انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 391)
دوشنبه 18/3/1388 - 17:32 -0 تشکر 120405
نامه به امنیت ملی به خاطر حفظ جان احمدی نژاد

 

در نامه بسیج دانشجویی 313 دانشگاه كشور خطاب به دبیر شورایعالی امنیت‌ملی كشور آمده است: حضور فعال رئیس‌جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌ بین‌المللی و شكستن تابوهایی نظیر افسانه دروغین هولوكاست و مطرح‌كردن تناقض‌های موجود در ساختار نظام سلطه‌ بین‌المللی در افكار عمومی جهانیان و رسوا كردن ادعاهای دروغین آنان درباره‌ حقوق بشر و آزادی بیان و ... كه باعث سربلندی و عزت تمام مسلمانان جهان و به‌‌ویژه ملت عزیز و سربلند ایران شد، دشمنان قسم خورده‌ ملت ایران و انقلاب اسلامی را به رویارویی با ایشان كشاند، به‌گونه‌ای كه رژیم صهیونیستی علناً طرح ترور ایشان را مطرح كرده است. 


این نامه می‌افزاید: از سوی دیگر حضور جدی و فعال ایشان در عرصه‌ داخلی در راستای مبارزه با باندهای فساد و كانون‌های قدت و ثروت و تسلیم‌نشدن در برابر باج‌خواهی‌های آنان، هجمه‌ای سنگین علیه ایشان به همراه داشته است كه نمونه‌ای از آن را می‌توان در هزاران توهین و اهانت و دروغ‌پراكنی و سیاه‌نمایی و ترور شخصیت ‌و ... روزنامه‌های زنجیره‌ای متصل به این باندها و كانون‌ها مشاهده نمود. اكنون و در روزهای منتهی به برگزاری دهمین دوره‌ انتخابات ریاست جمهوری و در حالیكه این سیاه‌نمایی‌ها و دروغ‌پراكنی‌ها و تهمت‌ها و توهین‌ها به اوج خود رسیده است، افشای گوشه‌ای از این باندها و كانون‌های قدرت و ثروت و مراكز كارشكنی و توطئه‌چینی علیه دولت خدمت گزار و رئیس‌جمهور مكتبی در كنار ناامیدی گروه‌های تندرو از پیروزی در انتخابات به دلیل اقبال گسترده‌ مردم به رئیس‌جمهور انقلابی خود، این كانون‌ها را بیش از پیش در معرض یاس و ناامیدی قرار داده است. 


در ادامه این نامه با تأكید بر اینكه بنا به برخی شواهد این باندها وكانون‌ها تنها راه بازگشت خویش به قدرت را در حذف ایشان از صحنه سیاسی كشور می‌بینند، آمده است: در این راستا بعید نیست به طراحی ترور ایشان اقدام نمایند. لذا مستدعی است شورایعالی امنیت ملی با درك این مسئله و برای امتداد این راه مقدس و زنده نگه‌داشتن امیدهای ملت ایران در راستای دستیابی به اهداف والای انقلاب اسلامی و آرمان‌های امام خمینی، نهایت تلاش خود را برا‌ی حفاظت از ایشان به كار بسته و با افزایش حلقه‌های محافظتی ایشان راه هرگونه توطئه برای آسیب به ایشان را مسدود نموده و امید دشمنان خارجی‌ای نظیر اسرائیل و ایادی داخلی آنان كه شعارهایشان به‌ویژه در سیاست‌خارجی با آنان یكسان است، تبدیل به یاس و ناامیدی نمایید.


 

http://www.khademnews.com/fulltext_news.php?news_id=484

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی