انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 743)
پنج شنبه 14/3/1388 - 22:19 -0 تشکر 119088
صورتجلسه جلسه مورخ 13 خرداد

سلام

بدینوسیله مشروح و مصوبات جلسه ای دوستانه که با حضور جمعی از مدیران وکاربران انجمن های تخصصی تبیان و مسئولین موسسه تبیان در مکان موسسه مورخ 13 خرداد برگزار شد به اطلاع دوستان می رساند.

در این جلسه که با هدف بررسی شرایط فعلی و شنیدن نقطه نظرات دوستان برگزار شده بود ضمن مطالعه وضعیت کلی جو انتخاباتی و در پی آن شرایط انجمن سیاسی  تبادل نظر صورت گرفته و ابهامات موجود برطرف شد.

با توجه به جو حاکم بر جامعه و شرایط پویای سیاسی اتفاق نظر بر دقت بیشتر و مسئولیت افزون مدیران هر انجمن بوده و تصمیم برآن شد که جهت استفاده از نظر سایر دوستان تعامل بیشتری صورت گرفته تا با یاری خداوند دوران باقی مانده تا انتخابات و پس از آن دورانی همراه با آرامش و رشد قابل توجه باشد.

در این جلسه که با حضور مسئولین رده بالای موسسه برگزار شد با توجه به این که انجمن های تبیان یکی از کانالهای تعامل و ارتباط مسقیم با کاربران است بنا بر آن شد که با همفکری و تضارب آرا روشهای مختلف مورد بررسی قرار گرفته و بهترین روش اتخاذ شود.

از جمله مباحث مورد تایید و نتایج حاصله میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

با توجه به فرمایشات رهبری توصیه میشود کاربران از ایجاد مباحثی که شامل توهین و تخریب کاندیدای حزب رقیب است اجتناب کرده و به تبلیغ کاندیدار مورد نظر خود بپردازند.

جهت ایجاد آرامش و هدایت درست مباحث چنانچه در مبحثی توهین و مورد خلاف اساسنامه دیده شد از پاسخ به آن اجتناب شده و با ذکر مورد از طریق ایمیل مورد گزارش شود. چون با پاسخ دادن به این گونه مابحث دامنه ی تشنج گسترده شده و اثرات سوء ی در پی خواهد داشت.

مدت کمی تا انتخابات باقی مانده است و آنچه باقی خواهد ماند اتحاد و دوستی ای است که باید بین آحاد ملت و اعضای جامعه برقرار باشد. پس شایسته تر آن است بیشتر در پی حفظ این اتحاد و حرمت و رابطه ی دوستانه بکوشیم.

با توجه به اقتضای این دوره در جامعه اینترنتی جنگی روانی ایجاد شده است و ما با توجه به رسالت خود در یک جامعه فرهنگی باید بر آن باشیم که انجمنهای تبیان و اعضای آن را از این جنگ روانی مصون بداریم. دراین مسیر همراه ما باشید.

انتقاد سازنده همیشه مفید و مثبت بوده است. پس نقد منصفانه داشته باشیم و با شخصیت ها با احترام برخورد کنیم. کاندیداها همگی موردتایید شورای نگهبان و باید با آنها با احترام برخورد شود. پسندیده آن است که حتی موقع نام بردن نیز از الفاظ شایسته استفاده شود.

امید است که با یاری خداوند و تلاش و سعه صدر بیشتر دوستان شاهد روزهایی پویا به همراه آرامش در انجمن های تخصصی تبیان باشیم.

پنج شنبه 14/3/1388 - 22:27 - 0 تشکر 119096

سلام سلام سلام

ممنونم از مدیر محترم سیستم

ما هم هرچه در توان داشته باشیم برای کمک به این انجمن دریغ نمی کنیم

در وفای تو چنانم که اگر خاک شوم / آید از تربت من بوی وفاداری تو . . .

منتظر شما در وبلاگ دل شکسته
پنج شنبه 14/3/1388 - 22:27 - 0 تشکر 119098

سلام علیکم

خیلی ممنونم از شما و دوستانی که تو اون جلسه شرکت کردند .

ما در جلساتی که با دوستانمون که طرفدار آقای احمدی نژاد هستن داشتیم از همه خواستیم که به این موارد عمل کنند و احترام رو رعایت کنند .

من خودم سعی و تلاشم رو می کنم که تمام پاسخهام محترمانه باشه و دیگه تو مطالبم کلماتی به کار نبرم که مشکل ساز باشه و امیدوارم دوستان دیگه ما هم حتما این کار رو انجام بدن .

اگر کسی رو هم از خودم رنجوندم همینجا رسما معذرت می خوام .

ان شاءالله که تکرار نمی شه .

( من مسوول تربیت خودم هستم و سعی می کنم این کار رو انجام بدم )

و بخاطر اینکه به آنها رحمت کند آفریدشان 

پنج شنبه 14/3/1388 - 22:28 - 0 تشکر 119100

به نام خدا

دوستان سلام

خوشحالم كه بالاخره این اتفاق كه مدتها قبل تر باید می افتاد ، افتاد.

از دیروز تا كنون شاهد تغییرات زیادی در جوو انجمن هستیم

امیدواریم ادامه داشته باشه

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
پنج شنبه 14/3/1388 - 22:44 - 0 تشکر 119103

با سلام

امیدواریم که بتونیم در این محیط با فرمایشات شما بحث های سازنده و خوبی برای تمام کاربران ارائه کنیم و بدون توهین و افترا به تبلیغات کاندیدای خود بپردازیم.

با تشکر آنلاکر

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
پنج شنبه 14/3/1388 - 23:7 - 0 تشکر 119106

به نام خدا

سلام دوستان

چه عجب.نوش دارو بعدازمرگ سهراب.مدیران محترم باید بعداز اینهمه بی نظمی واعتصاب به فکربیفتن؟واقعاداریم قدرت وساستهای مدیریت رودرسایت میبینیم.

به هر حال ما که هرچی به هرکسی گفتیم کسی گوش نکرد جای بسی مباهات است که زحمت کشیدید ووقتی دیدیدوضع به هم ریخته جلسه گزاشتید. خسته نباشین.

میزان رای ملت است

 بسم الله الرحمن الرحيم

وَالْعَصْر
 إِنَّ الْإِنسَانَ لَفِي خُسْر
 إِلَّا الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَتَوَاصَوْا بِالْحَقِّ وَتَوَاصَوْا بِالصَّبْر

جمعه 15/3/1388 - 2:34 - 0 تشکر 119182

با سلام و تشکر از حضور شما

با توجه به صحبت های شما مدیر محترم سیستم مبنی بر پاسخ ندان به مباحث بی پایه و اساس بعضی از کاربران گرامی بنده در همین طبابطه چندین مبحث را به شما اطلاع دادم ولی متاسفانه هیچ جوابی نگرفتم

البته ظاهراً هنوز هم فعالیت اشخاص تخریب چی ادامه داره و باز هم متاسفانه حرف هایی که لیاقت خودشونه رو دارند توی انجمن سیاسی مطرح میکنند.

چند نمونه از مباحث رو خدمتتون از طریق ایمیل مجدد ارسال میدارم به امید پاسخ های خوب و سازنده شما

یا علی

جمعه 15/3/1388 - 2:57 - 0 تشکر 119188

بنام خدا

با سلام و عرض ادب

با تشکر از مدیر سیستم،جهت رسیدگی به اشکالات پیش آمده و توافقاتی که در جلسه با ایشان و مسئولین ذیربط داشتیم.

ما از دوستان تقاضا کردیم که در حیطه اساسنامه  مطالبشون رو درج کنند،تا از تشنج در انجمن سیاسی کاسته بشود و دوستان خیلی منطقی و منصفانه مطالبشون رو درج کنند،لذا خواهش میکنم از مطالب توهین آمیز پرهیز کنند.

در ضمن متقابلا شما از دوستان طرف مقابل هم درخواست کنید ،نسبت به درج مطالب توهین آمیز و تشنج آفرین پرهیز کنند تا انشالله آرامش در میان دوستان حاکم بشود.

دوستان نظر من در مورد مسائل سیاسی اینه که این دوران خیلی زود گذره و ما نمیتوانیم در مورد افراد بصورت قطعی نظر بدیم،چون افرادی از اول انقلاب بودن و آمدن خود را دردستگاه حکومتی جا دادن و حتی افرادی امثال قطب زاده معدوم حتی خود را نزدیک به امام خمینی ره کردند و همراه امام و با هواپیمای ایشان وارد ایران شدند و حتی مقطعی مسئول بودند و کارش بجای رسید که قصد براندازی نظام را داشت و نمونه دیگرش بنی صدر ملعون آنقدر خودش را فریبکارانه جا کرد و رئیس جمهور منتخب مردم شد و در بحران سال شصت با منافقین هم دست شد و قصد براندازی نظام را داشت که این فرد توسط مجلس و امام استیضاح شد و بعد با لباس زنانه و آرایش زنانه همراه با سرکرده منافقین از مملکت فرار کرد. ( نمونه های دیگه اش بازرگان و یزدی و سحابی و مدنی و ....)

پس ما باید درس از تاریخ بگیریم و هیچوقت در تصمیم گیری هامون عجله به خرج ندیم و قضاوت نکنیم ،اینم نمیگم که در سرنوشت خودمون دخیل نباشیم،حرف آخرم اینه که این مقاطع زود گذر،پس بیاییم هیچ فردی رو صدرصد تایید نکنیم،حتی من دیدم دوستان در مستند هاشون به تایید افراد از حضرت امام و مقام معظم رهبری اشاره میکنند،بله حضرت امام و یا رهبر معظم انقلاب در مقاطعی بعضی افراد رو برای دلگرمی تایید میکنند و حتی بهشون پست های دادند و نمونه اش اقای منتظری بود که حتی پست قائم مقام رهبری رو از حضرت امام گرفتند ،ولی زمانیکه حضرت امام احساس کردند دارد به بیراهه میرود این فرد رو از مسئولیت خلع کردند و سرنوشت حال حاضرش رو بببنید که از مخالفان صدرصد نظام هست و قس علیهذا

بازم میگم با تندروی به جایی نمیرسیم،همیشه راه اعتدال هست که مایه پیشرفت است،پس بیاییم قضاوتهای عجولانه رو کنار بزاریم و راه اعتدال رو سرمشق خودمون کنیم.

افضل العبادة انتظار الفرج‏

یاران همه رفتند جامانده ام من           ازکاروان عشق وامانده ام من

جمعه 15/3/1388 - 10:30 - 0 تشکر 119203

سلام

من هم تشكر میكنم از مدیر محترم سیستم كه سریعا به این قضیه توجه كردند و مشكلات پیش آمده رو حل و فصل كردند.

امیدوارم بنده و تمامی دوستان برای حمایت از نامزد انتخاباتی خودمون به این نكات توجه كنیم.

به آینده امیدوار باشیم كه همیشه روشنه...

♫♫ باغچه ♫♫(کلیک کنید)

هر آمدنی رفتنی هم دارد...

ولی ایکاش رفتن ها زیباتر از آمدن ها بودند.....

خدانگهدار همگی

يکشنبه 17/3/1388 - 2:10 - 0 تشکر 119869

سلام

لطفا ذکر کنید که این جلسه ملاقات چند تن از اغضا بوده ، چون جلسه نیازمند اعلان قبلی و حضور کاربران فعال سیاسی می باشد . 

امیدوارم دسترسی هایی که گرفته شده برگردد و نامزد منتخب مردم انتخاب شود و همچنین امیدوارم بی حرمتی هایی که در انجمن به نامزد مورد علاقه ام میشود پایان یابد . 

موفق باشید 

يکشنبه 17/3/1388 - 4:24 - 0 تشکر 119886

من هم از مدیر محترم سیستم و همچنین منشی محترم سیستم تشکر میکنم که مشکلات و مصائب رو با سعه صدر حل میکنند.

در مورد دوستانی که تغییر رویه دادند و لحن و ادبیات خودشون رو بهتر کردند و وحدت ملی رو بیش از پیش مورد توجه قرار دادند هم جای خوشوقتی هست و امیدواریم که فضا بهتر و بهتر بشه.

همچنان مشکلاتی در مورد بعضی از کاربران داریم که سعی دارند مطالب تنش زا از سایتهای افراطی ارسال کنند. ما هنوز محدودیتی برای ارسال مطلب از سک سایت خاص نگذاشتیم و این رو به خودتون واگذار کردیم. لطف کنید و به این موضوع توجه بیشتری بکنید. شخصا فکر میکنم تمرکز طرفداران هر نامزد باید بیشتر روی مباحث "اثباتی" باشه نسبت به مسایل "نفی ای و سلبی".برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی