انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 520)
دوشنبه 18/3/1388 - 0:22 -0 تشکر 120211
همه باید بخوانند و باید بدانند که...

                            حسن عباسی بازداشت شد ...!!!
گروه سیاسی : حسن عباسی ، رئیس مرکز دکترینال امنیت بدون مرز و سخنران جنجالی نه چندان دور ، به علت مطالب مطرح شده در جمع حامیان احمدی نژاد بازداشت شد .مهدی جعفری ،وکیل حسن عباسی در گفت و گو با فارس گفت :حسن عباسی روز شنبه (دیروز) با حکم صادره از سوی شعبه 5 دادسرای نظامی و به دلیل سخنرانی 3 خرداد در دانشکده فنی دانشگاه تهران و با شکایت حسن روحانی بازداشت شد . وی افزود : دادسرای نظامی برای آزادی عباسی خواستار وثیقه 50 میلیونی شده است . این اظهارات در حالیست که شنیده شده ، قرار وثیقه چندان صحت نداشته و حسن عباسی روز گذشته روانه ی زندان اوین شده است .
مگر عباسی چه گفته بود ...؟؟؟
رئیس مرکز دکترینال امنیت بدون مرز در سخنان خود در دانشکده فنی دانشگاه تهران و در سالن سید الشهدا (ع) ، مثلث هاشمی رفسنجانی ، میرحسین موسوی و محسن رضایی را مثلث " ما نمی توانیم " عنوان کرده بود و بشدت از ضعف مدیریتی این افراد و همچنین تیم مذاکره کننده هسته ایی در دولت سابق انتقاد کرده بود. به گزارش " وطن امروز "دکتر حسن عباسی در سخنان خود در این همایش با اشاره به مدیریت " ما نمی توانیم " در برخی از دورهای جمهوری اسلامی گفت : فرمانده وقت سپاه می گفت :ما تسلیحات می خواهیم به همین دلیل نمی توانیم ادامه دهیم و نخست وزیر نیز در پاسخ می گفت :نمی تواند ، بنابراین همراه با رئیس وقت مجلس این تصمیم را ( ما نمی توانیم ) به امام (ره) منتقل کردند تا امام (ره) جام زهر را سر بکشد . وی با بیان اینکه مدیریت " ما نمی توانیم " در سال های دفاع مقدس امام راحل (ره) را به این سطح رساند ، که جام زهر را بنوشد .
" پرونده هسته ایی " از دیگر موضاعات مورد اشاره عباسی بود . وی که در یک مناظره نوشتاری به برخی از مسائل پیش آمده از سوی تیم مذاکره کننده هسته ایی ایران در زمان دولت خاتمی اشاره کرده بود ، گفت : در پرونده ی هسته ایی از مقام معظم رهبری هزینه نکنید . زیرا ایشان با مدیریت شما درباره پرونده هسته ایی کار را پایین آورد اما با مدیریت قوی احمدی نژاد کار فناوری صلح آمیز هسته ایی را ارتقاء داد .
و اما...!!!همچنین عباسی با برگشت به فضای سال 76 که علیه نظام شعار رسمی می دادند و در آستانه انتخابات نیز شعار مرگ بر دیکتاتور سر می دهند ، از آنان خواست در باره مدیریت های مادام العمر پاسخ بدهند . عباسی مادام العمر بودن حزب کارگزاران بر متروی تهران ؛ مدیریت مادام العمر بر دانشگاه آزاد و مدیریت مادام العمر بر مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع را نمونه هایی از دیکتاتوری خواند و گفت : مرکز تحقیقات استراتژیک 17 سال سابقه ثبات تصکیک گیری دارد اما در این مدت 17 استراتژی از آن بیرون نیامده است .
پ.ن : حفظ انقلاب برتر از حفظ شخصیت هاست
≤=منبع : روزنامه وطن امروز

دوشنبه 18/3/1388 - 0:21 - 0 تشکر 120210

حسن عباسی بازداشت شد ...!!!گروه سیاسی : حسن عباسی ، رئیس مرکز دکترینال امنیت بدون مرز و سخنران جنجالی نه چندان دور ، به علت مطالب مطرح شده در جمع حامیان احمدی نژاد بازداشت شد .مهدی جعفری ،وکیل حسن عباسی در گفت و گو با فارس گفت :حسن عباسی روز شنبه (دیروز) با حکم صادره از سوی شعبه 5 دادسرای نظامی و به دلیل سخنرانی 3 خرداد در دانشکده فنی دانشگاه تهران و با شکایت حسن روحانی بازداشت شد . وی افزود : دادسرای نظامی برای آزادی عباسی خواستار وثیقه 50 میلیونی شده است . این اظهارات در حالیست که شنیده شده ، قرار وثیقه چندان صحت نداشته و حسن عباسی روز گذشته روانه ی زندان اوین شده است .مگر عباسی چه گفته بود ...؟؟؟رئیس مرکز دکترینال امنیت بدون مرز در سخنان خود در دانشکده فنی دانشگاه تهران و در سالن سید الشهدا (ع) ، مثلث هاشمی رفسنجانی ، میرحسین موسوی و محسن رضایی را مثلث " ما نمی توانیم " عنوان کرده بود و بشدت از ضعف مدیریتی این افراد و همچنین تیم مذاکره کننده هسته ایی در دولت سابق انتقاد کرده بود. به گزارش " وطن امروز "دکتر حسن عباسی در سخنان خود در این همایش با اشاره به مدیریت " ما نمی توانیم " در برخی از دورهای جمهوری اسلامی گفت : فرمانده وقت سپاه می گفت :ما تسلیحات می خواهیم به همین دلیل نمی توانیم ادامه دهیم و نخست وزیر نیز در پاسخ می گفت :نمی تواند ، بنابراین همراه با رئیس وقت مجلس این تصمیم را ( ما نمی توانیم ) به امام (ره) منتقل کردند تا امام (ره) جام زهر را سر بکشد . وی با بیان اینکه مدیریت " ما نمی توانیم " در سال های دفاع مقدس امام راحل (ره) را به این سطح رساند ، که جام زهر را بنوشد ." پرونده هسته ایی " از دیگر موضاعات مورد اشاره عباسی بود . وی که در یک مناظره نوشتاری به برخی از مسائل پیش آمده از سوی تیم مذاکره کننده هسته ایی ایران در زمان دولت خاتمی اشاره کرده بود ، گفت : در پرونده ی هسته ایی از مقام معظم رهبری هزینه نکنید . زیرا ایشان با مدیریت شما درباره پرونده هسته ایی کار را پایین آورد اما با مدیریت قوی احمدی نژاد کار فناوری صلح آمیز هسته ایی را ارتقاء داد .و اما...!!!همچنین عباسی با برگشت به فضای سال 76 که علیه نظام شعار رسمی می دادند و در آستانه انتخابات نیز شعار مرگ بر دیکتاتور سر می دهند ، از آنان خواست در باره مدیریت های مادام العمر پاسخ بدهند . عباسی مادام العمر بودن حزب کارگزاران بر متروی تهران ؛ مدیریت مادام العمر بر دانشگاه آزاد و مدیریت مادام العمر بر مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع را نمونه هایی از دیکتاتوری خواند و گفت : مرکز تحقیقات استراتژیک 17 سال سابقه ثبات تصکیک گیری دارد اما در این مدت 17 استراتژی از آن بیرون نیامده است .پ.ن : حفظ انقلاب برتر از حفظ شخصیت هاست≤= منبع : روزنامه وطن امروز

دوشنبه 18/3/1388 - 0:32 - 0 تشکر 120218

ایشان یک فرد نظامی است که مطابق فرمان حضرت امام نباید در مناقشات سیاسی وارد می شد اما وارد شده و توسط دادسرای نظامی تحت تعقیب قرار گرفته است. البته الان آزاد است.

یک مقام آگاه در سازمان قضایی نیروهای مسلح در خصوص بازداشت حسن عباسی، گفت: «نظامی حسن عباسی به اتهام ورود در مناقشات سیاسی و تبلیغات انتخاباتی تحت تعقیب دادسرای نظامی قرار گرفته است».

وی افزود: «نامبرده به رغم ممنوعیت قانونی دخالت نظامیان در تبلیغات انتخاباتی بر اساس ماده‌ ‌٤٠ قانون مجازات جرایم نیروهای مسلح، در آستانه‌ی انتخابات دهمین دوره‌ی ریاست جمهوری با سخنرانی در مجامع سیاسی و مصاحبه با مطبوعات به عرصه‌ تبلیغات انتخاباتی و مناقشات سیاسی وارد شده به همین لحاظ از سوی دادسرای نظامی تهران تحت تعقیب قرار گرفته است».

بر اساس این گزارش، پس از تحقیقات لازم، قاضی پرونده درباره‌ وی قرار وثیقه صادر که به لحاظ عجز از تودیع وثیقه در تاریخ ‌١٦/٣/٨٨ بازداشت و در روز جاری با تودیع وثیقه آزاد شده است.

http://aftabnews.ir/vdcc41qo.2bqx18laa2.html

--------------------------

ظهور کن که ابرهاي ظلماني فتنه احاطه مان کرده است.

 

دوشنبه 18/3/1388 - 9:38 - 0 تشکر 120233

به نام خدا

سلام

ایشون زمان دولت قبلی هم به خاطر روشنگری هایی که میکرد هم دستگیر میشد و بار اولی نیست که بازداشت میشه

انشالله زودتر برمیگرده و بازم به مناظره میپردازه

یا علی

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی