انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 729)
دوشنبه 18/3/1388 - 12:4 -0 تشکر 120283
افتضاح نیمه شب افراطیون در جعل نظرسنجى

 

اصلاح طلبان و ستاد انتخاباتی موسوی، نگران از رشد فزاینده آرای احمدی نژاد به جعل آشکار نظرسنجی دست زدند.
ماجرا از این قرار است که چند ساعت پس از مناظره شنبه شب آقایان احمدی نژاد و کروبی، سایت قلم نیوز (ارگان ستاد موسوی) به نقل از سایت یاری مدعی شد «آرای احمدی نژاد پس از مناظره با کروبی 8 درصد ریزش داشته است»! قلم نیوز این به اصطلاح خبر را ساعت 5 و 12 دقیقه و 28 ثانیه بامداد یکشنبه روی خروجی خود گذاشت. به عبارت دیگر، یاری نیوز و قلم نیوز ادعا می کردند در کمتر از 5 ساعت پس از پایان مناظره و در ساعاتی که مردم در خواب به سر می بردند، نظرسنجی سراسری انجام داده و معلوم کرده اند که آرای احمدی نژاد «8 درصد» ریزش داشته است! و این در حالی است که در مناظره شنبه شب، احمدی نژاد به وضوح برتری داشت حال آن که کروبی اصرار می ورزید به جای وی همراهانش پاسخ احمدی نژاد را بدهند!

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

دوشنبه 18/3/1388 - 12:6 - 0 تشکر 120284

طنز بامزه تر در خبرسازی یاری و قلم نیوز این است که این دو سایت در خبر 5 بامداد خود می نویسند: پس از مناظره کروبی با احمدی نژاد، بیشترین ریزش آقای احمدی نژاد اتفاق افتاد. «در اکثر» نظرسنجی ها ]؟![ تا 8 درصد آرای احمدی نژاد کاهش یافت». به عبارت دیگر آنها ادعا می کردند که این 8 درصد کاهش ادعایی براساس چند نظرسنجی از مردم در حال استراحت و خواب - و نه فقط یک نظرسنجی- به دست آمده است!
باز هم بامزه تر این که در خبر مفصل مذکور، دیگر هیچ اثری از مستندات نظرسنجی ادعایی که در کدام شهرها و مناطق و از میان چند نفر انجام گرفته وجود ندارد و بقیه خبر، به اظهارات کروبی و احمدی نژاد اختصاص دارد. اما می توان حدس زد که نظرسنجی معتبر مذکور، دقیقاً از 40 میلیون نفری که مناظره را دیده اند- بلکه از تمام جمعیت 70 میلیون نفری ایران حتی شیرخواره ها و نوزادان- انجام شده باشد!

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

دوشنبه 18/3/1388 - 12:7 - 0 تشکر 120285

گفتنی است در انتخابات قبلی نیز افراطیون مشارکت و سازمان مجاهدین براساس نظرسنجی های کذایی ادعا کردند آقای معین با 17 میلیون رأی در همان مرحله اول رئیس جمهور خواهد شد و کروبی باید به نفع وی انصراف دهد اما آقای معین 4 میلیون رأی بیشتر نیاورد و در همان مرحله اول حذف شد! کروبی اخیراً به افراطیون گفت این نظرسنجی ها را سر کوچه خودتان انجام می دهید.
اگر بقیه نظرسنجی های ستاد انتخاباتی اصلاح طلبان نیز به همین روالی تهیه شود که بلافاصله بعد از مناظره کروبی و احمدی نژاد (بلکه حتی قبل از آن!) سر هم شده، باید فاتحه بسیاری از نظرسازی های هفته های اخیر آنان درباره رأی آقای موسوی را هم خواند و طبیعتاً پرسید که کدام نگرانی و کدام واقعیات، افراطیون را وادار به جعل نظرسنجی می کند؟! یا آنها را وادار می کند- مانند چند ماه پیش- در روزنامه خود علیه مصاحبه انجام نشده رئیس جمهور در شب قبل از آن، انتقاد و اعتراض کنند و به تحلیل محتوای آن بپردازند؟!

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

دوشنبه 18/3/1388 - 12:47 - 0 تشکر 120297

با سلام...

فقط همینو می خوام بگم که من به هر کی می رسیدم می گفت من شب مناظره آقای موسوی و آقای احمدی نژاد رو نتونستم بخوابم.جدی جدی می گم.الکی هم نمی خوام واسه خودم دردسر درست کنم.

یعنی همه یه جورایی انگشت به دهن بی عدالتی و حرمت شکنی مرد عدالت،مونده بودند.

نظرسنجی هارو هم که تو خیابونا انجام نمی دن،اکثرا کاربرای اینترنت اند.من خودم اون شب تو چند تا نظرسنجی شرکت کردم و رایم رو دادم.

در ضمن اینقدر میرحسین رو به دروغگویی متهم نکنید.من هنوز به عنوان یه ایرانی از دکتر احمدی نژادمی خوام که در مورد هاله نورش توضیح بده.

به قول آقای کروبی از بیابون که نیومدیم...کی می تونه آقای جوادی آملی رو کامپیوتری بسازه...و همین طور دکتر رو؟؟؟چرا آقای دکتر همش می گه ساختگیه...ساختگیه...اونم جلوی70میلیون ایرانی؟؟؟دروغ از این واضح تر؟؟؟

واقعا ما دنبال چی هستیم؟؟؟این انقلاب می خواد کجا بره؟؟؟نگین که امثال مشایی نجات دهنده انقلاب ما هستند که...توکلت علی الله...شازده کوچولو

دوشنبه 18/3/1388 - 13:11 - 0 تشکر 120310

سلام

دوست گرامی! همه ما به خوبی می دانیم که نظرسنجی های اینترنتی ارزش علمی ندارند و تنها زمانی نتیجه یک نظرسنجی

قابل اعتنا خواهد بود که به صورت میدانی و بر اساس پارامترهای مخصوص خود انجام شده باشد. فلذا نظرسنجی اینترنتی آن شب نمیتواند گویای واقعیت به صورت کامل باشد.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

دوشنبه 18/3/1388 - 14:49 - 0 تشکر 120337

شازده کوچولوی محترم

چندتا نکته

جلسه ی آقای احمدی نژاد کاملا خصوصی بوده و فیلمی هم که پخش شده با موبایل گرفتند

مسائلی که خصوصیند به من و شما و آقای کروبی ربطی نداره که اصلا بخواد مطرح هم بشه!

دوما آیت الله جوادی آملی فرمودند:"کانه"به فارسی یعنی مثل اینکه,گویا

یعنی آقای احمدی نژاد اونقدر با اخلاص و صلابت صحبت میکنند که ایشون می فرمایند مثل اینکه هاله ای...

در ضمن مسائل این مدلی رو هر انسانی با هر ظرفیت پایین نمی تونه درک کنه به خاطر همین تو جلسه خصوصی عنوان شده

آقای کروبی هم که انتقاد محکمی نداشتند به یه همچین چیزی اشاره کردند

آقای کروبی هیچ وقت از پشت کوه نیومدند چون آدمی که از پشت کوه میاد یا 300 میلیون پول زبون بسته رو از یه مفسد اقتصادی در حد جزایری قبول نمی کنه یا اگه قبول کرد به ملت توضیح میده چه خبر بوده؟

حرف واسه گفتن زیاده

کو گوش شنوا؟؟؟؟؟

 من که شب بودم و شب هستم و شب خواهم ماند

به اميدي که تو فانوس شب من باشي

براي سلامتي و ظهور امام زمان(عج) صلوات ختم کنيد.

دوشنبه 18/3/1388 - 14:59 - 0 تشکر 120338

متاسفم كه شماها به حرف از چیزهای خنده داری میزنید و ادعاهایی رو مطرح میكنید كه احمدی نژاد در مناظره هاش هم پاسخ داده و هم جعلی بودن و ساختگی بودن اونهارو اعلام كرده. البته تكرار این ادعاها از طرف طرفداران موسوی زیاد بعید بنظر نمی رسه چون خود این فرد در شب مناظره با احمدی نژاد بارها یك ادعا را كه پاسخ آن را نیز دریافت كرده بود، تكرار كرد"موضوع دانشجویان ستاره دار"(خب وقتی خودش این آدم اینجوریه دیگه از طرفدارانش چه توقع)

دوشنبه 18/3/1388 - 17:47 - 0 تشکر 120408

دوست عزیز لطفا به گافی که در همان ایام درقالب شب نامه، روزنامه دولتی ایران دادهکه مطابق قوانین حق تبلیغ به سود کاندیداها را ندارد اشاره نمیکنید. این نیز یک افتضاح است .لطفاً بدون هیچ تعصبی به بیان دیدگاه بپردازید.

دوشنبه 18/3/1388 - 20:19 - 0 تشکر 120441

سلام کاربر گرامی tear drop

همه ی ما انسان های عاقل به این واقعیت رسیده ایم کسی زیاد حرف می زند (جدای از علما و بزرگان که اکثریت آنها هم کم حرفند و بیشتر عمل می کنند) بیشتر هم اشتباه می گوید.از همین روی بیشتر به سکوت سفارش می شود. که متاسفانه اگر بگوییم اشتباه و دروغ ننامیم در آقای احمدی تژاد هم نگوییم فراوان ولی زیاد دیده می شود.

ولی در مورد خود شما: که تاپیکی با عنوان " افتضاح نیمه شب افراطیون در جعل نظرسنجى" ایجاد کرده اید. کمی تعقل کنید آیا پاسخ نزد شما نیست؟

شما را چند پست پایین تر که خودتان گفته اید ارجاع می دهم:

"همه ما به خوبی می دانیم که نظرسنجی های اینترنتی ارزش علمی ندارند و تنها زمانی نتیجه یک نظرسنجی قابل اعتنا خواهد بود که به صورت میدانی و بر اساس پارامترهای مخصوص خود انجام شده باشد."

اگر اعتبار دارد پس چه می گویید؟

اگر بی اعتبار است چه فضاحتی رخ داده؟ نظرسنجی بی اعتبار را کسی جعل می کند؟!

دوست عزیز من و شما که یک صفحه می نویسیم (نه در گفتن) دچار چنین تناقضاتی می شویم! وای بحال ...

اولا: به نظر بنده هم هر نظرسنجی زمانی قابل قبول خواهد بود که توسط افراد و مراکز معتبر به صورت میدانی و بر اساس پارامترهای مخصوص به خود انجام شده باشد.

دوما: مشخص نکردید که نظرسنجی آنها اینترنتی بوده یا جور دیگری؟ که جعل آن فضاحت ایجاد کرده!

سوما: بهتر است عادل باشیم و در مورد سخنانی که می زنیم فکر کنیم.

موفق باشید

دوشنبه 18/3/1388 - 21:17 - 0 تشکر 120461

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست

سلام

امروز اگر کسی مصلی بوده، میدید بعد از مناظره کیا حامی دکتر شدن و کیا مخالف ایشون!

لازم به ذکر هست که سایت انتخاب 10 که پویش مردمی حمایت از موسوی هست بعد از شب مناظره و به خاطر حرفای آقای موسوی، موضع خودش رو تغییر داده و حمایت رسمی خودش رو از دکتر محمود احمدی نژاد اعلام داشت.

بازم میگین پیروز مناظره موسوی بود؟!

سربلند و پیروز باشین...
التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
دوشنبه 18/3/1388 - 21:34 - 0 تشکر 120470

سلام...

آقا به خاطر دل شما هم که شده قبوله...الکی آمار دادند...باشه...قبول

ولی حرف من دو قسمت داشت.

طرفدارای آقای احمدی نژاد...استدعا می کنم هاله نور و واسم توجیه کنید...همتون می گید توجیه شده...چرا نمی گید چطوری؟؟؟هر چی تو رجانیوز و فارس و جاهای دیگه می گردم هیچ توضیحی نمی بینم...

آخه چرا هیچ کدومتون صدامو نمی شنوید...

هاله نور و توجیه کنید برام...می شنوید؟؟؟

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی