انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 610)
جمعه 15/3/1388 - 1:59 -0 تشکر 119179
بی حرمتی تا کجا؟

با سلام؛

آقای مهندس در مناظره آقای دکتر رو متهم کردن به توهم به این دلیل که چاهار ساله می گن آمریکا در حال فروپاشی است. اما ظاهرا یادشون رفته که امام (ره) 30 سال پیش همین حرف رو محکم تر زدن : من صدای خرد شدن استخانهای آمریکا را می شنوم. رهبر معظم هم که تقریبا در همه ی سخنان شون به این موضوع ازعان دارن.

این بی حرمتی و تهمت توهم زدن به رهبر و امام راحل نیست؟!!!!

آقای مهندس گفتن که ما امروز در بین کشور های دنیا ترد شدیم و منزوی و آقای دکتر رو متهم کردن به عوام فریبی. همین امروز مقام رهبری در سخنان شون ایران رو عزیز ملتها معرفی کردن و ادعای ترد و تحقیر شدن ایران رو رد کردن.

این بی حرمتی و تهمت عوام فریبی به ایشون نیست؟!!!! 

آقای مهندس فرمودن که آقای دکتر خشونت طلب هستن و با ادبیات پرخاش جویانه نسبت به آمریکا (عزیز شون) صحبت می کنن. در حالی که سخن امام  است که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند. همچنین مقام رهبری فرمودن ما توی دهن آمریکا می زنیم.

این بی حرمتی و تهمت پرخاشگری به رهبر و امام راحل نیست؟!!!!!

آقای مهندس بنا به تا کید آقای دکتر به نژاد پرست بودن رژیم صهیونیستی ایشون رو عامل تنش سیاسی معرفی کردن. در حالی که امام راحل بارها این جمله رو به کار برده و به نام غده ی سرطانی ازش اسراییل نام برده. رهبر معظم هم اسراییل رو رژیم غاصب و نژاد پرست نام دادن.

آیا این بی حرمتی و تهمت عامل تنش بودن به رهبر و امام راحل نیست؟!!!!! 

تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل.

یا علی.

مرگا به من که با پر طاووس عالمي

يک موي گربه ي وطنم را عوض کنم

جمعه 15/3/1388 - 2:49 - 0 تشکر 119185

با سلام؛

زمانی که برخی دوستان مهندس داعیه ی استیضاح امام زمان (عج) به خاطر غیبت طولانی رو داشتن ایشون دنبال شال سبزش می گشت تا امروز سر نیزه بزنه.

 یا علی.

مرگا به من که با پر طاووس عالمي

يک موي گربه ي وطنم را عوض کنم

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی