انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 404)
يکشنبه 17/3/1388 - 13:45 -0 تشکر 120004
آقاتهرانی: اگرهرکس یک احمدی نژاد شودجامعه از مفاسداقتصادی تهی می شود

آقاتهرانی: اگرهرکس یک احمدی نژاد شودجامعه از مفاسداقتصادی تهی می شود
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر هر کس یک احمدی نژاد شود، جامعه اسلامی ایران از مفاسد اقتصادی تهی می شود.

به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی حجت الاسلام مرتضی آقا تهرانی امروز در همایش بزرگ اصولگرایان در بیرجند افزود: احمدی نژاد، شعارهای انقلاب و امام راحل را دوباره زنده کرد.
وی با بیان اینکه رئیس جمهوری باید شجاع، کارآمد و پرتلاش باشد گفت: مقاومت و ایستادگی احمدی نژاد در مقابل دشمنان خارجی موجب شد او به عنوان مرد اول و دوم شناخته شود.
وی افزود: مردم ما مردمی متدین هستند لذا باید رئیس جمهوری آنان هم متعهد و مومن باشد اما امروز عده ای که در ولایت و مبانی اسلام مشکل دارند، دور برخی از نامزدها حلقه زده اند.
حامی احمدی نژاد گفت: پر تلاش بودن، کارکردن خالصانه، مردم دوستی و مهربانی با زیردستان از ویژگی های احمدی نژاد است.
وی افزود: ما باید از ولایت فقیه اطاعت کنیم و در انتخابات به کسی رای دهیم که بتواند به مردم خدمت کند.
او گفت: باید به نامزدی رای دهیم که اصلح باشد و بتواند خواسته های مقام ولایت فقیه را در داخل و خارج از کشور به جریان بیندازد.
وی همچنین شجاعت و با هوش بودن برای برخورد درست با دشمنان را از مهمترین ویژگی های رئیس جمهوری دانست و افزود: رئیس جمهوری آینده باید کسی باشد که به نظر ولایت فقیه که فرمودند عزت اسلامی با کوتاه آمدن در برابر شرق و غرب حاصل نمی شود، توجه کند.
آقاتهرانی گفت: شعار دولت های گذشته، تنش زدایی و کوتاه آمدن در برابر غربی ها بود که نتیجه این گونه سیاست ها و عملکرد ها را می توان در وضعیت کشور افغانستان و عراق مشاهده کرد و درس گرفت.
وی با بیان اینکه هم اکنون در کشور ما امنیت وجود دارد افزود: باید این امنیت را به هیچ قیمتی از دست ندهیم .
وی گفت: ما 30 سال به کوری چشم آمریکا با آرامش زندگی کردیم لذا باید در نهادینه شدن خدمت به مردم و کشور و داشتن امنیت تلاش کنیم.
وی بااشاره به سفرهای استانی رئیس جمهوری و حضور وی دربین مردم محروم افزود: رئیس جمهوری ماافتخار می کند که خدمتگزار مردم است و در بین مردم زندگی می کند.
این نماینده مجلس، بی تکلفی و ساده زیستی را از دیگر خصوصیات احمدی نژاد ذکر کرد و گفت: با آمدن دولت نهم بسیاری از تشریفات در وزراتخانه ها حذف شده و پول آن خرج مردم شد.
وی با بیان اینکه احمدی نژاد پولی برای خود و خویشاوندان و تبلیغات انتخاباتی خرج نکرده است افزود: اسلام به ما اجازه نداده است که از دارایی مردم و مسلمانان برای تبلیغات خود استفاده کرده و یا رانت خواری کنیم و این یک خصلت و ویژگی مهمی است که انسان بتواند به مال دنیا آلوده نشود.
او گفت: احمدی نژاد در مناظره خود با نامزدها گفته است که هرکس بخواهد امتیاز خواهی کند، هر که باشد اشتباه است لذا باید ثابت شود که اگر اینطوری بوده مال مردم را پس بدهد.
وی اظهارداشت: احمدی نژاد ازکسی وحشتی ندارد که بگوید چه کسی خورده یا برده است و این یک هنر است.
حجت الاسلام آقاتهرانی ایجاد عزت اسلامی را از دیگر ویژگی های رئیس جمهوری دانست و افزود: احمدی نژاد می خواهد با عزت اسلامی ، اسلام و انقلاب را عزیز کند که این نمونه ای از روحیات امام راحل است.
وی با اشاره به مناظره احمدی نژاد با موسوی گفت: رئیس جمهوری به مردم وعده داده بود که مفسدین اقتصادی را به آنان معرفی کند لذا مدرک این مفاسد را به قوه قضائیه ارائه کرده بود و گفته بود اگر قوه قضائیه اقدامی نکرد، آخر دولت این افراد را به مردم معرفی خواهم کرد و این کار را نیز کرد.
وی افزود: در برنامه پنج ساله ای که در دوره دولت نهم نوشته شده بر احیای فرهنگ اسلامی تاکید شده است.
او گفت: ما باید جامعه خود را مسجد محور کنیم نه اینکه فرهنگ سرا بسازیم و جوانان را به سوی آن بکشیم تا در آنجا موزیک نواخته شود.
آقاتهرانی افزود: رونق مساجد در دولت نهم قابل مقایسه با قبل نیست.
این حامی احمدی نژاد افزود: دولت ما باید دولت اسلامی باشد لذا برای تحقق این امر باید کسی را انتخاب کنیم که متعهد و مومن باشد.
به گزارش ایرنا، در همایش مزبور حامیان احمدی نژاد با سردادن شعارهای "احمدی، احمدی، حمایتت می کنیم"، "احمدی دلاور، پیرو خط رهبر" و "ابوالفضل علمدار احمدی را نگه دار"، از برنامه ها و مواضع رئیس جمهوری به عنوان نامزد مورد علاقه خود حمایت کردند.
ازدحام جمعیت در این همایش نیز موجب کندی تردد خودروها و مسدود شدن خیابان های اطراف محل برگزاری همایش شد.
پس از برگزاری همایش مزبور جوانان موتورسوار حامی احمدی نژاد با در دست داشتن پرچم ایران و سردادن شعار "احمدی، حمایتت می کنیم" در خیابات های بیرجند به تبلیغ برای نامزد مورد علاقه خود پرداختند.

منبع:http://www.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=530896

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی