انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 250)
پنج شنبه 14/3/1388 - 19:56 -0 تشکر 119034
شبیخون اقتصادی


به تازگی حرکت‌هایی ناهماهنگ با دولت انجام شده؛ در منطقه‌ای محروم با ساکنین بیشتر جنگ‌زده در حومه مرکز خوزستان که تا این زمان قبض برق ارایه نمی‌شد و شمارنده(کنتور) نیز نصب نشده‌بود، ضرب‌العجلی تعیین کردند و به پرداخت، تا هفت سال قبض(با ارزش‌گزاری نسبی ـ به علت نبود شمارنده و مقدار دقیق مصرفی)، ملزم به پرداخت شده‌اند.
سؤال این‌جاست علی‌رغم توصیه مقام عظمای ولایت به مراعات قشر ضعیف جامعه، اقداماتی از این دست با چه توجیهی و خلاف رویه دولت خدمت‌گزار(و در جهت عدم تداوم آن) صورت می‌گیرد و این اقدام شتاب‌زده در آستانه انتخابات دهم ریاست‌جمهوری از سوی چه افرادی راهبری می‌شود؟

(مورد فوق بی‌واسطه نقل‌شده و نظایر آن  گزارش)

امید است با انتخاب مجدد  ایشان با رایزنی‌ قوای مربوطه به بستن گلوگاه‌های فساد کشور، و هم‌چنان که در شهرستان پاکدشت گفتند،"معرفی همه مفسدان گردن‌کلفت"، و بازگرداندن حقوق مردم به بیت‌المال  اقدام گردد.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی