خب دیگه از براهین بدست اومده دیگه موسوی باید کنار بکشه چون کل ایران یک صدا میگه محمود احمدی نژاد حماسه اصفهان , تبریز , تهران و... نشون دادن که بر خلاف نظر همه هنوز هم دکتر طرفدارای خودش رو داره اونایی که هم از موسوی حمایت میکنند یا کسایی هستند که تو این دولت با تدابیر از حق زیادیشون به حق واقعیشون رسیدند و یا کسایی هستند که آزادی های غیر موجه رو میخوان سعادت جامعه ایران بی حجاب بودن و آزادی های بی بند و اساس نیست سعادت جامعه ایران برای رسیدن به اوج قدرت در دوران کورش و داریوش و ... هست و واگذاری به صاحب واقعی این مملکت ما که غیر این چیزی تا حالا ندیدیم وضعیت اقتصادی ایران بهتر داره میشه نظر کشورهای دیگه به ایران جلب شده همه الان میگند ایران ایران رو یه کشور پر نفوذ و موثر میدونند با این حال بعضی ها با تخریب سازی هایی که می کنند میخوان نقش این اثرات رو کم کنند واقعا جای تاسف داره که جامعه اسلامی و ایرانی دست به تهمت های ناروا بزنه قبل از اینکه ایران یه کشور اسلامی باشه یه کشور پر تمدن و اصیله قدمتش به خیلی زمان ها میکشه تمدن های بزرگی تو این محدوده بودن و الان باز داره اون تمدن های گذشته احیا میشه اگه دکتر افشا گری ها رو بیشتر کنه دیگه نمیگید که وضع اقتصاد فلان و فلان تورم داریم 15% اردیبهشت 88 کم نیست که جناب موسوی بهش اشاره نکردند بعلاوه الان کل جهان تو یه تورم و شکست اقتصادی مواجه شدند ما که تکیمون به پول نفت بود حالا دیگه اون پشتبانه از بین میره و دولت دکتر تونست این فضا رو باز کنه که تکنولوژی های دیگه هم روی کار بیاد میزان بی کاری کم شده مردم قضاوت میکنند چون دارند میبینند افرادی که بیکار بودند به سر کار رفتند حالا بازم تو مناظره دیشب میگن که بی کاری باقیست حالا به نظر شما برای کار دادن به افرادی که بیکار بودن نیاز به پول و سرمایه نیست؟یعنی اینکه برای روی کار اومدن و کار کردن تو کارخونه ها و موسسات نباید یه دفتر یا شرکت و کارخونه ای باشه؟این کارخونه که از روی هوا نمیفته نیاز به خرج و مخارج داره تولید اولیه و ثانویه و... ابزار و تکنولوژی برق و آب و تلفن و... اینا هم ندادید میگیرید؟واقعا نمیدونم چی بگم به اسم انتقاد دارن تخریب میکنند درست جناب رضایی مودب بودند تو مناظره دیشب ولی دست از تخریب بر نداشتند مودب بود ولی موفق نبود چون مردم قضاوت کردند.

جناب موسوی هم تو مناظره با کروبی که شکل نقد سیاسی و تهمت به دولت بود خودشون رو خراب کردند در غیاب رییس دولت هر چیزی که تو دهنشون اومد گفتند مردی و مردانگی به این نیست این کار آدمای دروغگو و ترسو هست که از این موقعیت ها استفاده میکنند وگرنه میخواست تو همون مناظره اینا رو بگه چرا اینا رو نگفته آیا این مدارک رو نداشت؟ من بهتون جواب میدم نه این آقایون قبل از شروع شدن طب انتخاباتی یه سری سی دی ها و کلیپ هایی بیرون دادند که نشون میداد این آمار غلط رو که کار خود این افراد بود حالا چرا تو مناظره با جناب دکتر این مدارک رو رو نکردند؟ بازم جواب میدم اگه اینکار و میکرد رسوا میشد و جلوی مردم ایران خراب واسه همین این کارو نکرد بازم برامون فرق نداره چون چهره افرادی که میخوان تخریب کنه نمایان شده و با اخبار دروغ مثله متصل کردن خبری به یکی از علما مبنی بر دورغگو بودن دولت اینو منتسب کردند به دولت و دکتر مبنی بر این که دروغگو هست اگه شما جوابی دارید بیان کنید. به فرض که این ادعا درست باشه چرا اون زمان که این فیلم اومد بیرون اون عالم نگفت که دکتر دروغگوست؟ من جواب میخوام نه پیچوندن و طفره رفتن و فرار کردن از زیر این سوالات شما جواب نمیدید؟هنوز خیلی از سوالات من تو بعضی تو تاپیک ها بی جواب مونده که جوابش رو ندادید و این بی پاسخ گذاشتن هاتون باعث این شما که اعتماد من هر روز و هر روز به دولت نهم بیشتر بشه با استدلال های غلط پاگذاشتن روی عقاید مردم و گذاشتن قرآن بر سر نیزه ها نمیتونید مردم رو فریب بدید دیگه اون دوران جاهلیت که مردم با دیدن قرآن های بر سر نیزه تسلیم شدن گذشته الان دنیا دنیای فکر و عقل و منطقه نه خرافات و... آیا به نظرتون یه رییس جمهور میاد عالمی به بزرگی جوادی آملی رو فریب بده با این داستان یعنی شما این عالم رو بی سواد فرض کردید؟جای سوال داره با استشهاد به این فیلما میخواین چی رو ثابت کنید فیلمایی که اصلا پایه و اساس نداره بعلاوه خیلی وقت ها به این کلیپ های پوچ و عوام فریبانه جواب داده شده چرا به جای بیان طرح و ایده هاشون تخریب میکنند؟ این نشون میده طرحی برای اجرا ندارند فقط میخوان به قدرت برسند و ....

هنوز جای خیلی حرفا  و سوالات هست که باید شما بدید ولی اینجا جاش نیست ولی با تخریب و عوام فریبی نمیتونید سرنوشت یک ملت رو تایین کنید.

با تشکر آنلاکر

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
سه شنبه 19/3/1388 - 12:45 - 0 تشکر 120740

با سلام

خب دیگه از براهین بدست اومده دیگه موسوی باید کنار بکشه چون کل ایران یک صدا میگه محمود احمدی نژاد حماسه اصفهان , تبریز , تهران و... نشون دادن که بر خلاف نظر همه هنوز هم دکتر طرفدارای خودش رو داره اونایی که هم از موسوی حمایت میکنند یا کسایی هستند که تو این دولت با تدابیر از حق زیادیشون به حق واقعیشون رسیدند و یا کسایی هستند که آزادی های غیر موجه رو میخوان سعادت جامعه ایران بی حجاب بودن و آزادی های بی بند و اساس نیست سعادت جامعه ایران برای رسیدن به اوج قدرت در دوران کورش و داریوش و ... هست و واگذاری به صاحب واقعی این مملکت ما که غیر این چیزی تا حالا ندیدیم وضعیت اقتصادی ایران بهتر داره میشه نظر کشورهای دیگه به ایران جلب شده همه الان میگند ایران ایران رو یه کشور پر نفوذ و موثر میدونند با این حال بعضی ها با تخریب سازی هایی که می کنند میخوان نقش این اثرات رو کم کنند واقعا جای تاسف داره که جامعه اسلامی و ایرانی دست به تهمت های ناروا بزنه قبل از اینکه ایران یه کشور اسلامی باشه یه کشور پر تمدن و اصیله قدمتش به خیلی زمان ها میکشه تمدن های بزرگی تو این محدوده بودن و الان باز داره اون تمدن های گذشته احیا میشه اگه دکتر افشا گری ها رو بیشتر کنه دیگه نمیگید که وضع اقتصاد فلان و فلان تورم داریم 15% اردیبهشت 88 کم نیست که جناب موسوی بهش اشاره نکردند بعلاوه الان کل جهان تو یه تورم و شکست اقتصادی مواجه شدند ما که تکیمون به پول نفت بود حالا دیگه اون پشتبانه از بین میره و دولت دکتر تونست این فضا رو باز کنه که تکنولوژی های دیگه هم روی کار بیاد میزان بی کاری کم شده مردم قضاوت میکنند چون دارند میبینند افرادی که بیکار بودند به سر کار رفتند حالا بازم تو مناظره دیشب میگن که بی کاری باقیست حالا به نظر شما برای کار دادن به افرادی که بیکار بودن نیاز به پول و سرمایه نیست؟یعنی اینکه برای روی کار اومدن و کار کردن تو کارخونه ها و موسسات نباید یه دفتر یا شرکت و کارخونه ای باشه؟این کارخونه که از روی هوا نمیفته نیاز به خرج و مخارج داره تولید اولیه و ثانویه و... ابزار و تکنولوژی برق و آب و تلفن و... اینا هم ندادید میگیرید؟واقعا نمیدونم چی بگم به اسم انتقاد دارن تخریب میکنند درست جناب رضایی مودب بودند تو مناظره دیشب ولی دست از تخریب بر نداشتند مودب بود ولی موفق نبود چون مردم قضاوت کردند.

جناب موسوی هم تو مناظره با کروبی که شکل نقد سیاسی و تهمت به دولت بود خودشون رو خراب کردند در غیاب رییس دولت هر چیزی که تو دهنشون اومد گفتند مردی و مردانگی به این نیست این کار آدمای دروغگو و ترسو هست که از این موقعیت ها استفاده میکنند وگرنه میخواست تو همون مناظره اینا رو بگه چرا اینا رو نگفته آیا این مدارک رو نداشت؟ من بهتون جواب میدم نه این آقایون قبل از شروع شدن طب انتخاباتی یه سری سی دی ها و کلیپ هایی بیرون دادند که نشون میداد این آمار غلط رو که کار خود این افراد بود حالا چرا تو مناظره با جناب دکتر این مدارک رو رو نکردند؟ بازم جواب میدم اگه اینکار و میکرد رسوا میشد و جلوی مردم ایران خراب واسه همین این کارو نکرد بازم برامون فرق نداره چون چهره افرادی که میخوان تخریب کنه نمایان شده و با اخبار دروغ مثله متصل کردن خبری به یکی از علما مبنی بر دورغگو بودن دولت اینو منتسب کردند به دولت و دکتر مبنی بر این که دروغگو هست اگه شما جوابی دارید بیان کنید. به فرض که این ادعا درست باشه چرا اون زمان که این فیلم اومد بیرون اون عالم نگفت که دکتر دروغگوست؟ من جواب میخوام نه پیچوندن و طفره رفتن و فرار کردن از زیر این سوالات شما جواب نمیدید؟هنوز خیلی از سوالات من تو بعضی تو تاپیک ها بی جواب مونده که جوابش رو ندادید و این بی پاسخ گذاشتن هاتون باعث این شما که اعتماد من هر روز و هر روز به دولت نهم بیشتر بشه با استدلال های غلط پاگذاشتن روی عقاید مردم و گذاشتن قرآن بر سر نیزه ها نمیتونید مردم رو فریب بدید دیگه اون دوران جاهلیت که مردم با دیدن قرآن های بر سر نیزه تسلیم شدن گذشته الان دنیا دنیای فکر و عقل و منطقه نه خرافات و... آیا به نظرتون یه رییس جمهور میاد عالمی به بزرگی جوادی آملی رو فریب بده با این داستان یعنی شما این عالم رو بی سواد فرض کردید؟جای سوال داره با استشهاد به این فیلما میخواین چی رو ثابت کنید فیلمایی که اصلا پایه و اساس نداره بعلاوه خیلی وقت ها به این کلیپ های پوچ و عوام فریبانه جواب داده شده چرا به جای بیان طرح و ایده هاشون تخریب میکنند؟ این نشون میده طرحی برای اجرا ندارند فقط میخوان به قدرت برسند و ....

هنوز جای خیلی حرفا  و سوالات هست که باید شما بدید ولی اینجا جاش نیست ولی با تخریب و عوام فریبی نمیتونید سرنوشت یک ملت رو تایین کنید.

با تشکر آنلاکر

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
سه شنبه 19/3/1388 - 13:44 - 0 تشکر 120754

سلام

نمیخواستم اینجا پاسخی بدم ولی حالا که خود جناب ریسرچر هم زحمت کشیدن و پاسخ دادن بنده هم

خطاب به کاربرمحترم جناب بهروز 61مطالبی رو عرض میکنم. اقای بهروز61 !آن طور که فهمیدم شما طلبه هستید

و انشاء الله در آینده که به مدارج عالی علمی دست یافتید قرار است درس اخلاق و ادب به دیگران بدهید

ولی شما که خودتان درهمین ابتدای راه رعایت این مسئله را نمیکنید چگونه میخواهید درآینده معلمی برای

دیگران باشید.

هرچند که آقای موسوی با حرکتی که درآخر مناظره اش انجام داد درواقع چراغ سبزی به طرفدارانش نشان

داد که یعنی شما هم می توانید به بقیه پرخاش کنید و از آنها طلبکار بشوید. ایشان با پرخاشگری به

مجری برنامه و دادو بیداد کردن درواقع کلید شلوغ کاری واغتشاش توسط حامیانشان را زد.

چرا ایشان وقتی با خود احمدی نژاد رو دررو بود صدایش میلرزید؟ ولی وقتی اوحضور نداشت ایشان

شیر شده بود؟ من از همین جا و همین حالا به شما میگویم (هرچند که این مطلب را خیلی وقت پیش

به اعضای خانواده ام هم گفته ام) که نتیجه انتخابات هیچ فرقی نمیکند که چه کسی رأی بیاورد .. چه موسوی

رأی بیاورد و چه مغلوب شود.. این پروژه به سمت اغتشاش میرود.. حامیان وی فقط به دنبال کشاندن

مردم به خیابانها و ایجاد هرج و مرج هستند.. حال اگر ایشان رأی آورد به بهانه جشن پیروزی و دهن کجی

به حامیان احمدی نژاد به خیابان خواهند ریخت و مطمئن باشید که شروع به خرابکاری و هنجار شکنی و

قانون شکنی خواهند کرد.. واگر هم رأی نیاورد (که حتماً آنها هم همین را میخواهند) به بهانه اعتراض و حق طلبی

و زیر سئوال بردن انتخابات به خیابان خواهند آمد. شما مطمئن باشید که حامیان موسوی صلاح نظام را

نمیخواهند. چگونه ممکن است آقای موسوی که یکی از افتخاراتش نخست وزیر امام بودن است.. حامیش کسی و یا کسانی باشند که درکنفرانس برلین اعلام کردند که امام خمینی را باید

به موزه ها برد و دیگر جایی در افکار این زمانه ندارد. چگونه آقای موسوی که افتخارش خدمت صادقانه درزمان جنگ است و ادعا میکند که نمیخواهد خون هزاران شهید پایمال شود . . حامیانش کسانی هستند که دفاع مقدس را عملی خشونت آمیز از طرف ایران دانستند و حتی زمانی که برای عقب راندن عراقی ها، نیروهای ایرانی وارد خاک عراق شدند .. صدایشان درآمد که ایران متجاوز شده است!!!

آقای موسوی به سیادت خویش افتخار میکند و با همین مسئله مردم را به رنگ سبز درآورده است..

آیا شما تا بحال (نعوذ بالله) سگ مقدس هم دیده بودید؟ پس چرا هیچ کس به افرادی که سگ هایشان راهم سبز پوش میکنند و به خیابان می آورند اعتراضی نمیکند؟ آیا آقای موسوی فقط برایش جمع آوری رأی مهم است؟

ایشان افتخار میکنند که سید هستند و از سلاله پاک رسول خدا(ص) پس چرا کسانی که روزی درروزنامه هایشان نوشتند که امام حسین (ع) در کربلا تقاص خشونتهای پیامبر را پس داد در میان حامیان ایشان هستند؟

چرا کسانی که در مجلس ششم داعیه استیضاح امام زمان(عج) را داشتند حامی ایشان هستند؟

چرا کسانی که گفتند که حتی اگر خدا هم برخلاف منطق مردم حرف بزند باید استیضاح بشود از ایشان حمایت میکنند؟

آیا آقای موسوی واقعاً به آنچه که میگویند پایبند هستند؟ چرا راه خودشان را از آنها جدا نمیکنند و اعلام نمیکنند که اجازه توهین به مقدسات را نخواهند داد؟

ایشان دلش برای اقتصاد مملکت و فقر و بیچارگی مردم سوخته و به میدان آمده است.. پس چرا بزرگترین سرمایه داران

و کسانی که بیشترین فشار مالی و اقتصادی را بر مردم روا داشتند از ایشان حمایت میکنند؟

ایشان دم از ادب و احترام می زنند پس چرا به حامیانشان اعلام نمیکنند که باید رعایت ادب را بنمایند؟

چرا نمیگویند که هرکس بی ادبی و بی احترامی کرد و هرکس به مقدسات توهین کرد از ما نیست؟

من دیروز به مصلی رفتم و شاهد بی احترامی و هتاکی های فراوان طرفداران جناب موسوی بودم به شکلی بی سابقه و به صورتی بسیار نامحترمانه.

در واگن مترو یکی از حامیان ایشان به تمام ما خانمهایی که به مصلی می رفتیم با فریاد بلند فحش میداد

و مارا با هر آنچه که خودش شایسته اش بود نامید.. فحش هایی که درکوچه و خیابان و در دعواهای اراذل و اوباش

شنیده میشود از دهان این حامی ادب بیرون می آمد و وقتی با لبخند و صلوات ما مواجه میشد کلماتی رکیک تر

بکار میبرد .. آیا این است ادبی که شما نگران آن هستید؟

در بازگشت ازمصلی نیز همچنین.. زمانی که گفتند مترو تعطیل شده و در اینجا توقف ندارد ما به ناچار به خیابان آمدیم

و به علت ترافیک مسافت زیادی را پیاده پیمودیم.. در طول راه حامیان سبز پوش موسوی که میدانم همه سازماندهی شده و بابرنامه قبلی آنجا حضور داشتند.. تاتوانستند به مابدوبیراه گفتند و به نامزد مورد علاقه مان فحش دادند.. ولی ما هوشیارتر از آن بودیم که آنها فکر میکردند.. آنها آمده بودند که درگیری فیزیکی در سطح وسیعی راه بیاندازند ولی تا جائیکه من دیدم و حضور داشتم موفق نشدند.. تا توانستند مارا مسخره کردند و چیزهایی گفتند که خودشان شایسته اش بودند.. این است ادبی که شما مدام متذکرش می شوید؟

سوار  اتوبوس  شدیم بازهم حامیان ادب و اخلاق که تراکت های ادب مرد به ز دولت اوست را حمل میکردند شروع به پرخاشگری و فحاشی کردند.. خانمی جوابشان را داد و مورد آماج انواع فحشهای

خاله زنکی قرارگرفت.. این ادبی است که شما نگران از بین رفتنش هستید؟

من با لبخند جواب آن خانمی را که هتاکی میکرد دادم و به او گفتم که این مسئله نباید موجب تفرقه بین من و او بشود من و او قبل از اینکه سبز یا سرخ باشیم .. ایرانی هستیم و هموطن.

من و او در زمان سختیها به یکدیگر نیازداریم .. چرا باید بین من و او خطی کشیده شود و مرزی ایجاد شود که او مرا دشمن خود بداند و یامن اورا؟ آیا میدانید اینها سیاست کدام حزب و گروه است؟ ایجاد تفرقه بین مردم با رنگ کردن آنها کار درستی است؟

و درنهایت به شما میگویم همان چیزی راکه به آن بنده خدا گفتم.. که انتخابات هم تمام میشود.. این هیجانات می خوابد و هر نامزدی که رئیس جمهور شود باز هم من و شما به عنوان دو هم وطن .. دو هم کیش میخواهیم در این کشور و در کنار هم زندگی کنیم و اگر بینمان تفرقه بیفتد واتحادمان از بین برود چه کسانی این میان سود خواهند برد؟ چه کسانی منتظرند که اتحاد ایرانیان شکسته شده و شکاف تفرقه در بین آنان بیفتد تا بتوانند بر این سرزمین سلطه پیدا کنند؟

غیر از دشمنانمان چه کسانی از تفرقه بین ما خوشحال می شوند؟ آنهایی که منتظرند این" ما " روزی تبدیل به "من " های بسیار شود زیرا در آن صورت شکستنش خیلی راحت خواهدبود.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

سه شنبه 19/3/1388 - 14:3 - 0 تشکر 120756

با سلام

جناب بهروز منظور شما از این حرف چیه؟

افرادی که با اتوبوس و تهدید و تطمیع آورده می شون 

در مورد حرف مکس عزیز در مورد کم شدن آرای احمدی نژاد باید بگم که دیروز وقتی رفتم مصلای تهران تازه متوجه شدم این مناظره چقدر تاثیر داشته است

 این همه آدم اومده به مصلا بعد جالبه بعضی از دوستان میگن طرفداران محمود کم شدن

امام زمان (عج) : اگر شیعیان ما به عهد و پیمانی که با ما بسته اند وفادار بودند فرج من به تاخیر نمی افتاد.   

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.