انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 329)
سه شنبه 5/3/1388 - 23:36 -0 تشکر 116433
شما نامزدید رادیوی بیگانه که نیستید!

 کیهان 5/3/88

شما نامزدید رادیوی بیگانه که نیستید!
«نمی شود که هم بگوییم ایران امروز قدرت اول منطقه و جزء 10 کشور اول دنیاست و هم بگوییم ادامه راه دولت نهم، کشور را به سوی پرتگاه می برد».
    محمد کاظم انبارلویی سردبیر رسالت با اشاره به مواضع متناقض و سیاه نمایانه برخی نامزدها، به سخنان محسن رضایی در اولین نطق تلویزیونی مبنی بر اینکه: «ایران امروز قدرت اول منطقه و جزء 10 کشور اول دنیاست» استناد کرد و نوشت: طبیعی است شیرینی این سخن، با آن تلخی که وی پیش از این گفته بود «ادامه راه دولت نهم کشور را به سوی پرتگاه می برد» نمی خواند و باید گفته شود سهم دولت نهم در رسیدن به این جایگاه بالاچه بود. آقای محسن رضایی، مهندس موسوی و نیز کروبی در نقد دولت نهم به نوعی سخن می گویند که گویی به غفلت از این جایگاه دچارند.
    وی اضافه کرد: نمی شود پذیرفت که کشور با مجاهدت رئیس دولت نهم قدرت اول منطقه باشد و در عین حال تصویر اوضاع اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی کشور سیاه باشد. نامزدها برای برقراری ارتباط با مردم در برنامه های تلویزیونی، به شعور مردم اهانت نکنند. نباید مردمی را که در سفرهای استانی به استقبال رئیس جمهور برای قدردانی از خدمات وی می آیند متهم کرد پول گرفته و آمده اند. این اهانت سنگین و بهتانی بزرگ است. مردم این بی مهری ها را که از همان زاویه رادیوهای بیگانه القا می شود، برنمی تابند و رای منفی به نقدهای غیرمنصفانه در 22 خرداد می دهند.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی