انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 249)
جمعه 15/3/1388 - 20:16 -0 تشکر 119408
حمایت مادر شهیدعلی صیادشیرازی از احمدی نژاد

مادر سپهبد شهید علی صیادشیرازی ضمن اعلام حمایت از كاندیداتوری محمود احمدی‌نژاد كه او را تمام قد شبیه فرزند خود می‌داند، تاكید كرد: احمدی‌نژاد بار دیگر با عنایت خدا و رای مردم قدرشناس رئیس جمهوری می‌شود.


شهربانو شجاع مادر سپهبد شهید علی صیادشیرازی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس اظهار داشت: آشنایی خانواده ما با آقای احمدی‌نژاد به قبل از دوره ریاست جمهوری وی بر می گردد و از همان وقت احساس كردم كه خصوصیات، اعتقادات، رفتارهای او مشابه علی است.
وی افزود: اكنون هم هر گاه احمدی نژاد را می بینم، به یاد پسرم می افتم و او هم خالصانه به خانواده شهدا عنایت دارد و با وجود مشغله‌های كاری فراوانی كه به دلیل تصدی امور اجرایی كشور دارد، همواره در مراسم بزرگداشت شهدا شركت می كند كه این كار، خیلی باعث دلگرمی خانواده‌های شهدا می شود.
مادر سپهبد شهید صیادشیرازی در ادامه، ایمان و برخورداری از روحیه تعهد، عدالت گستری و مهرورزی و تواضع و فروتنی را از ویژگی های بارز شخصیتی احمدی نژاد عنوان كرد و گفت: از زمان روی كار آمدن دولت نهم به اقشار كم درآمد و بازنشسته كه تقریبا فراموش شده بودند، توجه شد و كارهای خوبی برای جوانان صورت گرفت.
خانم شجاع افزود: احمدی نژاد دل مردم را به دست آورده است، اما برخی با وجود اطلاع از شرایط جهانی و خدمات و تلاش های اثرگذار دولت، مشكلات را ناجوانمردانه به این دولت نسبت می دهند و غیر منصفانه سخن می گویند ولی باید بدانند كه احمدی نژاد در قلب مردم جای دارد و تخریب ها و توهین ها اثری در اراده ملت ندارد.
وی تاكید كرد: مردم در انتخابات گذشته شناخت زیادی نسبت به احمدی نژاد كه شهردار تهران بود، نداشتند و خود او هم نسبت به رقبایش كه برخی از آنها تبلیغات گسترده و غیر متعارفی داشتند، چندان تبلیغاتی نكرد، اما دیدیم كه خداوند خواست كه در انتخابات پیروز شود و امروز هم صحنه انتخابات مانند صحنه انتخابات قبل است.
"احمدی نژاد همچون حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و شهید رجایی رئیس جمهوری مكتبی و مردمی است و روز گذشته كه به مشهد سفر كرده بود، خانواده ما از نزدیك شاهد استقبال گسترده مردم از حضور ایشان بود و امكان ندارد مردم قدرنشناسی كنند و تحت تاثیر تخریب‌ها و جوسازی ها و ظاهرسازی ها رای دهند ".
مادر سپهبد شهید صیادشیرازی در پایان گفت: آقای احمدی نژاد با سفرهای استانی از نزدیك در جریان مشكلات كشور قرار گرفت و درد مردم به ویژه محرومان را لمس می كند و خود برای رسیدگی به مشكلات مردم وارد عمل شده و طی چهار سال خدمت، در زمینه اقتصاد، سیاست، سیاست خارجی و دفاع از حقوق مردم موفق عمل كرد.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی