انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 313)
پنج شنبه 14/3/1388 - 18:1 -0 تشکر 118974
بپا رنگی نشی!

سَلَامٌ قَوْلًا مِن رَّبٍّ رَّحِیمٍ

 

 "

 

منبع 

 

 

كمی بیشتر در مورد رنگی ها بدانیم
بپا رنگی نشی!

امروز یك چیز می گویند فردا یك چیز دیگر و پس فردا ... امروز جلوی چشم میلیون ها آدم داشتن كابینه را تكذیب می كنند .فردا لیست هایشان را با اسامی عجیب و غریب می دهند بیرون ، در معنی شایسته سالاری باید تجدید نظر كرد . بد نیست نگاهی به سابقه افراد حاضر در لیست بیاندازید ! ساده زیستی شان را می كوبند توی سر دیگران ، آیا واقعا این طور است ؟بهتر است بدانند شما كه این همه تفكرتان عوض شده : دیروز دولتی بودن شعار بود امروز خصوصی بودن ، دیروز انتقاد از دولت پروژه بود امروز كار خوب ! چطور انتظار دارند قبول كنیم همان طور كه بیست سال پیش بوده اند امروز ساده زیست هستند ؟

باشگاه جوانی برنا/ وبلاگ نا گفته های من
سعی ما بر این است كه "سبز ها" را بهتر بشناسیم !
در مورد این افراد باید به این موضوع توجه كرد كه علاقه شان به رنگ سبز هیچ ربطی به این ندارد كه آن ها عاشق طبیعت هستند ! خیلی از آن ها ممكن است تا قبل از عید از رنگ سبز متنفر بوده باشند .
آن ها وقتی می شنوند كه كاندید محبوبشان می گوید : من پول نفت توی جیب هایم نیست ! گریه شان می گیرد و حتی ممكن است بگویند: كاش می مردم و این همه مظلومیت را نمی دیدم ! و اصلا توی ذهنشان نمی آید كه این كاندیدای عزیز اگر توی جیب هایش پول نفت نیست دلیل نمی شود كه توی جیب های رفقایش هم نباشد .
نكته : پول دو جور است پول نفت و پول بنزین .
امروز یك چیز می گویند فردا یك چیز دیگر و پس فردا ... امروز جلوی چشم میلیون ها آدم داشتن كابینه را تكذیب می كنند .فردا لیست هایشان را با اسامی عجیب و غریب می دهند بیرون ، در معنی شایسته سالاری باید تجدید نظر كرد . بد نیست نگاهی به سابقه افراد حاضر در لیست بیاندازید !!
ساده زیستی شان را می كوبند توی سر دیگران ، آیا واقعا این طور است ؟بهتر است بدانند شما كه این همه تفكرتان عوض شده : دیروز دولتی بودن شعار بود امروز خصوصی بودن ، دیروز انتقاد از دولت پروژه بود امروز كار خوب ! چطور انتظار دارند قبول كنیم همان طور كه بیست سال پیش بوده اند امروز ساده زیست هستند ؟
آن ها ادعا می كنند كه ستاد ندارند ، ولی تعداد ستادهایشان رشدی نمایی داشته و بیشتر از تعداد نمایشگاه های اتومبیل توی هر شهر ستاد تبلیغاتی دارند، حالا تا رسیدن به شعار " هر ایرانی یك ستاد " جا برای دائر نمودن ستاد های جدید هست .
این روزها این دو كلمه را بیشتر از آن ها می شنوید : خط امام و راه امام . شك نكنید كه بیشتر آن ها معنی این دو را نمی دانند و ازشان كه بپرسی اول این كه گیر می كنند اگر خواستند جواب بدهند می گویند كه : راه امام خیلی خوب است و خط امام بهترین خط است . بهتر است بدانید كه سبزها هیچ كدامشان از متن وصیت نامه سیاسی الهی امام خبر ندارند وگرنه به خودشان اجازه نمی دادند درباره فلسطین و لبنان این طور اظهار نظر كنند .
كاندیدای سبز هنوز به ریاست جمهوری نائل نشده به اندازه یك اتوبوس با خودش محافظ این ور و آن ور می برد ، وای به روزی كه ...
آن ها ممكن است به تاسی از نامزد محبوبشان بی دلیل در هر ساعت شبانه روز احساس خطر كنند !
كاندیدای سبز به سوال هایی كه در مورد رقیبش پرسیده می شود بهتر جواب می دهد تا سوال های مربوط به طرح !ها و برنامه ها ! یش .
آن ها بیشتر زمان تبلیغاتشان مشغول خراب كردن دیگران هستند می شود حدود نود درصد كل زمانشان . منتها همیشه می گویند كه نامزد رقیب برنامه هایشان را دزدیده ! هیچ كس نمی گوید شما كه توی این یك ساعت پنجاه و نه دقیقه فقط از احساس خطرتان حرف زدید وقت شد كه برنامه ای هم بگویید ؟
آن ها علاقه وافری به نوشیدن چای دارند ! چون چای طلای سبز است .
همواره در مناظره ها خود را پیروز احساس می كنند ، و البته در اكثر موارد این موضوع درست است به این دلیل كه آن ها از هر وسیله ای برای اثبات بی كفایتی كاندید شما و نه صحبت از لیاقت! كاندید خود ! استفاده خواهند كرد ! مثلا ممكن است حین مناظره كه بحث به بن بست می رسد یكهو صحبت را به مدل موی شما كشانده و یا گرمی هوا را به كاندید شما نسبت داده و با پرت كردن حواس شما پیروز مناظره شوند گاهی هم شما برای حفظ جان خود مجبور به عقب نشینی خواهید شد .
سبز ها از صدا و سیما ناراضی اند ولی نمی دانند كه صدا و سیما چقدر آن ها را دوست دارد . آن ها اصلا به این فكر نمی كنند كه اگر صدا و سیما بخواهد می تواند با یك برنامه ده دقیقه ای تعداد آرای نامزد محبوبشان را به زیر صفر برساند كاملا قانونی و با گفتن حقایقی كه به راستی كسی نمی داند .
مدام از دیگران كپی می كنند ، و برای این كه كسی بهشان شك نكند می ایستند و انگشت اتهام به سوی رقیب نشانه می روند .
شك نكنید وقتی می گویند : "نامزد بی رسانه " و این می شود یك حقه برای مظلوم نمایی ! معنی "رسانه" را خوب نفهمیده اند . آن ها هنوز توی همان دهه ای زندگی می كنند كه تلویزیون تازه وارد زندگی مردم شده بود !
هیچ كدام از سبز ها دلیل واقعی یکهو آمدن كاندیدایشان را نمی دانند . چون خود كاندیدایشان هم واقعا دلیل این را نمی داند !!
آن ها به گشت ارشاد گیر می دهند و كاندیدایشان شدیداللحن به این موضوع حمله می كند ، منتها ایشان حافظه اش ضعیف شده باید بهش یادآوری كرد : خودتان كه آستین كوتاه پوشیدن را ممنوع كرده بودید !!!
آن ها آمار دیگران را زیر سوال می برند و انتظار دارند كه آمار چپ و چول شان مورد قبول واقع شود . آن ها حتی می توانند جوری بانك جهانی را زیر سوال ببرند كه هیچ كس شك نكند كه راست !!! می گویند .
می گویند كه از مظلوم نمایی بی زارند منتها خوب كه نگاه بكنید فقط در پی جلب توجه و دلسوزی هستند . از علما مایه می گذارند كه شكر خدا رسوا می شوند .
شعارهای تبلیغاتی شان كپی از دیگران است و تنها یك نوآوری مزخرف دارند و آن رنگی كردن مردم است كاری كه به ندرت دیده می شود منتها قبلا هیتلر انجامش داده ! خنده دارترین كار ممكن آن هم وقتی رنگ سال هم بر حسب اتفاق سبز باشد!
آن ها از تورم حرف می زنند ولی نمی گویند كه عامل اصلی این تورم رفقای عزیزتر از جان كاندیدایشان هستند .
هر مطلب چرت و بیهوده ای را هر جا كه بخواهند می گویند ، هر ادا و اطوارو مسخره بازی كه بخواهند توی شهر در می آورند ، تخریب می كنند ، تهمت می زنند ، دروغ می بافند ، غیبت می كنند ، بهتان می زنند ، مسخره می كنند و .... آن وقت می گویند آزادی بیان نداریم ، امنیت نداریم . شك نكنید معنی این واژه را هم نمی دانند یادتان باشد این ها همان هایی هستند كه دوازده سال پیش كه كلمه "آزادی " راشنیدند بی اختیار از حال رفتند .
فیلم های منتسب به خودشان را پروژه می نامند منتها فیلم های رقیب را در كمال صحت قبول می كنند و روی آن مانور می دهند .
با احساس خطر های بی جا جامعه را به آشوب می كشند و خودشان را ناجی می پندارند و دوست دارند همه احساس ! هایشان را باور كنند.
محور شرارت بودن را عزت می دانند و حس می كنند این كه شیراك بایستد و یكی یك كیلومتر را برای رسیدن به او بپیماید مایه عظمت فرد و عزت جامعه است ، اگر از آن ها بپرسید آیا با فرش قرمزهایی كه می گویید روسای كشورها برایتان پهن می كرده اند ، عكسی دارید جوابی ندارند بدهند .
فیلم هایی می سازند هندی ! یك بار هم ارزش دیدن ندارد چه برسد بخواهی دو بار ببینی ! همه دارند نقش بازی می كنند حتی كاندیدایشان . آن ها معنی فیلم را خوب می فهمند .
تا دیروز مجیدی را متهم می كردند كه چون توی فیلم هایش فقر را به تصویر می كشد همه حتی آن ور آبی ها عاشق شان می شوند . امروز مجیدی برایشان می شود : استیون اسپیلبرگ . به راستی سراغ خوب كسی رفته اند ، این یك سیاست عالی ست .
احتمال رای آوردنشان را پایین می دانند برای همین از الان صحت انتخابات را زیر سوال برده اند . شرم بر آ ن هایی كه هر وقت منافعشان به خطر می افتد دنیا را ویران می كنند .
آیا كسی این جا می داند انقلاب مخملی یعنی چه ؟ سقوط حاكمیت یعنی چه ؟ قتل های زنجیره ای به شیوه ای جدید یعنی چه ؟ باور كنید صدا و سیما عاشق شماست و عاشق آن هایی كه نیمه دیگر جام زهر ی كه به امام دادند توی دستشان است و پشت سبز ها ایستاده اند .
انتظار معجزه داشتن در این روزها چه حس غریبی ست ...

سرنوشت هیچ قومی تغییر نخواهد یافت مگر .... 

 

 

باید بروم در خلوت سرخ

تا بتوانم  ترانه ی آگاهی بخوانم

و خدا است تنها پناهم

خلوت، تولد حقیقتم خواهد شد

 

پنج شنبه 14/3/1388 - 18:7 - 0 تشکر 118978

سلام سلام سلام

ممنونم حس غریب گرامی

واقعا در اینجا جا دارد از جناب دکتر که دست  این نامحرمان را که به بیت المال دست درازی می کردند رو کرد

تا مردم بفهمند جنگی که ما در پیش داریم جنگ فرهنگیه که به مراتب بدتر از جنگ نظامی هستش چون دشمن را نمی توانی شناسائی کنید

حالا دوستان جنگ ما جنگ فرهنگی است شما ها کجای این جبهه اید

در وفای تو چنانم که اگر خاک شوم / آید از تربت من بوی وفاداری تو . . .

منتظر شما در وبلاگ دل شکسته
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی