انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 384)
جمعه 8/3/1388 - 21:39 -0 تشکر 117266
باید مواظب بود قرآن را بر سر نیزه نکنند !

شریعتمداری در جمع 15هزارنفری حامیان احمدی نژاد در اصفهان ؛
باید مواظب بود قرآن را بر سر نیزه نکنند !

سرپرست موسسه کیهان، در جمع حامیان احمدی نژاد درا اصفهان اظهارداشت: می گویند که کارگران بیکار شدند و کارخانه ها تعطیل شده چرا دروغ می گویید مگر شما کارخانه ها را به ثمن بخس نخریدید: بگویم چه کسانی خریدند و با وامهای میلیاردی با گردن کلفتی وام را پس نمی دهند !

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

جمعه 8/3/1388 - 21:40 - 0 تشکر 117267

به گزارش "خدمت"؛ حسین شریعتمداری شامگاه چهارشنبه در اجتماع 15 هزار نفری طرفداران احمدی نژاد در مسجد سید اصفهان، با اشاره به اینکه دکتر احمدی نژاد برای پست ریاست جمهوری کیسه ندوخته و شخص ساده زیستی است افزود:‌ احمدی نژاد بودجه را درحمایت از محرومان هزینه می کند، مگر حمایت از محرومان بد است ؟


وی خاطرنشان کرد: مردم طعم خدمت اصولگرایی را چشیده اند و از آن دست نمی کشند و ساده زیستی و شجاعت و تواضع درمقابل محرومین و ایستادگی در مقابل دشمنان را از این رییس جمهور مشاهده کردند.

شریعتمداری با اشاره به سخنان رهبری در مورد وقوع عاشورای دیگر گفت: به فرموده ولی امر مسلمین اگر عاشورایی دیگر اتفاق افتاده باردیگر امام حسین (ع) شهید نمی شود، بلکه نوبت هلاکت یزید و عمر سعد است.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

جمعه 8/3/1388 - 21:40 - 0 تشکر 117268

** مخالفان، سیاه نمایی می کنند **
سرپرست موسسه کیهان، پرداختن به موضوعاتی از قبیل توزیع سیب زمینی و ماجرای 300 میلیارد دلار درآمد نفتی را حرفهای دم دستی و سیاه نمایی دانست و افزود: چرا تنها به قاضی می روید و همه آمارها را دروغ می انگارید ؟
وی تصریح کرد: مدام دم از توسعه سیاسی زدند و در سیاسی کردن سیب زمینی بی رگ موفق بودند.
شریعتمداری افزود: این بنده خدا (احمدی نژاد) را خیلی مظلوم گیر آوردید و از هر طرف بهش می تازید و ما می دانیم چرا، زیرا به شماها باج نداد، به آن آقایانی که چندین میلیون دلار از شرکت استات اویل رشوه گرفتند و قراردادهای نفتی از جمله کرسنت را با قیمت 10 برابر کمتر و یا به ثمن بخس فروختند و بعد نماینده مجلس ششم بگوید که برای قراردادهای نفتی در صحن مجلس، پنج دقیقه وقت گذاشته نمی شد زیرا کسی کارشناس نفت نبوده است.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

جمعه 8/3/1388 - 21:41 - 0 تشکر 117269

**باید مواظب جنگ روانی علیه احمدی نژاد باشید **
مدیرمسوول روزنامه کیهان، ارایه تصویر غلط از واقعیتها را یکی از شگردهای جنگ روانی، رقیب احمدی نژاد برشمرد و گفت: با انگشت گذاشتن بر روی نقاط ایده آل از جمله برخورد کردن با مافیای وزارت نفت و خواستار نتیجه آن شدن از دیگر شگردهای جنگ روانی علیه احمدی نژاد است.
وی شبیه سازی نادرست این دولت با دولتهای ناموفق و تکرار ادعاهای دروغی را از دیگر شگردهای این جنگ روانی دانست و افزود: برخی ادعا کردند که در این زمان پول بین مردم تقسیم می شود و یا اینکه توزیع عادلانه ثروت را نوعی گداپروری نام می گذارند حتما زمانی که بعد از انتخابات کمکی به مردم شود، می گویند جایزه برای موفقیت خودشان می دهند.
شریعتمداری، گفت:‌ نق زدن های بسیاری اینک در برخی از تبلیغات نامزدها علیه دولت نهم شروع شده است.
وی خاطرنشان ساخت: تابلوی هر جریانی باید با هویت اصلی آن همخوانی داشته باشد، چه اتفاقی افتاده که امریکا، اسرائیل، اتحادیه اروپا و برخی از کشورهای منطقه و برخی از جریانات داخلی هم قول هستند که رییس جمهور اصولگرا، نباشد.
شریعتمداری افزود: آیا منافع جریان داخلی با منافع دشمنان بیرونی یکسان است؟ چه اتفاقی افتاده که همه، کلان سرمایه داران، در این اردوگاه جمع شده اند.
وی خاطرنشان کرد: باید مواظب بود آنهایی که در جنگ بدر با قرآن جنگیدند در صفین قرآن را بر سر نیزه نکنند.

وی در ادامه تصریح کرد:‌ شناخت این افراد مهم است زیرا اینها کسانی هستند که می گفتند شهادت امام حسین (ع) نتیجه خشونت محمد رسول الله (ص) بوده است.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

جمعه 8/3/1388 - 21:42 - 0 تشکر 117270

**طرفداران احمدی نژاد موج حمایت را گسترش دهند **
شریعتمداری، خطاب به طرفداران احمدی نژاد در انتخابات دهم ریاست جمهوری تاکید کرد: این اردوگاه (ستاد انتخاباتی احمدی نژاد) باید از خودش جوشش نشان دهد تا این موج گسترش بیشتری نشان دهد.
وی به برنامه ریزی دشمنان ایران برای کم نشان دادن حضور نیروهای حزب اللهی اشاره کرد و گفت: در گام نخست انتخابات باید با حضور پررنگ تر مردم برگزار و بعد اصلح تر انتخاب و نقشه دشمنان ایران را نقش بر آب نمود.
شریعتمداری تاکید کرد: دشمن در این انتخابات با تمام توان وارد میدان شده و هر که هر چه مایه دارد باید به میدان بیاورد زیرا کار به نقطه حساس رسیده است.

** انتقاد به دولت ، آمریکای لاتین حیاط خلوت آمریکاست **
وی با اشاره به انتقاد از سیاست امور خارجه دولت نهم گفت: برخی ادعا دارند که سیاست ما تنش زدایی بود، وقتی با دشمن کاری نداشته باشی دشمن هم با تو کاری ندارد و آیا واقعا عزت کنونی بالاتر است یا آن موقع (دوران اصلاحات ) !
شریعتمداری افزود: حضور ایران در آمریکای لاتین تاثیر در حیات خلوت امریکاست و داد آمریکا در آنجا از حضور ایران بلند است.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

جمعه 8/3/1388 - 21:42 - 0 تشکر 117271

**همه تابلوهای نامزدها خط امام را نشان می دهد **
وی افزود: نظام جمهوری اسلامی بر پایه اسلام است و چگونه این امانت دست کسانی قرار گیرد که معتقدند که اسلام متعلق به 1400 سال قبل است و امروزه قابل اجرا نیست !
شریعتمداری گفت: بر اساس حرف امام میزان حال و فعل افراد است نه اینکه چی بودم اگر سابقه خوب داری حالا چه کاره هستید ؟
وی افزود: برخی که ادعای خط امام می کنند چرا وقتی برخی گفتند که ائمه اطهار قابل انتقادند و بینش و منش امام باید به موزه تاریخ برود، هیچ واکنشی نشان ندادند و سکوت کردند و جواب ندادند.
سرپرست موسسه کیهان اظهارداشت: اگر کشور در خطر جنگ قرار گرفت چه کسی دفاع می کند و چه کسی می خواهد برود بجنگد، بسیج می رود و یا کسانی که در جلساتشان شعار می دادند " توپ، تانک، بسیجی دیگر اثر ندارد " و یا به کسانی که می گفتند " فرهنگ شهادت خشونت آور است " می شود، اعتماد کرد.
وی تصریح کرد: آنان می گفتند که حجاب و حیای زنان نشان عقب افتادگی است آیا باید به این جریان اعتماد کرد ؟
وی حمایت از محرومان را یکی از ویژگیهای پیروان خط امام دانست و افزود: به کسانی که به مردم بگویند " لشگر قابلمه به دست " و " اگر مرگ موش توزیع کنند مردم صف می کشند " آیا باید به این افراد اعتماد کرد ؟
شریعتمداری اظهارداشت: می گویند که کارگران بیکار شدند و کارخانه ها تعطیل شده چرا دروغ می گویید مگر شما کارخانه ها را به ثمن بخس نخریدید: بگویم چه کسانی خریدند و با وامهای میلیاردی با گردن کلفتی وام را پس نمی دهند !
وی تاکید کرد: دولت نهم با شناسایی مشکلات مردم به دنبال رفع آنان بوده و ممکن است در برخی از بخشها به نتیجه نرسیده ولی مهم این است که دولت پیگیر مشکلات مردم بوده است.
دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ایران روزجمعه 22 خرداد ماه جاری برگزار می شود.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی