انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 628)
جمعه 8/3/1388 - 8:14 -0 تشکر 117093
احمدی نژاد مدیریت اسلامی را به ارمغان آورد

به نام خدای زیبائیها

 

احمدی نژاد مدیریت اسلامی را به ارمغان آورد

 

احمدی نژاد با پیرووزی در انتخابات و جای گرفتن در منصب ریاست جمهووری به ادامه شیوه"مدیریت اسلامی"خود پرداخت:

 

1-پرهیز از کاخ نشینی و برهم زدن رسم نامیموون گذشته

 

نخستین اقدام رئیس جمهوور در مدیریت،"پرهیز از کاخ نشینی"بوود.احمدی نژاد در فاصله ی سوم تیر ماه تا دوازدهم مرداد 84 میهمان مجلس شورای اسلامی شد و از رووز دوازدهم مرداد به مرکز پاستور رفت.این مرکز در دولت سابق محل کار"رئیس دفتر رئیس جمهوور"بوود و شخص محمد خاتمی در کاخ سعدآباد اقامت داشت.مرکز پاستور نیز به دلیل وجوود اشیاء لووکس و زائد،مطلووب رئیس جمهوور نبوود.به این جهت اخباری پیراموون دستوور رئیس جمهوور مبنی بر کم کردن تشریفات و جمع کردن فرشهای گرانبها و ... از این ساختمان منتشر شد.حضوور دائمی رئیس جمهوور در مرکز پاستور پس از سالها،علاوه بر پرهیز اوو از کاخ نشینی،مزایای دیگری را در مدیریت اسلامی دنبال می کند.از آن جمله دیدار با مردمی که برای پیگیری مشکلاتشان به این مرکز مراجعه می نمایند.رئیس جمهوور بارها هنگام رفت و آمد،به میان این گرووه از مراجعین رفت و با آنها از نزدیک گفتگوو کرده یا نامه های آنان را شخصا دریافت می کند.

 

عبوور از خیابانهای مرکزی و پر رفت وآمد شهر برای رفت آمدها نیز امتیاز دیگری است تا رئیس جمهوور از معضلات شهری غافل نماند.استقرار رئیس جمهوور در پاستور و امتناع اوو از کاخ نشینی در سعدآباد یا نیاوران و غیره سبب گردیده برخی از نمایندگان قشرهای مختلف مردم به راحتی بتوانند به ساختمان دولت رفت وآمد کنند و شیوه مدیریت اسلامی را از نزدیک شاهد باشند.

 

علاوه بر رئیس جمهوور،رئیس دفتر،مشاوران عالی و بسیاری از دیگر مسئوولان ریاست جمهووری در همین مکان به رتق و فتق اموور کشوری پرداختند.اشاره می شود در دوران حاکمیت اصلاح طلبی مطبووعات خبر از خرید ساختمان چند میلیارد توومانی در یکی از خیابانهای شمال شهر تهران توسط ریاست جمهووری دادند.این ساختمان به منظوور محل کار چند مشاور رئیس جمهوور خریداری شده بوود.

 

از دیگر مزایای حضوور رئیس جمهوور در پاستور و پرهیز از وروود به کاخ سعدآباد،برپایی ملاقاتهای رئیس جمهوور با گرووههای مختلف است که در ماه رمضان با میهمانی افطار عجین می شود...

 

با این حال محمد خاتمی رئیس جمهوور پیشین که با شعار مردم گرایی به ریاست جمهووری رسید،تا چند ماه پس از رووی کار آمدن احمدی نژاد،حاضر به ترک کاخ سعدآباد نشد.اوو که در این زمان هیچ مسئوولیتی نداشت کاخ سعدآباد را که در دوره اصلاحات دفتر کار اوو بوود،به مرکز جلسات سیاسی برای حزب مشارکت و دیگر احزاب و گرووههای اصلاح طلب تبدیل کرد.اخبار این مسایل در یکی از رسانه های خبری منتشر شد اما پس از ماهها حضوور غیرقانوونی و استفاده غیرشرعی از این مکان و امکانات آن مسئوولان دولت جدید بالاجبار کاخ سعدآباد را به عنوان بیت المال از اوو پس گرفتند...در این خصووص ابتدا مطبووعات و رسانه های اصلاح طلب این امر را در پروژه ای یکسان به عنوان ماجرای غم انگیز مطرح کردند.برخی آن را خانه به دووشی خاتمی و برخی دیگر غربت خاتمی خواندند.مقالات و مرثیه ها نوشتند و آه و ناله برای آن سردادند.در این میان آنچه در نوشته ها،گفته ها،اعتراضات و تهاجمات علیه دولت نهم به چشم نمی خورد حضوور غیر قانوونی و غیر شرعی محمد خاتمی در کاخ سعدآباد و استفاده نا به جا از بیت المال بوود.شگفت آنکه افرادی که هشت سال با شعار قانوونگرایی،دینمداریو ارزشگرایی را از صحنه به در می کردند،پس از دوران مسئوولیت نیز حاضر به تمکین از قانوون نبوودند...

 

ادامه دارد

 

تا بعد...

جمعه 8/3/1388 - 8:29 - 0 تشکر 117096

سلام

ببخشید منبع یادم رفت : کتاب رنسانس اسلامی 84

در ضمن اینا تخریب نیست بیان واقعیتهایی هست که شاید یه عده اصلا نمیدوونند یا یادشوون رفته،امیدوارم حداقل یکم اوونها رو به تأمل وادار کنه و به ما کمک کنه بهتر درک کنیم توو این چهار سال به چه چیزایی رسیدیم(هر چند میدوونیم دستاورهای این دولت خیلی بیشتر از اینهاست)

تا بعد...

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی