انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 561)
پنج شنبه 14/3/1388 - 11:43 -0 تشکر 118800
واکنش سید حسن خمینی به مناظره دیشب: با روشهای غیر اخلاقی نمی توان پاسدار حقیقت بود/ مسئولین نظام پاک

تولیت آستان مقدس امام خمینی(ره) با ذکر این نکته که با روش غیر اخلاقی نمی توان پاسدار حقیقت بود، گفت: امام اگر امام شد واگر در تاریخ ماندگار شد، رهبری بود که در اوج اقتدار و حکومت اخلاق را فرو نگذاشت و یک لحظه منیت خود را بر رفتارهایش حاکم نکرد.

سیدحسن خمینی با تشکر ازحضور گسترده مردم در مراسم سالگرد امام (ره) به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد وگفت: شرکت در انتخابات حق همه آحاد مردم است و همه باید از این حق استفاده کنند. حق شرکت در انتخابات از آن حقوقی است که حتما باید از آن استفاده کرد

وی گفت: انتخابات مظهر وحدت ملی ماست.

سید حسن خمینی در بخش دیگری از سخنانش گفت: با روش غیر اخلاقی نمی توان پاسدار حقیقت بود و در دنیا هیچ چیز ارزش آن را ندارد که ما پا روی اخلاق بگذاریم.

یادگار امام گفت: امام اگر امام شد، اگر در تاریخ ماندگار شد، رهبری بود که در اوج اقتدار و حکومت اخلاق را فرو نگذاشت و یک لحظه منیت خود را بر رفتارهایش حاکم نکرد.وی افزود: تمایز امام با دیگران این بود که هیچ گاه به خاطر منافع و اغراض خود اخلاق را زیر پا نگذاشت.

سید حسن خمینی اظهار داشت: مسئولین نظام پاک دست هستند و اگر اشکالی هم بوده قوه قضائیه برخورد کرده است.

تولیت آستان مقدس امام خمینی گفت: امروز ما درگوشه وکنار دستهایی را می بینیم که بذرنفاق و کینه را می کارند وما باید مراقب باشیم که بذری را نکاریم که از قبل آن نفاق، دورویی و کینه سبز شود.

سید حسن خمینی گفت: ما باید از عمق جان از نظام پاسداری کنیم و به وحدت ملی بیاندیشیم و نگذاریم که آن گونه که دشمن می خواهد دوپاره شویم در عین حالی که می توانیم اختلاف نظر داشته باشیم.

lمنبع

 

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خـاک سپارند تـا اجزای بدنم خـاک ایـران را تشکیل دهد.

((کوروش بزرگ))


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی