انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 1068)
دوشنبه 18/3/1388 - 11:31 -0 تشکر 120272
مناظره کروبی- موسوی به گعده دوستانه تبدیل شد

رجا نیوز: 
تندخویی و قانون‌گریزی، ضمیمه هتاکی غیابی هماهنگ علیه احمدی‌نژاد

 

گویا جلسه مشترک عصر یکشنبه علیرضا بهشتی و عباس عبدی به نتایج مفیدی برای این دو کاندیدا رسیده بود و موسوی و کروبی برابر توافق نمایندگانش، در طول 90 دقیقه مناظره ترجیح دادند اگر در حضور احمدی‌نژاد حریف وی و منطق او نشده‌اند، پشت سر وی که می‌توانند، بخشی از فحاشی و ناسزاهایی را که در طول 4 سال گذشته در رسانه‌ها علیه رئیس‌جمهور سازماندهی شده بود، بازخوانی کنند.

به گزارش رجانیوز، در ابتدای این مناظره، ابتدا کروبی در صدد توجیه شکست شب گذشته خود پرسش‌های بی‌پاسخ مانده‌ی دکتر احمدی‌نژاد از وی در زمینه مبلیغ 300 میلیون دریافتی از شهرام جزایری، منزل مسکونی‌اش و زندان بنیاد شهید برآید.

بنا بر این، نخستین تخلف توسط کروبی با قرائت متن از پیش آماده شده‌ای برای وی کلید خورد. کروبی براساس این متن تأکید کرد که 300 میلیون تومان را از جزایری در قالب وجوهات گرفته است و در آن زمان، جزایری انسان موجهی بوده است. وی همچنین گفت کاری به اینکه این پول را از کجا آورده و برای چه در زمان ریاست مجلس کروبی، این وجه را به وی داده است، نداد.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

دوشنبه 18/3/1388 - 11:34 - 0 تشکر 120276

در ادامه این مناظره، موسوی با تقلید از احمدی‌نژاد نمودارهایی با خود به گعده‌ی دوستانه‌اش با کروبی آورده بود تا بر مبنای آن‌ها ادعا کند، آمار شب گذشته‌ی رئیس‌جمهور دروغ بوده است. اما ین آمارها که گوشه‌ی آن‌ها پوشانده شده بود و مشخص نبود متعلق به چه نهادی است، در حقیقت رد اظهارات موسوی بود چرا که به عنوان نمونه در مسئله نرخ تورم، دکتر احمدی‌نژاد به پایین آمدن آن تا 15 درصد در فرودین و اردیبهشت سال جاری تأکید داشت اما موسوی نمودارش را تعمداً تا پایان 87 رسم کرده بود.

این مناظره کم‌چالش‌ترین مناظره در میان مناظرات زنده تلویزیونی انتخاباتی بود و حتی کروبی بارها تأکید کرد که با موسوی دوست است و اساساً اگر هم میرحسین قصد کناره‌گیری داشته باشد، به هیچ وجه به او اجازه نمی‌دهد.

اما شاید زننده‌ترین بخش این برنامه فرمایشی، بخش پایانی آن بود که مجری برنامه پس از بارها اظهارنظر از سوی دو طرف علیه کاندیدای غایب که یکی از تخلفات محرز دستورالعمل تبلیغات انتخابات است به موسوی تذکرداد ، وموسوی در مقابل تذکر کوتاه مجری در این زمینه، به شدت برآشفت و با بی‌ادبی، اقدام به فحاشی علیه دکتر احمدی‌نژاد کرد تا مردم با پشت پرده‌ی متانت و خنده‌های تصنعی وی نیز آشنا شوند.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

دوشنبه 18/3/1388 - 12:27 - 0 تشکر 120288

دیگه برای همه مردم ثابت شده که هر چی احمدی نژاد در روز اول مناظره اش گفته حقیقت محض است. سه کاندید دیگر بدون هیچ برنامه ای جهت تخریب شخصیت احمدی نژاد آمده اند.

این واقعا بی سابقه است. آقای احمدی نژاد هنوز رییس جمهور ایران است.

چطور می شود جلوی دوربین تلویزیونی در غیاب ایشان اینگونه وقیحانه به او دروغگو گفت.

 دیگه هیچ شکی برای من باقی نمانده است که احمدی نژاد بواسطه پاکیش و کوتاه کردن دست مفسدان باید اینگونه تهمت های ناروا و دروغ های زشت را تحمل کند! هر چه اینها بد و بیراه می گویند بیشتر پرده دروغ دریده می شود و حقیقت نزد مردم آشکار می گردد.

در تاریخ پر افتخار ایران، پیشه آهنگری ما را به یاد مبارزه کاوه با ضحاک می اندازد به نظر می رسد که احمدی نژاد این آهنگر زاده همان وظیفه را امروز بر عهده دارد.

پیروز باد احمدی نژاد.

ز روز گذر کردن انديشه کن

پرستيدن دادگر پيشه کن

دوشنبه 18/3/1388 - 21:13 - 0 تشکر 120459

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست

سلام

این مناظره که به شب نشینی دوستانه بیشتر شبیه بود، فقط چایی کم داشت که دور همی باهم بخورن.
سربلند و پیروز باشین...
التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی