انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 436)
جمعه 8/3/1388 - 21:36 -0 تشکر 117263
ورود مستقیم نهاد وابسته به مجمع تشخیص به رقابت های انتخاباتی !

با آشكار شدن ناكارآمدی شیوه های تبلیغاتی اصلاح طلبان در عرصه رقابت با گفتمان دولت نهم و ناتوانی كاندیدای مورد نظر این جریان در ایجاد موج قابل انتظار ، مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز که ریاست آن بر عهده حسن روحانی است به طور مستقیم وارد عرصه رقابت انتخاباتی شد

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

جمعه 8/3/1388 - 21:37 - 0 تشکر 117264

سلام

جناب رج ادیت، منبع خبر رو پیدا کردم.. البته منبع بین خود اصلاح طلباست.. یعنی خبر رو ساختن

و حالا به قول شما اسنادی برای دروغ بودنش میخوان!!!!!!!!!!!

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

جمعه 8/3/1388 - 21:37 - 0 تشکر 117265

به گزارش "خدمت"؛ پس از آنكه انتشار اخباری مبنی بر جابجایی میلیاردها تومان از حساب برخی اشخاص به حساب كاندیداهای دیگر برای مقابله با دولت نهم منتشر شد، امروز تحركات فرافكنانه ای در رسانه های اصلاح طلب از جمله روزنامه اعتماد انجام شد .

براین اساس رسانه های اصلاح طلب طی یك اقدام هماهنگ و فرافكنانه موضوعات خود ساخته ای مانند توزیع چك بین روستائیان و پرداخت وجه نقد به برخی نمایندگان مجهول الهویه را مطرح و تلاش می كنند این موضوع را به وزارت كشور منتسب كنند كه در این راستا حسن روحانی تأكید كرده است : «شورای نگهبان که در انتخابات مجلس با انجام نظارت درست آراء کاندیداهایی که پول بین مردم پخش کرده بودند را باطل کرد، خوب است گروه نظارتی خود برای برخورد با اینگونه کارهای شبهه‌ناکی که در انتخابات ریاست جمهوری دهم صورت می‌گیرد، فعال کند. چه‌طور پول کاندیدای نمایندگی مجلس از جیب خودش رأی خریدن است ولی پخش پول از جیب ملت خرید رأی نیست. شورای محترم نگهبان می‌تواند با نظارت خود فضای بهتری را برای انتخابات ٢٢ خرداد فراهم نماید» !

وی می افزاید : «نمی‌دانم در روزهای اخیر و همزمان با ایام انتخابات این پمپاژ پول از کجا صورت می‌گیرد از خوابگاههای دانشجویان تا روستاها و شهرها را پرپول کرده‌اند؛ این موضوعی بی‌سابقه در تاریخ انتخاب کشور ما بعد از انقلاب است»!

گفتنی است ، حسن روحانی چند روز پیش نیز با انتشار یک بیانیه مطبوعاتی شدیداللحن به طیف حامی دولت برای آخرین بار ! هشدار داد که از دروغ‌پردازی و بداخلاقی در زمینه پرونده هسته‌ای دست بردارند و تاکید کرد که در غیر این صورت دست به «افشاگری» !! خواهد زد.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

جمعه 8/3/1388 - 22:30 - 0 تشکر 117279

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست

سلام

منم براشون دلیل اوردم که این مطلب کذب هست، ولی...

متاسفانه شاهد ترویج اخبار کذب در انجمن سیاسی هستم و کسی هم رسیدگی نمیکنه!

سربلند و پیروز باشین...
التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی