انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 379)
پنج شنبه 14/3/1388 - 18:28 -0 تشکر 118995
گفتمان ارزشی و اصولی در برابر گفتمان هوچی گری و تخریب پیروز شد

سَلَامٌ قَوْلًا مِن رَّبٍّ رَّحِیمٍ

 

 

 

منبع

 

محمدی: گفتمان ارزشی و اصولی در برابر گفتمان هوچی گری و تخریب پیروز شد

عضو فراكسیون انقلاب اسلامی مجلس پیروز مناظره بین احمدی نژاد و میرحسین موسوی را احمدی نژاد دانست و تاكید كرد: در این مناظره گفتمان ارزشی و اصولی در برابر گفتمان هوچی گری و تخریب پیروز شد.

 

 

قاسم محمدی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی «شبكه خبر دانشجو»، با اشاره به اینكه مناظره شب گذشته جزو استثنایی ترین مناظرات بود، اظهار داشت: احمدی نژاد در این مناظره بخشی از حقیقت های سیاسی مدیریتی را برای مردم كالبدشكافی كرد و تمام سخنانش با مدرك، ادله و مستندات بود.

وی ادامه داد: موسوی پاسخ قانع كننده ای در برابر احمدی نژاد كه از وی پرسید چرا در دولت های هاشمی و خاتمی احساس خطر نكردید؟ نداد.

نماینده اردبیل با بیان این مطلب كه مشكلاتی همچون، تورم، ركود، بیكاری و مفاسد اقتصادیدر دولت های گذشته وجود داشته نه دولت فعلی، خاطرنشان كرد: موسوی هر چند ضمنی انتقادات مطرح به دولت های سازندگی اصلاحات را پذیرفت اما صادقانه و شفاف پاسخ نمی داد.

محمدی همچنین میرحسین موسوی را متهم به یكی به نعل زدن و یكی به میخ كوبیدن كرد و گفت: موسوی سیاست خارجی ما را زیر سوال برد و این در حالی است كه مقام معظم رهبری فرموده اند موضع ما در سیاست خارجی و روابط بین الملل درست بوده است.

وی ادامه داد:‌ رقبای احمدی نژاد در برابر وی دست خالی هستند و به همین دلیل احمدی نژاد نه تنها در مناظره شب گذشته بلكه در دیگر مناظرات نیز با اطلاعات خوبی كه دارد این خیمه شب بازان را رسوا خواهد كرد.

عضو فراكسیون انقلاب اسلامی مجلس با اشاره به اینكه علت سكوت احمدی نژاد تاكنون در برابر این افراد این بود كه فكر می كرد آنان تنبیه شده و از گذشته خود اعلام قرائت می كنند، افزود: به دلیل انكه امروز این افراد آرمان های انقلاب، امام و شهدا و نقطه نظرات مقام معظم رهبری را زیر سوال می برند، احمدی نژاد به عنوان مدیر وفادار به آرمان موظف است كه سكوت خود را شكسته و از آرمان ها دفاع كند.

محمدی تاكید كرد: به خاطر سخنان خوب و دفاع جانانه احمدی نژاد، رای نیروهای مخلص و وفادار به احمدی نژاد تثبیت شد.

وی ادامه داد: به زودی شاهد فرو ریختن رنگ سبزی كه امروز موسوی و حامیانش از آنان جهت منافع خود استفاده می كنند، خواهیم بود.

این نماینده اصولگرای مجلس موسوی و حامیانش را خرافه پرست دانست و اظهار داشت: موسوی كه برخی اقدامات دولت نهم را خرافه پرستی می داند باید پاسخ دهد كه آیا نمادسازی از باور مذهبی و دینی خرافه پرستی نیست و آیا حق دارند كه از اعتقادات دینی و ارزش تاریخی ملت ایران برای خود استفاده كنند.

 

 

باید بروم در خلوت سرخ

تا بتوانم  ترانه ی آگاهی بخوانم

و خدا است تنها پناهم

خلوت، تولد حقیقتم خواهد شد

 

پنج شنبه 14/3/1388 - 20:59 - 0 تشکر 119061

در شب گذسته اقای احمدی نژاد از اغاز مناظره ذكر رفسنجانی سر دادند و این امر سبب شده بود كه اقای موسوی نتواند پاسخگوی مناسبی باشد چرا كه او نمی تواند در جایگاه رفسنجانی قرار بگیرد و از او دفاع كند.
من احساس می كنم استفاده از اقای رفسنجانی برگ برنده ای بود برای اقای احمدی نژاد چرا كه مردم ایران به هیچ وجه علاقه ای به اقای رفسنجانی و خانواده اش ندارند و در ذهن همه یك ذهنیت بد نسبت به انان وجود دارد.
درصد پیروزی احمدی نژاد را بالا می بینم (مططمئنا انتخابات به دور دوم كشیده می شود) اما با پیروزی او نه مردم و نه نظام روی خوش به خود نخواهد دید چرا كه شاهد درگیریهای شدید مابین اقایان رفسنجانی و احمدی نژاد خواهیم بود كه در حقیقت جنگ مابین اقایان رفسنجانی و خامنه ای است.

جمعه 15/3/1388 - 19:43 - 0 تشکر 119390

سلام سلام سلام

فقط با مناظره ما تونستیم چهره واقعی اینان را ببینیم

خدا خطر بزرگی را از بیخ گوش ما ن گذراند

اینان که با اعتقادات مردم اینگونه بازی کنند خداوند انها را اینگونه رسوا می کند

صبح نزدیک است...

در وفای تو چنانم که اگر خاک شوم / آید از تربت من بوی وفاداری تو . . .

منتظر شما در وبلاگ دل شکسته
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی