انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 1397)
جمعه 15/3/1388 - 0:26 -0 تشکر 119133
رضایی:برنامه ی شما چیست موسوی : ......... رضایی پیروز مناظره

سلام خدمت تمامی دوستان

همانطور که همه شما مشاهده کردید آقای موسوی همچنان از بیان برنامه های خود طفره رفته و در مقابل سوال آقای رضایی که برنامه شما چیست تنها چند شعار کلی را بیان کرد و از بینندگان درخواست کرد که به نوشته های تبلیغاتی او نگاهی بی اندازند علاوه بر این هیچ کدام از سوال های آقای رضایی را به صورت واضح پاسخ گو نبودند

من از طرفداران آقای موسوی درخواست دارم اگر کاندیدای آنها برنامه ای برای اداره کشور دارد برای ما قرار بدهند 

 امام علی (ع):

الناس نیام فاذا ماتو انتبهوا

مردم در خوابند وقتی که میمیرند بیدار می شوند

جمعه 15/3/1388 - 0:39 - 0 تشکر 119145

سیاست موسوی این بود که خیلی تند تند حرف میزد و شنونده نمیتوانست به خوبی به همه سخنان وی گوش کند و چون موسوی حرف های حاشیه ای و بی ربط در سخنانش زیاد میزد حجم حرف هایش زیاد میشد و شنونده احساس میکرد که موسوی خیلی حرف زده و خود متوجه نشده است درصورتی که موسوی جواب سوالات رضایی را هم به درستی نداد

جمعه 15/3/1388 - 0:44 - 0 تشکر 119149

سلام

از پیش ازین هم می شد تصور كرد كه رضایی برنده خواهد بود چرا كه بقول خود رضایی تنها كسی كه با برنامه و استرانژی وارد صحنه شده خود ایشون هست و اصرار آقایان موسوی و كروبی در دو مناظره با جناب رضایی بر سوابق خودشون به همین خاطر بود كه اصولا برنامه ای ندارند و ازش تفره می رن

شعار دادن كه كار این روزهای این دو كاندیدای عزیز هست رو هم در این زمان دیگه كسی باور نمی كنه و اصولا من هم فكر میكنم افرادی كه پشت سر این دو نفر هستند چیزهای دیگری رو میخواهند، نه برنامه برای توسعه !!

البته من قبول ندارم كه فقط آقای رضایی با برنامه وارد شده است!! روندی كه احمدی نژاد با آن پیش می رود خود می تواند یك استراژی و الگوی جدید برای مدیریت آینده كشور باشد. اما طرح خای زیادی كه رئیس جمهور در این مدت عملی كردند خودش گواه این موضوع هست كه برنامه قوی دارند. نمونش سهمیه بندی بنزین!! و خیلی چیزای دیگه كه الان وقتشو ندارم بگم ولی اگه بخواید حتما چند موردشو بیان می كنم

جمعه 15/3/1388 - 0:49 - 0 تشکر 119153

بسم الله الرحمن الرحیم
*****
رضایی با دو مناظره 4 امتیاز  
احمدی نژاد با یك مناظره 3 امتیاز
كروبی با یك مناظره 1 امتیاز
موسوی با دو مناظره 0 امتیاز
********
تحلیل من بود ....
رضایی با تخصص خودش در اقتصاد و با فن بیان پیروز مناظره با موسوی شد .
موفق موید 

http://rahpoyvesal.blogfa.com
جمعه 15/3/1388 - 0:53 - 0 تشکر 119155

حالا اون یه اشتباهی كرده كاندید شده شما دیكه اینقدر بهش تیكه نندازین

جمعه 15/3/1388 - 11:55 - 0 تشکر 119248

سلام

جناب صالحی امتیاز بندی جالبی بود.

جناب رضایی هم خوب دیشب مناظره كرد. بد نبود

ولی اقای احمدی نژاد یه چیز دیگه است.

فقط و فقط اقای احمدی نژاد

مولا علي (ع) :


آرام باش ، توكل كن ، تفكر كن ، آستينها را بالا بزن آنگاه دستان خداوند را مي بيني كه زودتر از تو دست به كار شده اند.
جمعه 15/3/1388 - 12:29 - 0 تشکر 119252

بنام خدا

سلام

منتظر بودم یكی این بحث رو بزنه كه شما زحمتشو كشیدین ممنون

اما در باره مناظره آقای مهندس میر حسین موسوی با آقای محسن رضایی همه، چه طرفداران آقای مهندس میر حسین موسوی و چه مخالفان ایشون شاهد بودن كه در مناظره ایشان با احمدی نژاد، آقای موسوی به هر دلیلی باعث شد، كه در حرفهایشان تپق های زیادی وارد بشه.

در مناظره ایشان با آقای محسن رضایی، به احتمال زیاد همون تاثیرات مناظره ی شب قبل روی مناظره شان با آقای محسن رضایی هم تاثیر گذاشت و باعث شده بود كه تمركز ایشان در جواب به آقای محسن رضایی به هم بریزد .و در جواب یك سوال واضح (اصل 44) آقای محسن رضایی، ایشان سه بار پاسخ متفاوتی ارائه كنند.

البته، یك علت طبیعی این مسئله میتونه این باشه سن و سال ایشان زیاد شده و رو به كهولت گذاشته، اون طوری كه من شنیدم سن ایشان از آقای خامنه ای هم بیشتر میباشد.

 البته چهره ایشان این مسئله رو نشون نمیده.

علت دیگر ممكنه این باشه ایشان در مدت 20 سال گذشته تقریباً هیچ سخنرانی نداشته در هیچ مناظره ای شركت نكرده و در جلوی دوربین قرار نگرفته اند و بعد از این مدت اگر انتظار باشد ظرف چند ماه مثل كسی كه بارها در پشت تریبون قرار داشته صحبت كنند، انتظاری نا بجاست.

مسلماً همه این نامزدها برنامه های خوبی دارند، حال اگر مخالفان احمدی نژاد برنامه های او را قبول ندارند، دو كاندیدای دیگر، به خصوص آقای محسن رضایی هم برنامه های خوبی ارئه داده اند، و در كنار اون این مشكل آقای مهندس میرحسین موسوی(سخنرانی ، مناظره و تسلط بر صحبتهای خود) رو هم ندارند.

من به دوستان عزیزی كه مخالف احمدی نژاد هستند توصیه میكنم كه به مناظره های بعدی به دقت گوش دهند و اگر به این نتیجه رسیدند كه آقای محسن رضایی هم برای ریاست جمهوری مناسب هستند رای خودشان را به نفع ایشان تغییر دهند.

چون اگر آقای مهندس میر حسین موسوی به ریاست جمهوری برسند، این مشكل بزرگی كه دارند برایشان ایجاد درد سر خواهد نمود. و انرژی زیادی در كارهای اجرائی از ایشان خواهد گرفت كه باعث میشود كارهای اجرائی به درستی پیش نروند.

و اگر هم به این نتیجه رسیدند كه احمدی نژاد صداقت گفته شده را دارد، چه بهتر كه به ایشان رای بدهند.

برا قفل هایی كه بستست یه كلید مونده تو مشتمبه جنون رسیده كارم بس كه فرصت ها رو كشتم
بازی نور و صدا نیست زندگی یه سرنوشته           یكی پیدا یكی پنهون مثل آدم و فرشته
جانشین  انجمن خانواده‌ی تبیان
جمعه 15/3/1388 - 12:43 - 0 تشکر 119257

پیروز مناظره سوم چه كسی بود !؟ دلایل پیروزی محسن رضایی نسبت به موسوی به چند دلیل پیروز مناظره امشب محسن رضایی بود 1- برنامه های رضایی مشخص بود اما هنوز موسوی برنامه ی خاصی نداشت و یكی یكی رو می كند 2-موسوی سوال های رضایی را درست جواب نمی داد 3-سوال رضایی مبنی بر اینكه آیا شما آقای موسوی می خواهید در دولت شایستگان خود از افراد شایسته استفاده كنید یا حامینتان ؟، جوابی نداد و هنوز هسته خود رو مشخص نكرده بود كه اگر موسوی طرفداران وحامیان خود را به عنوان گروه دولت خود معرفی كند باز همان سرنوشت دوره های قبل ایجاد می شود 4-رضایی موتلفی كار می كند و از همه نخبگان دولت استفاده می كندو بحث دولت در سایه او بسیار جالب است و مشكل گشای مسائل كشور و دولت. 5-رضایی دكتری اقتصاد دارد و برنامه های اقتصادی او یقینا قوی تر است و بحث مناطق فدرال اقتصادی او صدهابار بهتر از مناطق اقتصادی رضایی است 6-روابط سیاسی هر دو مشترك بودند اما بعید می دانم قدرت رضایی را موسوی داشته باشد زیرا او بارها گفته از همه جناح ها استفاده می كنم و مثلا ناطق نوری و رفسنجانی و خاتمی را در گروه دولت خود برای سیاست خارجی دارم 7-رضایی در خصوص فرهنگ نگاه سطحی موسوی را ندارد موسوی فقط به هنرمندان نگاه می كند و سطحی است اما رضایی بحث استفاده از مردمان و اقوام مختلف ایرانی را پیش می كشدو كلی و عاقلانه برخورد می كند و هدف مندتر است 8-در خصوص تعامل با گروه ها و جناح ها رضایی بیشتر موفق است زیرا به قول خودش تووانایی بیشتری دارد و با همه افراد ارتباط دارد اما موسوی با یكسری افراد مشكل دارد و صد در صد از آنها استفاده نمی كند 9-رضایی شعار نمی دهد و مرد عمل است 10-رضایی برنامه های خود را طی این چند سال عملی كرده است و حداقل یك دوره بیشتر از موسوی به فكر كشور افتاده اما موسوی تازه یكی یكی برنامه ها و مشكلات كشور را می سنجد و پی می برد. 11-دلایل دیگر زیاد است امیدوارم به آنها پی برده باشید و یا در‌آینده پی ببرید البته قبل از انتخابات. گزارش مناظره موسوی و رضایی در این مناظره تلویزیونی آقایان مهندس موسوی و محسن رضایی به نقد برنامه های یکدیگر می پردازند. موسوی با اشاره به مناظره خود با احمدی نژاد متنی خواند و گفت: ادب مرد به ز دولت اوست رضایی هم درباره این مناظره گفت: منازعه بود نه مناظره .

جمعه 15/3/1388 - 13:14 - 0 تشکر 119268

در واقع اقای رضایی اینو میخواست بیان كنه كه حرفهای موسوی از طرف خودش نیست وفقط به او دیكته میشه

جمعه 15/3/1388 - 15:22 - 0 تشکر 119293

بسم الله الرحمن الرحیم
*********
منتظر 90 دقیقه امشب باشید با اینكه می دانم تیم حریف از جایی امكان ساپورت شدن رو داره ...
موفق و موید  

http://rahpoyvesal.blogfa.com
جمعه 15/3/1388 - 17:3 - 0 تشکر 119327

من دیشب تقریبا بی طرفانه مناظره را نگریستم و پی بردم که سواد و سخنان آقای موسوی چیزی جز باد تبلیغات نیست، او حتی نتوانست به پرسشهای آقای رضایی در بحث اقتصاد (که خودش مدام توی سر آقای احمدی نژاد می زد)پاسخ روشنی بدهد و اعتراف می کنم که از نظر یک بی طرف ،شکست خورد.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی