انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 284)
پنج شنبه 14/3/1388 - 10:28 -0 تشکر 118762
احمدی‌نژاد طرفداران خودش را هم از دست داد

مردم ایران به كسی رای می‌دهند كه ادب و متانت خود را در پیشگاه ملت نشان دهد.
اسحاق جهانگیری وزیر صنایع دولت اصلاحات در انتقاد از گفتار محمود احمدی نژاد در برنامه مناظره تلویزیونی در گفت‌وگو با ایلنا بیان داشت:‌ متاسفانه رئیس جمهور در رفتاری غیرانسانی و غیر قانونی به هتاكی علیه افرادی پرداخت كه ستون‌های نظام به شمار می‌آیند. ایشان دركمال بی‌ادبی به اظهار نظر پرداختند ولی در مقابل آقای موسوی با متانت و شخصیتی كه از خود نشان دادند، جلوه‌های یك رئیس جمهور مقتدر و كارآمد را نمایش دادند. اما متاسفانه آقای احمدی‌نژاد به بیراه رفتند.
اسحاق جهانگیری افزود: شرایط اولیه یك رئیس‌جمهور شایستگی دفاع از مردم و رعایت حقوق شهروندی است ولی آقای احمدی‌نژاد در این مناظره نشان دادند كه شایستگی اداره كشور و پاسداری از حقوق مردم را ندارند. ایشان در مقابل شخصیت و متانت آقای موسوی از خود چهره‌‌‌ای ناپسند نشان دادند. متاسفانه آقای احمدی‌نژاد نشان دادند از شخصیت یك رئیس‌جمهور برخوردار نیستند.
وی ادامه داد: ایشان در مقابل گفتار كارشناسی و ادب آقای موسوی، به خیال‌پردازدی و اتهام زنی پرداختند كه به طور حتم در شان مردم ایران نیست. ایشان به جای خیال پردازدی،‌ اتهام زنی و هتك حرمت باید رفتاری مناسب از خود نشان می‌دادند.
وزیر صنایع دولت اصلاحات بیان داشت: آقای احمدی‌نژاد از مردم رای كسب كرده‌اند و باید از حقوق آنها دفاع كنند ولی متاسفانه به اصلی‌ ترین حقوق مردم اهانت كردند. ایشان به جای دفاع از حقوق مردم به اتهام زنی پرداختند كه چنین رفتاری از سوی قوه قضاییه هم قابل پیگیری است.
وی افزود: ایشان در شب ارتحال امام،‌ حضرت امام را مورد اتهام قرار دادند و با جوسازی سعی كردند فرمان هشت ماده‌ ای امام را به گونه‌ای دیگر تفسیر كنند.
وی بیان داشت:‌ خوشبختانه آقای موسوی با رفتار خود نشان داد،‌ شخصیت ریاست جمهوری بر ملت ایران را دارند. به طور حتم ایشان می‌توانند فرهنگ اصیل ایرانی را نشان دهند. وقار و توانمندی آقای موسوی در همین مناظره قابل تشخیص بود.
جهانگیری ادامه داد: احمدی ن‍ژاد با گفتار خود بسیاری از طرفداران خود را از دست داده است. ایشان با چنین رفتاری آرای خود را از كف دادند. مردم ایران به ادب و متانت شهره هستند ولی آقای احمدی نژاد در این مناظره قلب مردم ایران را درد آوردند.

 

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خـاک سپارند تـا اجزای بدنم خـاک ایـران را تشکیل دهد.

((کوروش بزرگ))


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی