انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 900)
دوشنبه 4/3/1388 - 22:13 -0 تشکر 116050
کلکسیون اهانت به رئیس‌جمهور توسط حامیان موسوی در حضور خاتمی

کلکسیون اهانت به رئیس‌جمهور توسط حامیان موسوی در حضور خاتمی

برنامه عصر روز گذشته ورزشگاه آزادی تهران عملاً به کلکسیون فحاشی و اهانت به دکتر احمدی‌نژاد تبدیل شد.

به گزارش رجانیوز، در این مراسم، حمید فرخ نژاد بازیگر با بیان اینكه نباید اشتباه ‏4‏ سال گذشته را تكرار كرد، هار داشت‏:‏ ما طی ‏4‏ سال گذشته به كتك خوردن عادت كرده بودیم‏.

وی در ادامه با اشاره به داستان خاله سوسكه گفت كه خاله سوسكه به كتك خوردن عادت كرده بود و بحث او بر سر چگونگی كتك خوردن بود‏.‏ ما نیز طی ‏4‏ سال گذشته خاله سوسكه شده بودیم و به كتك خوردن عادت كرده بودیم‏.

یک كارگردان سینما و تئاتر نیز با بیان اینكه طی ‏4‏ سال گذشته احساس حقارت می كردم، گفت‏:‏ طی ‏4‏ سال گذشته یك آدم كوچولو من را كوچولو كرد‏.

كامبوزیا پرتویی سخنان خود را با سلام به دوم خرداد ماه و همچنین بیست و دوم خردادماه آغاز كرد و گفت ‏:‏ من برای چهار سال احساس حقارت می كردم اما امروز احساس بزرگی می كنم‏.

پرتویی ادامه داد‏:‏ من با هر سفر رییس جمهور به استان ها و روستاها احساس حقارت می كردم‏.‏ با هر تریبونی كه در دستان احمدی نژاد قرار می گرفت، احساس حقارت می كردم و وقتی فقر تمام ایران را فرا گرفت نیز همچنین‏.‏

این كارگردان ادامه داد‏:‏ چیزی كه بیش از همه من را اذیت كرد دروغگویی بود و برای ‏4‏ سال یك آدم كوچولو من را كوچولو كرد‏.

وی در پایان سخنان خود گفت كه منتظر پیروزی در روز بیست و دوم خردادماه است‏.

كیومرث پوراحمد نیز در این مراسم گفت‏:‏ ما ‏4‏ سال پیش گول خوردیم و با انتخابات قهر كردیم به همین دلیل به این ذلت افتادیم‏.‏ امروز شركت در انتخابات ریاست جمهوری آتی از نان شب واجب تر است‏.‏

وی با بیان اینكه ما ملت بزرگی بودیم، هستیم و خواهیم بود، اضافه كرد‏:‏ اگر یك بار به امارات سفر كنید، می بینید كه چگونه به ایرانیان توهین می كنند، باید حیثیت قبلی خود را بازیابیم‏.‏

‏فائزه هاشمی نیز در سخنانی گفت‏:‏ ما در سال ‏76‏ و بعد از دولت سازندگی، خاتمی را به قدرت رساندیم تا ادامه راه دولت سازندگی باشد‏.‏

‏وی ادامه داد‏:‏ متاسفانه اصلاح طلبان در سال ‏84‏ فرصت را با به اجماع نرسیدن از دست دادند و موجب پیروزی رقبا شدند‏.‏

‏‏هاشمی افزود‏:‏ در این چهار سال نكبت، خفت و خواری نصیب ملت ایران شد و ما نمی خواهیم این دوران تلخ را دوباره تكرار كنیم‏.‏

‏‏وی اظهار داشت‏:‏ اگر این دولت دوباره پیروز شود بر وی مشتبه می شود كه امام زمان (عج) است و خطاهای گذشته خود را دوباره تكرار خواهد كرد و با قدرت بیشتری ادامه خواهد داد‏.‏

‏‏فائزه هاشمی زمانی كه گفت‏:‏ بعضی ها می گویند میرحسین موسوی نسخه ای از احمدی نژاد است، همه هو كشیدند‏.

منبع:رجا نیوز

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
دوشنبه 4/3/1388 - 22:17 - 0 تشکر 116054

فیلمی از همایش سالگرد دوم خرداد

خبرگزاری فارس: مستند تصویری كلكسیونی از اهانت به رئیس جمهور توسط حامیان موسوی در فضای مجازی منتشر شد

به گزارش خبرنگار "سرویس فضای مجازی " خبرگزاری فارس، شبكه خبری برنا، مستند تصویری همایش سالگرد دوم خرداد را كه كلكسیونی از اهانت به رئیس جمهور از سوی حامیان میرحسین موسوی است را منتشر كرد.
برخی از حواشی این مراسم به شرح زیر است:

*حاضران در سالن در حالی كه پلاكاردهایی حاوی شعار علیه دولت نهم از جمله «مرگ بر دیكتاتور»، «زندانی سیاسی آزاد باید گردد»، «زندانی عقیده نمی‌خواهیم»، «آقای احمدی‌نژاد بای بای» و «بهمن 57، خرداد 76» در دست داشتند، از ساعتی قبل از شروع مراسم در حمایت از خاتمی و دوم خرداد شعار سر می دادند.

*جمعی از دانشجویان ملاردی نیز پارچه نوشته‌ای را حمل می‌كردند كه روی آن نوشته بود: «كل دنیا یك كلام، ملاردی‌ها یك كلام، موسوی‌است والسلام»

*مجری این برنامه جواد یحیوی بود، كه هر از چندگاهی سخنانی علیه دولت نهم و شخص رییس‌جمهور می‌گفت از جمله آنكه اظهار داشت: مردم ایران هوشیارتر از آن هستند كه از یك سوراخ دوبار گزیده شوند.

*یحیوی به عنوان اولین سخنران از امین‌زاده رییس ستاد اصلاح طلبان حامی میرحسین دعوت كرد تا برای مدت كوتاهی برای حاضران صحبت كند.
امین‌زاده نیز با بیان اینكه 12 سال قبل همه امكانات كشور در اختیار رقیب خاتمی كه وی آن را كاندیدای حكومت معرفی كرد، بود، گفت: امروز نیز همه امكانات از جمله رسانه ملی در اختیار رقیب میرحسین قرار دارد.
با این حرف امین زاده حضار شعار دادند: «20:30 حیا كن، اصلاحات رو رها كن»
امین‌زاده همچنین افزود: امروز بیشترین استفاده از ثروت ملی در راستای اهداف انتخاباتی می‌شود كه دوباره حضار شعار دادند: «نصر من‌الله و فتح قریب، مرگ بر این دولت مردم فریب» همچنین «دولت سیب‌زمینی نمی‌خوایم، نمی‌خوایم»

*مجری برنامه در حالی كه دختر هاشمی رفسنجانی را با عنوان یكی از چهره‌های «ایجادكننده فرصت‌های بزرگ اجتماعی برای بانوان» خطاب كرد، از او خواست تا برای حاضران در سالن سخنرانی كند.

*جمع كثیری از دانشجویان نیز با سرویس‌های ایاب و ذهاب از برخی دانشگاه‌ها از جمله دانشگاه آزاد قزوین، دانشگاه هنر، دانشگاه آزاد واحد تهران‌جنوب و دیگر دانشگاه‌ها به ورزشگاه 12هزار نفری آزادی آمده بودند.

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
دوشنبه 4/3/1388 - 22:23 - 0 تشکر 116057

با سلام

واقعا جای بسی تامل هست که چطور رویه ی دولت رو خدشه دار میکنند!!!!!

با تشکر آنلاکر

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
دوشنبه 4/3/1388 - 22:55 - 0 تشکر 116068

با مردم رنجیده محشور شدی - کابوس شبانه زر و زور

دست تو نمک نداشت ای ظلم ستیز - مظلوم ترین رئیس جمهور شدی

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی