انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 347)
پنج شنبه 7/3/1388 - 14:13 -0 تشکر 116898
وقتی کروبی از جمله امام(ره) هم برآشفته می شود

وقتی کروبی از جمله امام(ره) هم برآشفته می شود
خرم آباد - مهدی کروبی نامزد دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که روز چهارشنبه برای سفر تبلیغاتی به لرستان سفر کرده است دریک واکنش غیر اصولی از پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا امتناع کرد.

خبرنگار ایرنا در دورود با استناد به بیانات امام / ره/ که در زمان حیات خود "اسراییل را غده سرطانی معرفی کرده و فرمودند اسراییل باید از صحنه جهان محو شود"، از کروبی پرسید: درحالی که احمدی نژاد موضع امام را بیان کرده است، چرا شما از این حرف رییس جمهوری برآشفته شده و گفتید احمدی نژاد دشمن تراشی می کند.
کروبی دریک استدلال نادرست و غیر منطقی خطاب به خبرنگار ایرنا، گفت : چون شما احمدی نژاد را با امام مقایسه کردید من جواب شما را نمی دهم.
خبرنگار ایرنا با اصرار بر سوال خود گفت: این در اصل سوال، خدشه وارد نمی کند پس چرا جواب نمی دهید؟
کروبی گفت : شما قصد شیطنت دارید و من هم جواب شما را نمی دهم.
خبرنگار ایرنا بار دیگر سوال کرد :مردم لرستان معتقدند شما شخصیت تاثیر گذار کشوری هستید اما بعنوان یک لرستانی در رشد و توسعه استان چندان تاثیر گذار نبوده اید و علت آن را جستجو می کنند.
کروبی با اذعان به عقب افتادگی و محرومیت لرستان،فت : من برای همه ایران کار کرده ام.
به هنگام طرح سوال از سوی خبرنگار ایرنا اطرافیان کروبی برخورد های تند سعی داشتند تا خبرنگار ایرنا سوالاتش را طرح نکند ولی به دلیل اصرار خبرنگار ایرنا آنها مجبور شدند به سرعت کروبی را از محل دور کنند.

منبع:http://www.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=512271

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی