انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 220)
جمعه 15/3/1388 - 1:6 -0 تشکر 119166
احمدی نژاد با خرد کردن ۳ دولت گذشته پیروز مناظره با میر حسین شد

احمدی نژاد با خرد کردن ۳ دولت گذشته و ترور غیراخلاقی شخصیت خانوادگی هاشمی رفسنجانی، ناطق نوری و شخص خاتمی؛ پیروز مناظره با میر حسین موسوی شد .
احمدی نژاد توانست هم دفاع قابل پذیرشی از خود کند و هم حجم انتقادات وسیعی را متوجه میر حسین و حامیانش کند بطوریکه امکان پاسخ از رقیب خونسرد خود را سلب کند .
به گزارش تریبون این در حالی است که میر حسین موسوی از نام بردن غیراخلاقی اشخاص و خانواده هایی مانند رفسنجانی ، ناطق نوری و خاتمی جا خورده بود و همین باعث شد تا صدایش به لرزش درآمده و نتواند حتی دفاع کاملی از خود و حامیانش کند ، بطوریکه ناچار شد برای ندادن پاسخ ؛ خود را از حامیانش جدا اعلام کند .
نتیجه این مناظره باعث تحکیم حامیان دو کاندیدا از انتخابشان شد اما حامیان احمدی نژاد بشدت راضی تر هستند که رئیس جمهورشان همچنان جرات و جسارت عبور از خطوط قرمز را دارد و روی حرف های قبلیش -هر چند از دید موسوی نگران کننده و غیراخلاقی - ایستاده است . مردم عادی نیز از جرات احمدی نژاد برای تاختن به اشخاص قدرتمند به وجد آمده اند و ضعف میر حسین موسوی را که نتوانست با ادبیات و موضوعات مطرح شده توسط احمدی نژاد مقابله کن شکست خورده می دانند .
“نه گفتن به هاشمی رفسنجانی” در انتخابات گذشته منجر به ریاست جمهوری احمدی نژاد شد، به نظر می رسد در این مناظره نیز احمدی نژاد جسارت غیراخلاقی اما هوشمندانه ای با هدف برد انتخابات کرد و به بخاطر علاقه مردم ایران به افشاگری قابل پیش بینی است که اصلاح طلبان با این ترفند احمدی نژاد برای اعلام جنگ خود با ۳ دولت و کسانی که به جرم اقتصادی متهم میکند و عدم پاسخگویی میرحسین موسوی، در دوره آینده نیز نتیجه ای غیر از نتیجه انتخابات نهم که دقیقا همین حملات را بسمت رفسنجانی روانه کرده بود ، نگیرند .

 

 

منبع

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی