انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 376)
يکشنبه 10/3/1388 - 19:32 -0 تشکر 117805
در چهار سال گذشته 320 هزار تیتر منفی و تهمت علیه دولت نهم منتشر شده است

  احمدی‌نژاد در اجتماع بزرگ فرهنگیان:
در چهار سال گذشته 320 هزار تیتر منفی و تهمت علیه دولت نهم منتشر شده است
دکتر محمود احمدی نژاد در پاسخ به کسانی که دولت نهم را دیکتاتور می خوانند گفت: دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف بررسی کردند و مشخص شد که در چهار سال گذشته 320 هزار تیتر منفی و تهمت علیه این دولت منتشر شده است.

به گزارش ایرنا دکتر محمود احمدی نژاد عصر امروز در اجتماع پرشور هزاران نفر از فرهنگیان تهرانی در سالن هفتم تیر تهران با بیان اینکه در دولت میرحسین و هاشمی تنها یک روزنامه فعالیت می کرد که قلمش را شکستند، تاکید کرد: تا کنون هر چه توهین شده است را بخشیدم ولی به خاطر منافع ملی و حقوق ملت مجبورم پرونده سه دولت قبل را در عرصه های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و سیاست خارجی در برابر ملت و تاریخ قرار دهم که آن را در مناظره های تلویزیونی اعلام می کنم.
ادامه دارد...

منبع:http://www.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=518463

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی