انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 198)
جمعه 15/3/1388 - 16:55 -0 تشکر 119323
ادعا های عجیب میر حسین!؟

حتما شب 14 خرداد مناظره ی آقای موسوی و رضایی را دیدید و شنیدید که چطور سخنان دیشبش را به آن شب کشاند!بگذریم ،من می خواهم شما را به چند سخنش توجه دهم:

 1. نخست آن که چند بار با استنادات مختلف گفت چرانام بردید در حالی که حضور و توان دفاع نداشتند؟ اما مگر در همان جا آقای احمدی نژاد حضور و توان دفاع داشتند؟
 2. سپس که اخلاق انتخاباتی رعایت نشد و چرا توهین شد،پس در آن جلسه که دختر آقای هاشمی (در حضور همسر میر حسین) به آقای احمدی نژاد(در حالی که او حضور نداشت)توهین کرد، کار بدی نکرد؟
 3. نیز میر حسین دم از اخلاق انتخاباتی می زد در حالی که خودش با آوردن یک بازی گر در فیلمش احساسات همه ی بینندگان را به بازی گرفت(که این قضیه شب مناظره ی 13 خرداد مطرح شد و از سوی آقای موسوی بی پاسخ ماند؟پس...) 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی