انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 177)
دوشنبه 11/3/1388 - 15:20 -0 تشکر 118016
حمایت اصولگرایان از احمدی نژاد تکلیفی است

به نام خدا

خبرگزاری فارس: نماینده تهران در مجلس هشتم گفت: حمایت اصولگرایان از احمدی‌نژاد به خاطر آن است كه مدیری است كه از فكر و عبادت در شب و كار و تلاش در روز غفلت نمی‌كند و خادم واقعی ملت است و حمایت ما حمایت تكلیفی است.


-------------------------------

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده تهران كه در همایش بزرگ فرهنگیان حامی محمود احمدی‌نژاد در سالن شهدای هفتم تیر تهران سخن می‌‌گفت، اظهار داشت: از جمله تیرهای سهمگین كه طی 4 سال گذشته به سوی رئیس جمهوری مردمی و مؤمن شلیك شد این بود كه چرا در جمع عزاداران فاطمی و حسینی حاضر می‌شود و او را متهم به خرافه‌پرستی می‌كنند كه چرا از مولایمان مهدی موعود (عج) یاد می‌كند.
وی افزود: دولت نهم در این 4 سال خم به ابرو نیاورد و نمی‌آورد اما جا دارد كه امروز اعلام كنم كه ما افتخار كنیم عاشق و ارادتمند و ذاكر و مروج نام اهل بیت بویژه منجی عالم بشریت هستیم.
این نماینده مجلس و حامی احمدی‌نژاد با تأكید براینكه دولت نهم احیاكننده جوهر حقیقی انقلاب اسلامی بود، ساده‌زیستی را جوهر انقلاب اسلامی عنوان كرد و گفت: ‌در نظام اسلامی هركس مسئولیت بیشتری دارد باید محدودیت او نسبت به فرصت‌ها و رانت‌ها و مناصب و منابع كمتر شود.
رسایی افزود: در دوره‌ای بویژه بعد از رحلت امام (ره) برخی صاحبان مناصب بالاتر از رانت اطلاعاتی و منابع عمومی و فرصت‌ها بیشتر استفاده می‌كردند و بیت‌المال در دست قدرتهای حزبی بود.
وی افزود: كسانی كه در گذشته قدرت‌طلبی كرده و ثروت اندوختند، در برابر ولایت صف‌آرایی كردند و سخن از حاكمیت دوگانه به میان ‌آورند و می‌گفتند رهبری باید در برابر كفار كوتاه آمده و جام زهر را بنوشد.
رسایی ادامه داد: امروز روزنامه‌هایی كه ماهانه 10 میلیون تومان روزنامه خود را اجاره می‌دهند به دروغ مدعی شدند نمایندگان مجلس از دولت چك دریافت كرده‌اند تا از احمدی‌نژاد حمایت كنند اما اتهام روزنامه‌های استیجاری به دولت پاك و مردمی نهم نمی‌چسبد.
عضو فراكسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی گفت: در دولت‌های گذشته بجز دولت شهید رجایی و دولت معظم رهبر انقلاب، ساده‌زیستی رخت بربسته بود و اشرافی‌گری ارزش شده بود و در همان زمان بود كه وزیر صنایع در برابر استیضاح‌كنندگان خود در مجلس گفته بود كه به آنها بیش از یك دستگاه خودرو اعطا كرده است.
رسایی افزود: دولت نهم با رأی ملت سینه‌سوخته در حالی بر سر كار آمد كه اصحاب و گروه‌ها بسیج شده بودند كه این دولت شكل نگیرد اما ملت به بازگشت ارزش‌ها رأی داد.
وی تصریح كرد: دولت سازندگی دولتی پركار اما پرخرج بود و در آن زمان ویژه‌خواری و استفاده از رانت اطلاعاتی و اشرافی‌گری حاكم شده بود و مبارزه با فساد جدی نبود و دولت اصلاحات دولت كم‌كار و پرخرج بود و پركاری در آن دولت در جهت ضدارزش‌ها بود اما دولت نهم دولت پركار و كم خرج است.
نماینده حامی احمدی‌نژاد در مجلس گفت: دولت نهم برای سرمایه‌داران كار و تلاش نكرد و به دنبال سفر خارجی و تفریح و مال‌اندوزی نبود بلكه دولتی بود كه كار و تلاش و پیگیری‌های خود را معطوف ملت كرد كه نمونه‌‌ای بارز از دولت اسلامی بود.
رسایی افزود: در دولت اسلامی باید یك مسئول آنقدر كار كند تا زیر كار جان بدهد؛ اگر كسی مسئول شد اما در آرامش و رفاه بسر برد و قامت او زیر بار كار خم نشد باید گفت كه كم‌كار بوده است.
وی ادامه داد: معنی واقعی اصولگرایی و اصلاح‌طلبی آن است كه انسان در بالاترین حد توان امكان به مردم خدمت كند و احمدی‌نژاد به عنوان سرباز رهبری و ملت یك اصولگرایی است كه به دنبال اصلاح است.
عضو فراكسیون اصولگرایان مجلس هشتم در پایان گفت: حمایت اصولگرایان از احمدی‌نژاد به خاطر آن است كه مدیری است كه از فكر و عبادت در شب و كار و تلاش در روز غفلت نمی‌كند و خادم واقعی ملت است و حمایت ما حمایت تكلیفی است و معتقدیم آنچه نتیجه انتخابات را تعیین می‌كند آرای ملت است و نظرسنجی‌های احزاب و گروهها كه با پول‌های بادآورده انجام می‌شود تأثیری ندارد.
در این همایش عزت‌الله دهقان نماینده درود و ازنا نیز طی سخنانی اظهار داشت: دولت گذشته با سیاست تساهل و تسامح زمینه‌ای را فراهم كرد كه انسانهای نادان نسبت به ارزش‌ها متعرض شده و سخن از تظاهرات علیه خدا و به موزه سپردن اندیشه‌های بلند و تابناك امام راحل (ره) به میان آورند و اشرافی‌گری در جامعه حاكم شود.
وی افزود: آنها هرگز برای تحقق عدالت گام برنداشتند و با ادعای تنش‌زدایی زمینه استیلای بیگانگان بر كشور را فراهم كرده بودند اما ملت اصولگرا با حضور در صحنه و انتخاب رئیس جمهور مذهبی و مردمی به آنان پاسخ منفی داد.
این نماینده حامی احمدی‌نژاد در پایان اظهار داشت: ملت رئیس جمهوری را انتخاب نخواهد كرد كه به اسرائیل و آمریكا لبخند بزند بلكه این ملت رئیس جمهوری با غیرت و استكبارستیز و مردمی و مؤمن و متعهد می‌خواهد.
فاطمه آلیا نماینده تهران و عضو كمیسیون امنیت سیاست خارجی مجلس نیز طی سخنانی در این همایش اظهار داشت: سیاست خارجی دولت اصلاحات منفعل بود و دشمن پشت مرزهای ما مستقر شد تا تحركاتی را انجام دهد اما دولت نهم با سیاست فعال این موازنه را برهم زد.
وی افزود: دولت نهم دستگاه دیپلماسی ما را از حالت انفعال خارج كرد و باعث شد تا صهیونیست‌ها كه با سودای از نیل تا فرات به دنبال صدرنشینی در منطقه بودند با شكست مواجه شوند و هم‌پیمانان آنها از عراق عقب‌نشینی كنند.
نماینده حامی احمدی‌نژاد در مجلس شورای اسلامی با تأكید براینكه دشمن از دیپلماسی فعال دولت نهم در هراس است، خاطرنشان كرد: ملت آگاه ایران در انتخابات دهم نیز به احمدی‌نژاد رأی می‌دهد تا مناسبات كشورمان با ادبیات احمدی‌نژادی تنظیم شود.
آلیا كه عضو فراكسیون زنان مجلس هشتم است در پایان با اشاره به تلاش‌های دولت نهم برای ارتقای جایگاه زنان در كشور اظهار داشت: دولت نهم به منزلت زنان توجه ویژه داشت و زنان بدون ظاهرگرایی در صحنه مناسبات داخلی و خارجی جمهوری اسلامی حضور تأثیرگذار و فعال داشتند

منبع

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی