• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 1410)
دوشنبه 18/3/1388 - 16:54 -0 تشکر 120375
اهانت موسوی به رئیس جمهور با چراغ سبز كارگردانان سیاسی قدرت صورت گرفت

بنیامین شكوه‌فر سخنگوی ستاد انتخابات حامیان دولت اسلامی كه در واكنش به اهانت میرحسین موسوی به رئیس جمهور در مناظره دیشب این كاندیدا با مهدی كروبی با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس گفتگو می كرد، عصبانیت، تشویش فكری و فحاشی موسوی به رئیس جمهور را ناشی از دو علت برای رسیدن به یك نتیجه واحد دانست.
وی یكی از علل اهانت موسوی به احمدی نژاد را استقبال گسترده و پر شور آذری های غیور و قدرشناس در تبریز و ارومیه از رئیس جمهور عنوان كرد و گفت: موسوی در خیال خود روی آرای مردم آذربایجان حساب ویژه ای باز كرده بود و تصور می كرد احساسات بر شعور سیاسی خطه آذربایجان تاثیر دارد اما این استقبال حماسی امید او را ناامید كرد.
این فعال سیاسی حامی دولت دومین علت اقدام موسوی را از دست دادن فضای عمومی كشور بعد از مناظره افشاگرانه رئیس جمهور با رقبا كه محبوبیت او در میان توده‌ها ارتقاء داد، ذكر كرد و افزود: سخنان احمدی نژاد در تبیین واقعیت‌های پشت پرده مدعیان مالكیت ایران اسلامی كه برای خود محدوده ممنوعه تعریف كرده و به ثروت‌اندوزی مشغول شده اند، اصحاب قدرت را چنان برآشفت كه موسوی را ترغیب به اهانت به رئیس جمهور كردند.
شكوه‌فر ادامه داد: پرستیژ ساختگی صبر و بردباری موسوی در تبلیغات میلیاردی او در برابر تذكر قانونی مجری برنامه افشا شد و موسوی باید بداند كه توهین به رئیس جمهور، توهین به شعور سیاسی ملت است و مردم در 22 خرداد پاسخ شایسته ای به هتاكان و تهمت زنندگان به خادمان ملت می دهند.
وی اضافه كرد: آقای موسوی باید پاسخ دهد آیا چنانچه همسر و نزدیكان او تخلفی كردند، چنانكه اسناد غیر قابل انكار و خدشه درباره داماد او وجود دارد، كسی حق ندارد در این‌باره از او سئوال كند و آیا تعصب وی نسبت به نزدیكانش با سیره و مرام امام بزرگواری كه مدعیان خط امام هر روز سنگ آن را به سینه می زنند، همخوانی دارد؟
"آقای موسوی بگوید كه ارائه آمارهای دروغ و مجعول در غیاب رئیس جمهور به چه منظور بوده و آیا در نظر وی كه خود را پایبند به اخلاقیان نشان می دهد، غیبت و تهمت و بر تن دروغ‌های بزرگ لباس حقیقت و راستی پوشاندن و ردای دروغ بر تن حقیقت و راستی نشاندن كاری پسندیده است؟ "
سخنگوی ستاد انتخابات حامیان دولت اسلامی در ادامه گفتگو خطاب به كاندیدای دوم‌خردادی‌ها گفت: آقای موسوی! در بنرهای تبیلغاتی بسیار زیاد شما در سراسر كشور كه منابع مالی آن نامشخص است، جمله ای از امام راحل (ره) نوشته اید كه میزان رای ملت است، ولی آن حضرت در وصیتنامه الهی - سیاسی اشان فرموده اند ملاك حال افراد است.
شكوه‌فر افزود: آقای موسوی! علاقمندان قدیم شما معتقدند حال شما به شدت دگرگون است و برای رسیدن به قدرتی كه تا كنون كارگردانان سیاسی قدرت به شما اجازه دستیبابی به آنرا نداده بودند و حالا به شما چراغ سبز نشان داده اند، از هیچ روشی حتی بر خلاف شرع و عفل فروگذار نیستید.
وی اضافه كرد: آنچه امروز شما به عنوان شعار انتخاباتی خود مطرح كرده اید، چهار سال است كه از سوی رئیس جمهور مردمی اجرا می شود و همانطور كه در مشهد، اصفهان و تبریز و ارومیه دیدید، آحاد ملت با عمق وجود آنرا دریافته اند و هوچی گری و هیاهو راهی به جایی نمی برد.
این فعال سیاسی حامی احمدی نژاد اظهار داشت: اگر آمارهای ارائه شده از سوی رئیس جمهوری دروغ بوده، قطعا آمارهای موسوی به مراتب غیر واقعی تر است؛ چرا كه نحوه تهیه این آمارها و گروه‌هایی كه در این زمینه فعالیت می كنند، از دولت او به ارث رسیده اند؛ گرچه پارادوكس گفته های موسوی از آنجا هویداست كه از یك سو می گوید در صورت ریاست جمهوری حقوق های اضافه شده را كم نمی كنیم و از سوی دیگر افزایش حقوق ها توسط دولت نهم را غیر واقعی می داند.
شكوه‌فر افزود: اطلاعات غلط آقای موسوی درباره وضع كشور كه عده ای مغرض در اختیار وی گذاشته اند، نشان می دهد كه وی در طول چهار سال گذشته در گالری نقاشی خود از تحولات غافل بوده كه امیدوارم آنچه طی سه ماه اخیر علیه دولت عدالت محور، مكتبی و مردمی احمدی نژاد بیان شده، ناشی از غفلت و نه تغافل و تجاهل او باشد.
وی در پایان اظهار داشت: برگزاری جلسات پشت پرده بازیگردانان این وضعیت نشان می دهد آنها كه قافیه را باخته اند، در صدد ایجاد آشوب و احتمالا طرح تعویق انتخابات هستند تا با خرید زمان تجدید قوا كنند و مردم حقیقت خواه باید بدون واكنش احساسی در برابر توطئه جناح قدرت طلب و انحصار طلب حامی موسوی به دقت اوضاع مراقب اوضاع باشند.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.