انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 419)
شنبه 16/3/1388 - 13:4 -0 تشکر 119636
آزادی بیان...

 آزادی بیان در زمان دووستان جدیدا اصلاح طلب! احمد توکلی،وزیر کار در دولت مهندس مووسوی در جمع دانشجوویان دانشگاه امام صادق(ع) خاطره ای را از سال 67 بیان کرد:"... در سال 67 دولت مووسوی لایحه ای را با مهر سری به مجلس تحویل داد.من این مسئله را در رووزنامه رسالت افشا کردم و عنوان کردم که ما لایحه سری نداریم.من در آن مقاله گفتم که موضووع لایحه،استقراض جدید از بانک مرکزی است که اثر تورمی دارد.اما آن زمان اکثریت مجلس حامی آقای مووسوی بوود و 137 نفر از نمایندگان علیه من بیانیه سیاسی بسیار تندی صادر کردند که بعدها همه ی آنها تقریبا جزء اصلاح طلبان شدند و مدعی آزادی بیان و فضای باز سیاسی.من یک نامه خصووصی به آقای هاشمی رفسنجانی(رئیس وقت مجلس) نوشتم و خطاب به ایشان گفتم که این بدعت را نگذارید زیرا شما با این بدعت در تاریخ بدنام می شوید،تحت تأثیر انتشار لایحه در رووزنامه آنها مجبوور شدند لایحه را علنی کنند و وصوول آن را هم اعلام کنند اما دولت علیه من اعلام جرم کرد و شاکی هم عطاءالله مهاجرانی بوود که بعدها مدعی شدکه هیچ کس نباید از هیچ رووزنامه نگاری شکایت کند،بلکه فقط مدیر مسئوول باید پاسخگوو باشد.بعد از آن من سه جلسه بازپرسی رفتم،بازپرس می گفت جریان چیست که هر رووز صبح-آقای مووسوی اردبیلیکه حامی آقای مووسوی بوود-تماس می گیرد و می گووید پرونده به کجا رسیده است؟

در این پرونده-که دولت شاکی بوود و اکثریت مجلس نیز حامی آن بوودند و رئیس قوه ی قضائیه و رئیس دیوان عالی کشور پیگیر این پرونده بوودند-بازپرس،شجاعانه برای من قرار منع تعقیب صادر کرد و این از افتخارات جمهووری اسلامی است.

تا بعد...

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی