انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 437)
جمعه 15/3/1388 - 20:24 -0 تشکر 119411
آقای احمدی‌نژاد شما هم به موسوی رای دهید

کلمه: مجتبی راعی، کارگردان سینما در یادداشتی خطاب به محمود احمدی‌نژاد درخصوص مناظره‌اش با میرحسین موسوی اظهار نظر کرد.

در این یادداشت، خطاب به رییس‌جمهور آمده است: "آقای احمدی‌نژاد، رییس جمهوری اسلامی، من اساسا اعتقاد دارم که هنرمندان و سیاستمداران خیلی حرف هم را نمی‌فهمند به همین خاطر با آنکه به آقای خاتمی رای دادم هرچه بعضی گفتند حمایت خود را با نوشتن چیزی اعلام کنید، استنکاف کردم و تا به حال برای انتخابات چیزی ننوشتم ولی مناظره شما با مهندس موسوی، نظر مرا عوض کرد. اینکه شما همیشه بازی را به سمت زمین حریف می‌برید، خیلی جالب است و جالب‌تر آن است که این‌بار با یک شمشیر آخته روبه‌رو شدید که تجربه‌اش را نداشتید؛ خدا رحمت کند آقای دولابی را که می‌فرمود خداوند شمشیری تیزتر از صدق برای بشر نیافریده است.

آقای احمدی‌نژاد به نظرم وقتی کسی در صحنه‌ای که نفس انسانی اینجور طلوع می‌کند، توانایی کنترل نفس خودش را در این سطح دارد، حتما می‌شود سکان اجرایی یک کشور را با اعتماد کامل به وی سپرد.

به نظرم شما هم به ایشان رای بدهید.

نکته دیگر اینکه به جای اینکه در طلیعه کلامتان برای فرج حضرت صاحب الامر و اینکه از یارانش باشید، دعا می‌کنید خیلی ساده بگویید «الهی اعوذ بک من شر نفسی، ان النفس لامارة بالسوء».

خدا به شما و بنده رحم کند."
مجتبی راعی کارگردان

 

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خـاک سپارند تـا اجزای بدنم خـاک ایـران را تشکیل دهد.

((کوروش بزرگ))


شنبه 16/3/1388 - 2:7 - 0 تشکر 119537

اولین مطلب همین دروغ مربوط به نامه بلر است. جمله دروغ احمدی نژاد: "خود آقای بلر شخصا، کتبا نامه نوشت و عذرخواهی کرد". 

دومین مطلب مربوط به افترای فساد مالی به آقای هاشمی و ناطق نوری و صفایی فراهانی است که در هیچ دادگاه صالحه ای اثبات نشده است. ما در اصول دینی داریم که اصل بر صحت است. اگر کسی مجرم نیست و جرمش اثبات نشده آبرو دارد و آبرو مومن را نباید ریخت.

سومین مطلب عدم رعایت اخلاق در صحبت، عدم قانع بودن به حق و سهم وقت خود و پریدن وسط حرف موسوی و حتی حرف زدن روی تیتراژ برنامه است که البته با توجه به شرایط روحی آقای احمدی نژاد در آن لحظات قابل درک است.

بگذریم از کار زشت پرونده سازی و نشان دادن آن با افتخار! در حالی که دقیقا خود آقای احمدی نژاد تخلفی را که ادعا می گند زن رقیبش انجام داده، انجام داده است!! ای__________________نجا را بخوانید.

آخر کسی نیست بگوید تو به زن رقیبت چه کار داری؟ اصلا زنش هیچی، تو خود رقیب را هم ول کن! نفی دیگری به چه کار تو می آید؟ خودت را اثبات کن که از من و امثال من رای گرفتی و بعد از چهار سال به اینجایمان رساندی! از خودت و کارهای نکرده ات و ادعاهای چهار ساله ات بگو مرد! ما به تو رای دادیم که مملکت اینگونه شود؟ حاشا و کلا.

--------------------------

ظهور کن که ابرهاي ظلماني فتنه احاطه مان کرده است.

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی