انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 419)
چهارشنبه 6/3/1388 - 3:34 -0 تشکر 116459
تبلیغات آزاد یا تخریب رییس جمهوری

تبلیغات آزاد یا تخریب رییس جمهوری
خرم آباد- درحالی که 17 روز تا دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده برخی طرفداران نامزدهای انتخاباتی با سو ء استفاده از تبلیغات آزاد تنها به تخریب رییس جمهوری پرداخته اند.

گرچه بزرگان و صاحبنظران قبل از شروع تبلیغات همه اقشار و گروهها را از تخریب نامزدها برحذرداشتند، امابرخلاف این نظرات تخریب رییس جمهوری طی چند روز تبلیغات گذشته به اوج خود رسیده است.
با شروع تبلیغات آزاد دراوایل هفته جاری، نامزدهای دهمین دروه ریاست جمهوری با دایرکردن ستادهای خود در شهرهای مختلف کشور به رقابتی تنگاتنگ برای جذب آرای مردمی و تبلغ برنامه های خود پرداختند که در این میان برخی شیوه تخریبی را در دستور کار خود قرار داده اند.
برخی از مردم لرستان با انتقاد ازنحوه تبلیغات برخی از طرفداران نامزدهای ریاست جمهوری خواستار رعایت قوانین و مقررات تبلیغات شدند.
آنان درگفت و گو با خبرنگار ایرناگفتند: برخی از هواداران نامزدها با هدف تبلیغ اهداف وبرنامه های راهبردی خود درجهت جذب آرای مردمی سخنرانانی را به شهرهای مختلف اعزام کرده اند که این سخنرانان با هدف تبیین و تشریح برنامه های راهبردی نامزد مورد نظر خود به تخریب دیگر نامزدها و خصوصا رییس جمهوری پرداخته اند.
یک دانشجوی خرم آبادی گفت: در روزهای گذشته استان لرستان شاهد حضور سخنرانان مختلفی در ستادهای انتخاباتی نامزدها بوده و این سخنرانان با اهداف مختلف سعی در نمایش دادن قدرت خود در انتخابات داشته اند.
حمیدرضا میرزایی افزود: درحالی که هنوز دوره ریاست جمهوری دکتر احمدی نژاد پایان نیافته عده ای از سخنرانان با استفاده از روشهای تخریبی و نقد تخریبی دولت و رییس جمهوری قصد جمع آوری آرا دارند.
وی تصریح کرد: طرفداران نامزدها که عموما هم از طریق مرکز به استانها اعزام می شوند بجای تبیین برنامه نامزدهای خود فقط به نقد و تخریب دولت نهم و شخص رییس جمهوری پرداخته اند.
وی گفت: گر چه مردم خود درک سیاسی بالایی دارند و می دانند که این افراد با تخریب دیگران چه قصدی دارند، اما اخلاق اسلامی حکم می کند که نقدها به سوی تخریب سوق داده نشود.
یک شهروند دیگر لرستانی گفت: در هیچ دوره ای این همه تخریب یک نامزد انتخاباتی توسط رقبا سابقه نداشته است.
محمود کرمی افزود: گر چه ممکن است این نقدهای تخریبی به نفع احمدی نژاد باشد، ولی اینگونه کارها خلاف شرع و اخلاق اسلامی است.
وی گفت: تخریب رقیب از جمله شیوه های است که مخالفان دولت نهم با هدف تضعیف دولت احمدی نژاد به آن پرداخته اند و با ارسال بلوتوث، پیامک، چاپ نشریه و حتی سخنرانی های علنی برای تخریب رییس جمهوری به کار گرفته اند.
وی اضافه کرد: رییس جمهوری یک کشور مورد تایید افراد آن جامعه، مجلس و نهادهای حکومتی است و این در حالی است افرادی، خواسته و یا ناخواسته در مسیر اهداف دشمنان انقلاب حرکت می کنند.
یک شهروند پلدختری گفت: دولت نهم با اقدامات فراوان خود در سالهای گذشته موجبات خیر و برکت در سراسر کشور شده و با حضور در شهرها و حتی بخشهای مختلف کشور، موجب ایجاد ارتباط نزدیک میان افراد جامعه با مدیریت حکومتی شده اند.
میرزا شیخ افزود: برخی از نامزدها با تخریب دیگران سعی دارند خود را پیروز و قهرمان میدان بنامند و این در حالی است که مردم از حقایق مطلع و آگاه هستند.
وی تصریح کرد: رییس جمهوری یک کشور از جایگاه بالایی برخوردار است و تخریب رییس جمهوری برای بالا بردن رای خود ضربه زدن به نظام و انقلاب اسلامی است.
وی اضافه کرد: کشورهای بیگانه و دشمنان انقلاب برای تخریب دولتهای مختلف حاکم درایران در تلاش بوده اند و هیچگاه به موفقیتی دست نیافته اند.
وی اظهارداشت: هواداران برخی از نامزدها خواسته و یا ناخواسته در راستای اهداف دشمنان انقلاب در تلاش هستند و افکار پلید دشمنان انقلاب را بدون آگاهی از عواقب آن در کشور اجرایی می کنند.
یک شهروند کوهدشتی گفت: حفظ حرمت افراد و دولتها ضروری است و افراد نباید برای بدست آوردن رای دیگر رقبای تایید صلاحیت شده را تخریب کنند.
رضا امرایی افزود: چهره های مختلف سیاسی در کشور حاکمیت را بر عهده داشته اند و همه آن افراد در دوران مدیریتی خود برای رشد و توسعه کشور تلاش هایی را داشته اند.
وی گفت: تخریب نامزدهای مختلف از طرف برخی دیگر از نامزدها موجب خوشحالی دشمنان انقلاب و ایجاد اختلاف در میان مردم و هواداران می شود.
وی اظهار امیدواری کرد نامزدها و هواداران آنان در جلسات مختلف اخلاق انتخاباتی را رعایت کرده و از تخریب بی مورد دیگران به نفع خود دوری کنند.
دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری 22 خرداد ماه جاری برگزار می شود.

منبع:http://www.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=510032

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی