انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 414)
يکشنبه 17/3/1388 - 1:30 -0 تشکر 119856
رای من حق نژاد

1-می گویند تو بی ادبی دکتر جان !! آنروز که حضرت علی فرمود : اگر متجاوز به بیت المالی را پیدا کنم آن را در بازارها می گردانم تا مردم بشناسند ! آیا علی مودب نبود ؟

 ۲- می گویند تو خشن و بد اخلاقی !!! آیا زمانی که آقای موسوی از روی لیست بلند بالای ناسزاهایش می خواند و می خواند و تو نجیب و مهربان لبخندمی زدی و می گفتی :من به شما علاقه دارم آقای موسوی ولی فکر کنم اطلاعات شما غلط باشد ! این نشانه خشونت تو بود ؟ اگر خشونت این است دکتر جان من شیفته ی لبخند ها و بزرگواری های خشن تو هستم !

 

۳- می گویند تو حرمت بزرگان نظام را نگه نداشته ای ! آیا علی علیه اسلام در جنگ های ناکثین و قاسطین و مارقین حرمت بزرگان را زیر پا گذاشت ؟ آیا طلحه و زبیر بزرگان نبودند ؟آیا خداوند و حق و  عدالت و مردم بزرگ تر اند یا ویژه خواری خواص ؟

۴- میگویند تو خود محور و خود خواهی دکتر جان ! آیا کسی که ۳۵ هزار تخریب  وتهمت را تحمل کرده و مانند سربازی فداکار و شجاع رای ملت و رهبری را اجرا کرده و هرگز قانون را زیر پا نگذاشته و تمام زندگی اش را وقف اعتلای ایران کرده است . خود محور و خود خواه است ؟

۵- می گویند تو ناموس مردم راگرو گرفتی ! ای وای برما  ! انروز که حق زنان و دختران ایرانی با هوش و بااستعداد در گرفتن مناصب و پست ها ضایع می شدو خانم رهنورد بدون کنکور دکترا گرفت و سالها بر مسند ریاست نشست ، کسی حق فریاد نداشت و حقی هم به گرو نمی رفت! و امروز که دکتر حق را فریاد زد ، ناموس خوار شده است !؟؟ حضرت علی فرمود :بیت المال را بازمی گردانم اگر چه آن حق مهر زنانشان شده باشد . آیا حضرت علی ناموس مردم را گرو می گرفت !!؟ یا حق مردم را باز پس می گرفت ؟

۶- آقای موسوی به هیچ سوالی جواب نداد! آقای موسوی بجز تهمت و ناسزا حرفی نزد!آقای موسوی فقط از منافع ویژه خواران دفاع کرد !

اما دکتر جان دربرابر همه ی این حرفها تو شدی دیکتاتور و خود خواه و خود محور و کم مانده بود بشوی محور شرارت !

آقای موسوی با هر کلمه اش به من اهانت کرد ! به رئیس جمهور من اهانت کرد و من به عنوان یک ایرانی او را نمی بخشم ! آقای موسوی گفت که با سیاست خارجی دکتر احمدی نژاد خوار و ذلیل شده ایم در حالی که من در این چهار سال با وجود دکتر عزت ملی  را برای اولین بار درک کردم !

خدایا مرا در گروه مولای دکتر احمدی نژاد محشور بگردان ! رای من برای اوست همانطور که قلبم برای خوبان است !

رای من : حق نژاد . یک کلام !

ز همه دست کشيدم که تو باشي همه ام

با تو بودن ز همه دست کشيدن دارد

يا مهدي

يکشنبه 17/3/1388 - 2:10 - 0 تشکر 119870

آفرین بر شما

آفرین بر دكتر ما و شما

كاملا صحیح است صحیح است صحیح است !!!

بابام بعضی وقتا یه خاطره رو بشوخی تعریف میكنه

میگه اوایل انقلاب كه تازه مجلس راه افتاده بود یكی از نماینده در سخنرانی خودش درباره وصف اوضاع سیاسی كشور میگفته و بقیه نماینده ها هم با "صحیح است، صحیح است" تایید میكردند نظر اوشون رو

میگفته كه:

امروز خیانت به ملت صحیح نیست ...

نماینده ها هم میگفتند : صحیح است ، صحیح است!!!

يکشنبه 17/3/1388 - 8:52 - 0 تشکر 119893

چند دقیقه قبل مناظره احمدی نژاد و کروبی به پایان رسید

باید بگویم حالم از این مناظره ها به هم خورد

رییس جمهور آینده کشور ایران بجای ارایه برنامه های خود جهت رفع مشکلات جوانان و سایر اقشار مردم و بحث درباره پیشرفت علمی و صنعتی و فرهنگی ایران زمین در حضور میلیونها بیننده داخلی و خارجی به مشاجره های شخصی خود و افشای پنهانکاریهای سی ساله طرف مقابل و خانواده و نزدیکان او می پردازند

استفاده از ادبیات غیر دیپلماتیک و غیر سیاسی و نقض احترام متقابل و حریم افراد مختلف همچون سوهانی روح من را به عنوان یک ایرانی آزرده کرد

آیا جای این گونه دعوا های شخصی در مناظره های انتخاباتی است ؟

آیا برای اثبات خود باید آبروی دیگران را برد و خلاف های کرده یا نکرده آنها را در جلوی دید میلیونها نفر گذاشت ؟

آیا مناظره نامزدهای ریاست جمهوری دیگر کشورها نیز این گونه است ؟

آیا در سی سال گذشته هیچ گاه فرصتی برای مطرح کردن فساد اقتصادی مسئولان کشور و نزدیکان آنها وجود نداشته است ؟

آیا مردم دنیا به مناظره های انتخاباتی رییس جمهور (های) آینده ما نمی خندند ؟

آیا هدف از اینگونه آبرو ریزیهای مسئولان دیروز و امروز نظام جمهوری اسلامی ایران تنها خدمت صادقانه به مردم است ؟

به هر حال یادآوری مجدد این مناظره ها مانند یادآوری باخت تیم ملی فوتبال به بحرین و عربستان می ماند :

چندش آور و مایوس کننده

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی