انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 204)
جمعه 15/3/1388 - 11:41 -0 تشکر 119237
فردی با 600 تخلف قانونی از بی قانونی احمدی نژاد می گوید

آقا تهرانی:فردی با 600 تخلف قانونی از بی قانونی احمدی نژاد می گوید

خبرگزاری فارس: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: من تعجب می‌كنم فردی كه می‌گوید احمدی نژاد تخلف قانونی دارد من از نماینده‌ای كه در این باره مطلع بود سوال كردم او می‌گفت كه آن فرد بیش از 600 تخلف قانونی از قانون اساسی دارد.


به گزارش خبرنگاری سیاسی خبرگزاری فارس حجت الاسلام مرتضی آقا تهرانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی كه عصر روز گذشته در همایش كمیته فرهنگیان بانوان حامی احمدی نژاد سخن می‌گفت، با اشاره به دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، اظهار داشت: من و شما باید درست عمل كنیم و نباید بگذاریم كه در انتخابات بخاطر رسیدن به هدف درستی از شیوه نادرست استفاده شود.
وی با بیان اینكه اگر طرف شما تهمت زد شما تهمت نزنید، ادامه داد: اگر طرف مقابل شما بدی كرد شما بدی نكن و اگر طرف شما آبرو برد شما آبروی او را نبر.
استاد اخلاق هیئت دولت با تاكید اینكه لزومی ندارد كه ما معصیت و گناه كنیم ابراز داشت: ما در میدان جنگ و نبرد هم معصیت نخواهیم كرد، به موقع به عباداتمان باید برسیم، به موقع خود باید كارمان را درست انجام دهیم و حرف سفت و محكم مطرح كنیم و درست عمل كنیم.
وی با بیان اینكه نباید به فردی افترا، دروغ و تهمت بزنیم، تصریح كرد: من تعجب می‌كنم فردی می‌گوید كه احمدی نژاد تخلف قانونی دارد من از نماینده‌ای كه در اینباره مطلع بود سوال كردم او می‌گفت آن فرد بیش از 600 تخلف قانونی از قانون اساسی دارد و خود همین آقا كه می‌گوید كه احمدی نژاد خلاف قانون عمل كرده است 600 تخلف قانونی دارد این یعنی بی‌تقوایی، نادیده گرفتن همه خدماتی كه صورت گرفته بی‌تقوایی است.
وی با اشاره به آیه 72 سوره احزاب و بابیان اینكه 30 جلسه راجع به ای آیه صحبت كرده‌ام تاكید كرد: خداوند در این آیه می‌فرماید : «ما امانتی بر آسمانها، كوهها و زمین عرضه كردیم و اینها زیر بار این امانت ترسیدند و نرفتند و این امانت را انسان پذیرفت.»
آقا تهرانی ادامه داد: مردها و زنها همه انسان هستند و انسان این امانت را پذیرفت، انسانی كه قدرت داشت و این امانت را پذیرفت این انسان خیلی ظالم بود، ظلم یعنی چه؟
وی افزود: ظلم در مقابل عدل است، عدل یعنی هر چیزی را جای خود قرار دادن و ظلم یعنی هر چیزی را جای خودش قرار ندادن و ظلم مراتب دارد.
وی در همین خصوص ادامه داد: اگر قرآن را جلوی راه مردم بگذاریم ظلم است و اگر از فردی تعریف دروغ انجام دهیم این ظلم است، اگر فردی را به دروغ تخریب كنیم این ظلم است.
وی با بیان اینكه باید سعی كنیم بدانیم كه چه كسی هستیم و كجا هستیم و چه كاری می‌خواهیم انجام دهیم ابراز داشت: به راحتی به فردی رای ندهیم بلكه باید به كسی رای دهیم كه او را پیدا كرده‌ایم، از او حمایت كنیم و برای حمایت از او ایستادگی كنیم.
استاد اخلاق هیئت دولت به طرح مثالی پرداخت و با بیان اینكه اگر فردی رئیس جمهور شود و بگوید كه من به همه لبخند می‌زنم، تصریح كرد: این فرد اشتباه می‌كند، آیا تو به صدام لبخند می‌زنی، تو نمی‌دانی كه باید در برابر صدام بایستی.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی