• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 1040)
پنج شنبه 31/2/1388 - 22:27 -0 تشکر 114859
باید احمدی نژاد رد صلاحیت شود

هو العزیز

سلام دکتر احمدی نژاد


من در دوره قبل به شما رای ندادم و این دوره نیز با کمال افتخار به شما رای نخواهم داد.
دلایل این رای ندادن بسیار مهم هستند که برای اطلاع همه بیان می کنم.


1- شما شان ریاست جمهوری را شکستید و با مردم کوچه و بازار ، جوانان و پیران روستایی هم صحبت شدید. جلال و جبروت رییس جمهور در تعداد ماشین های ضد گلوله ، شیشه دودی نهفته بود ، وقتی این کاروان از خیابان ها عبور می کرددشمنان ما از این هیبت می ترسیدند. امااکنون کجاست آن هیبت؟کجاست آن شکوه؟...


2- آقای احمدی نژاد ! 4 سال گذشت اما ما هنوز به آنچه که در سند چشم انداز پیش بینی شده نرسیده ایم! چهار سال برای تحقق چشم انداز بیست ساله کم است؟!


3- دکتر ، شما هیچ اعتقادی به صنعت گردشگری ندارید ، به خارج می روید از این جلسه به آن جلسه سفر استانی می روید از این شهر به آن شهر فقط سخنرانی و جلسه و دیدار و ... آیا نباید به عنوان یک مسئول حداقل در ایام نوروز به گردشگری ارج نهاده و در ویلایی در شمال یا کیش و یا .... اقامت گزینید؟


4- در سایتها آمده بود که ازدواج فرزندتان در خانه پدر خانمش با حضور 50 - 40 میهمان برگذار شد. مگر نشنیده ای که مردم بر دین زمامداران خویش اند ، اگر خدای ناکرده مردم از راه شما یاد بگیرند و عروسی ها را در این سطح و اندازه برگذار کنند ، آیا فکر کرده اید که چه تعداد افراد از کار خود در رستوران ها بیکار خواهند شد؟ این کار شما جز ضربه به این قشر زحمتکش چه تفسیری دارد؟


5-در مطبوعات خواندم که طبق بررسی یک مرکز تحقیقاتی ، توهین مستقیم به رییس جمهور در رسانه ها در مورد دو رییس جمهور سابق تنها به تعداد انگشتان دست اتفاق افتاده است . اما در مورد شما تا چند ماه پیش ، بیش از هزارو پانصد بار. یاد بگیرید! فضا را مثل گذشتگان
آزاد بگذارید تا رسانه ها حرف بزنند ، اگر نگذارید حرف بزنند مجبور می شوند توهین کنند!!!


6- به چه حقی وام برج سازان بدبخت را به کشاورزان و دامداران و بیکاران دادی؟ آقای عادل؟


7- آقای سیاست مدار، شما با اقداماتتان کاری کرده اید که چند سالی است لذت شدیدا محکوم کردن را در سیاست خارجی از ما گرفته اید ، آنها  می گفتنمد شما حقوق بشرید ما شدیدا محکوم می کردیم ، می گفتند شما به دنبال سلاح هسته ای هستید ما شدیدا محکوم می کردیم ، .... اما الان چه ؟ شما به جای شدیدا محکوم کردن برمی گردید و به آنها می گویید شما خودتان ناقض حقوق بشرید ، شما چرا از اسراییل حمایت می کنید؟ شما زرادخانه اتمی داردی و آن را به کار می گیرید ....


8- حتی آدم های عامی نیز می دانند که اگر روی در روی دزد بایستید و بگویید شما دزدید اموال مرا باز گردانید ، ناراحت شده و عکس العمل نشان می دهد. در این مواقع باید از روش های مسالمت آمیز استفاده کرد. باید بگویید : ای عزیز ! ای هلو! شما دزد نیستید بلکه شاید از روی اشتباه مالی را از من نزد خود دارید ،بیایید گفت و گو کنیم اگر دوست داشتید آن را به من برگردایند اگر دوست نداشتید خوب ! بحثی نداریم !


9- شنیده ام که سیب زمینی مازاد کشاورزان را از آن ها خریده و رایگان توزیع کرده اید ، در این مورد چند نکته قابل توجه است :
- چون مردم ما آنقدر از سطح فکری پایینی برخودارند که با یک سیب زمینی رایگان ممکن است رای خود را به این و آن بفروشند ، شما نمی بایست این کار را می کردید


- اصلا نباید سیب زمینی مازاد را می خریدید تا کشاورزان تنبیه شده و بدانند که هر سال چقدر از زمینشان را به کشت اختصاص دهند .
- یا مثل سال های گذشته سیب زمینی را می خریدید اما آن را بگونه ای از بین می بردید تا کسی از آن استفاده نکند.
- راستی سلامت مردم چه می شود؟ مصرف زیاد سیب زمینی چه تبعاتی دارد؟


10- آقای دکتر شما متهم هستید که به خط امام خیانت کرده اید. چرا که صحیفه نور را خوانده و تلاش کرده اید که به آن عمل کنید . مگر با صحیفه نور خواندن می شود خط امامی شد؟ ببینید برخی افراد که سابقه دارتر از شما هم هستند نگاهشان به خط امام چیست و چگونه با آن برخورد می کنند.یکی از همان روش ها را باید ادامه دهید.


- مطابق دانستن خط امام با دست خط امام و عکس امام .
- تغییر خط امام با جملات در گوشی امام با آنها یا خاطراتی که البته جز امام و خود فرد شاهد دیگری ندارد.
- تاویل خط امام بر اساس فکر خود و آنچه که دوست دارند اتفاق بیفتد.
شما از صحیفه نور یاد گرفته اید که به محرومان توجه کنید ، استکبار ستیز باشید و ....
این ها ظاهر کلمان امام است ، نباید با توجه به ظاهر کلمات امام به خط وی خیانت نمایید.

 

««« تبیان »»»

 

جمعه 1/3/1388 - 1:3 - 0 تشکر 114893

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیكم
منهم گرامی نمی خوام بگم راست میگی یا دروغ چون جرات نمی كنم بگم اینها دروغ است و خیانت بزرگی به گفته های امام و رهبر كرده ام كه خدمات ایشون رو نادیده بگیرم . بیام و هی تهمت بزنم به احمدی ن‍ژاد بعد بگم من با امام خمینی (ره) هستم و دفاع مقدس هم بودم . . .
ببینید اگه احمدی نژاد رئیس جمهور نشه او را بخاطر این دوست خواهم داشت كه توانست به همه ثابت كند شیعه یعنی چه ایرانی به كی میگن ...
ثابت كرد . . . اما می دانید چه طور خراب شد ... موقعی خراب میشه كه جوانی مثل من شیطان باهاش رفیق بشه و هی بگه آزادی نمی دونه آزادی یعنی چه فقط اینو می دونه كه باید روابطش با یك نا محرم آزاد باشه و اگه خواست شراب بخوره كسی بهش نگه بالا چشمته ابرو ه و ...
خب این از بود قصه برخی جوانان آزادی خواه
اما مسئولان آزادی خواه
ما باید با دشمن 30 سالمون دوستی برقرار كنیم . مثلا یونس صالحی میگه چه اشكالی داره ما بشیم سگه آمریكا اون بشه ارباب هر چی گفت بگیم چشم گفت انرژی هسته ای بی انرژی هسته ای بگیم چشم گفت شما تروریست هستید و نباید به غزه و مردم مظلوم عراق كمك كنید بگیم چشم آخرشم میاد ثروتمون و بالا میكشه چند تا استخوان هم می ندازه جلومون
یه بنده خدایی بود خیلی خودشو علیه السلام حساب می كرد سیر اكثر كتاب ها ی شهید مطهری ( ره) خونده و خاطارات شهداء رو خونده و اصلا با اونها زندگی كرده بهم گفت فلانی می خوام برم با اونایی كه نه نماز می خونن و همیشه بالای پشتبوم كفتر بازی می كنند رفیق بشم آخه می خوام كار فرهنگی رو شون انجام بدم اونا هم مثل من و تو حق دارند كه بیان روی این موكت نماز بخونن . خلاصه رفیق شد و چند ماهی گذشت كه خبری از یارو نبود .
پرسیدم كجا رفته نیستش گفتن : همون كسی رو میگی كه بالا پشت بوم كفتر می پرونه . گفتم نه اون كسی كه كفتر بازی می كرد .
خندید بهم و گفت : همون رفیق علیه السلامتو می گم .
موفق و موید

http://rahpoyvesal.blogfa.com
جمعه 1/3/1388 - 12:18 - 0 تشکر 114964

فقط میتونم بهتون بگم که خیتی بچگونه وابتدایی بحث کردید بهتر بود اول دیدتون را وسیعتر میکردید وبعد....

جمعه 1/3/1388 - 12:28 - 0 تشکر 114966


مقام معظم رهبری فرمودند كه در این دولت جلوی نفوذ سكولاریزم در بدنه مدیریتی كشور گرفته ‌شد.----پس تا به كی حرف ولیمان را گوش نكنیم چرا نافرمانی می كنیم-رهبر وملت دولتی میخواهند كه پیرو خارجی ها نباشد وبه آنها ننازد.!!!!

زنده باد رییس جمهور مردمی احمدی نژاد قهرمان

جمعه 1/3/1388 - 13:48 - 0 تشکر 114983

به نام ایزد منانفقط اینو می تونم بگم که واقعا براتون متاسفم.با این تعریف هایی که از ریاست جمهوری و شخص رئیس جمهور داشتید کاملا معلومه که هیچی در این مورد نمی دانید.

بعضی از حرف های شما رو می شه قبول کرد اون هم تا حدودی ولی بعضی دیگر را اصلا نمی شه حتی در موردش فکر کرد.

1-اگه شما می خواین رییس جمهور رو در تک تک کارهای زندگی تون الگو قرار بدین این کاملا اشتباهه ما رئیس جمهور رو انتخاب نمی کنیم که از روی رفتار اون الگو برداری کنیم اگه شما الگویی کامل و بدون اشتباه در زندگی می خواهید به دنبال افراد جایزالخطا نروید در غیر این صورت ....تصور شما از شان ریاست جمهوری چیست؟ رئیس جمهور آدمی است مانند بقیه آدم ها اگه قراره افرادی که بر مسند کاری تکیه زده اند خود را از دیگران بالاتر بدانند پس عدالت کجا میشه این جوری که ما میشم مثل اعراب زمان امام علی(ع). ریاست جمهوری یک وظیفه است چرا او باید به خاطر انجام وظیفه اش مقامی بالاتر از ما را برای خود در نظر بگیرد رئیس جمهور برای مردم کار می کند حال خود قضاوت کنید که شان چه کسی بالاتر است.

اگه قراره کشورهای بیگانه به خاطر ماشین 6 در ضد گلوله از ما بترسن همون بهتر که نترسن. به نظر شما آیا کشورهای بیگانه از ما نمی ترسند حال که رییس جمهور ما ماشین دودی ندارد؟ اگه نمی ترسیدن هر روز هزار تا جلسه برای مهار ایران قرار نمی دادن. چیزی که باعث ترس اونا شده اتحاد و همدلی مردم ایرانه نه ماشین ضد گلوله. اگه رییس جمهور خود را از مردم بالاتر بداند این هم دلی و یک دلی برای رسیدن به اهداف بالاتر معنایی نخواهد داشت . این صلابت ایرانه که وقتی اسم عزیزش در جایی طنین انداز بشه لرزه بر اندام هر شنونده ای می اندازد. اگه ماشین ترس دیگران رو به دانبال داره و هیبت ایران رو به همراه داره پس در زمان آقای ایکس که ایشون هواپیمای خصوصی داشتند آیا واقعا ترسی که وجود داشت واقعا به خاطر هواپیمای ایشون بود؟

2-خود شما دارید می گید سند چشم انداز بیست ساله . ما برای تحقق اهدافمون در این سند شاید کند بوده ایم ولی این به معنی کم کاری نیست. آیا تمام چیزهایی که ما می خواهیم در فلان سال به آن دست یافته باشیم رو می شه در چهار سال به دست آورد؟

3- صنعت گردشگری! آیا رواج تجمل گرایی در این دوران و در این دیار رواج گردش گری است؟ این نکته را در نظر داشته باشید که درجامعه ی ما (ان هم یک کشور در حال توسعه) تمام افراد جامعه از قشر ثروتمند نیستند ویشتر مردم کشور ما در رتبه متوسط هستند و برای یک فرد متوسط چنین چیزهایی معنایی ندارد؟ آیا خرج بیت المال مردم برای گردش یک فرد آن هم به استناد شما رواج گردش گری با عقل جور در می آید؟ رواج گردش گری بر عهده دیگر ادارات مربوطه است. صداوسیما باید اقدامی انجام دهد. در ضمن ما برای رواج گردش گری باید آثار تاریخی را رواج دهیم تاریخ کشورمان نه ... و این کار را نباید رییس جمهور انجام دهد.

4- من به هیچ وجه منظور شما را از این قسمت نمی فهمم. شما با این حرف همه چیز را به زیر سوال برده اید سنت ساده زیستی که پیامبر (ص) از هزار سال پیش به دنبال احیای آن بود که امام (ره) آن را در جامعه آن زمان به تحقق رساند که شهید رجایی با افتخار به آن شهید شد که رهبر، نمونه ی بارز آن در جامعه حال حاضر است. اگه بالاترین مقام کشور بعد از رهبری بخواهد تجمل گرایی را در کشور رواج دهد که زمام امور از دست افراد خارج می شود . این یعنی سنت ساده زیستن و درست زیستن چیزی که مورد قبول خداست. شاید شما منظور خود را نتوانستید درست القا کنید چون واقعا من منظور شما را از بیکار شدن قشر زحمت کش رستوران داری نمی فهمم.

5- تا آزادی از نظر شما چی باشد. شما از کجا با استناد به چه چیزهایی مدعی این ادعاهستید. شما باید عمق حرف ها را هم مانند ظاهرشان در نظر بگیرید.

7- من دیگه نمی دونم به شما چی بگم تنها چبزی که می تونم بگم این که الان که در حال نوشتن این مطالب هستم اشک در چشمانم حلقه زده و واقعا از این حرف های شما خجالت زده هستم. آیا دفاع از کشورتان در مقابل اراجیف دیگران لذت محکوم کردن را از شما گرفته؟ آیا اقتدار، صلابت و اعتماد به نفس آقای رییس جمهور شما را ناراحت کرده؟ آیا عاشق مصالحه هستید محکوم کردن به چه قیمتی ؟ آیا پاسخ هایی از این قانع کننده تر می خواهید؟ اگر عاشق محکوم کردنید به دادگاه بروید.

8- خود شما می گویید دزد شما معنای کلمه دزد را نمی دانید. یعنی ما چه خود ما چه مثلا قاضی یک دادگاه باید بگوید ببخشید شما اشتباها خدای نکرده گوش شیطون کر یه مالیو از یه بابایی برداشتید نه ببحخشد مال بابا دست و پا درآورده رفته جیب شما می شه اگه صلاح دیدید بدین، اگه، اصلا اجباری نیستا، اصلا چرا این کارا یه چیزی دیگه هم بهتون می دیم تا شرمنده نشیم. مسالمت آمیز، مصالحه!!!!!!!!!!!! آیا منظور شما این است که ما باید راه مصالحه را در پیش بگیریم مسالمت آمیز. حیف آقای ایکس در انتخابات نیستند وگر نه من مطمئنم شما به وی رای میدادی!!! آیا ما خیری از گفت وگوی تمدن ها و مصالحه با کشور های دیگر را در دوره ی همین جناب آقا دیده ایم؟ چیزی که در دست ریسس جمهور است زندگی حال مردم وآینده فرزندان همین آب و خاک است. سیاست یک دزدی ساده نیست که با کدخدامنشی حل شود. سیاست مصالحه یعنی این که ما در مقابل آن ها تعظیم کنیم و این یعنی خیانت آشکار به آرمان های امام راحل و شهدایی که جان خود را در کف دست گذاشته و برای من و تو شهید شدند.

9- خواهش می کنم که پیاده شید تا باهم بریم شما به هیچ وجه اجازه ندارید به عقل و شعور مردم ایران توهین کنید اگر خود شما این طورید نباید فکر کنید بقیه مردم هم مثل شما هستند. وقتی عقل و شعور شما این طور است آیا من باید فکر کنم که تمام خویشان شما، نه تمام مردم ایران هم همین طور هستنئد؟ شما به عنوان یک ایرانی چه طور به خود اجازه می دهید چنین حرف هایی را بزنید. که اینطور این طور است که شما می گویی چه عیبی دارد چیزی را که می توانند به خیلی ها کمک کند را به افراد بی چیز داد این یعنی به فکر مردم فقیر جامعه بودن. همه چیز شعار نیست ما باید به شعار هایمان جامه ی عمل بپوشانیم و این نمونه ی خوبی است برای این شعار که ما به فکر اقشار ضعیف جامعه هستیم. برای این مردم ماشین ضد گلوله یا گردش در شمنال آقای رییس جمهور دردی را دوا نمی کند.سیب زمینی مازاد را نخرن تا کشاورزان تنبیه شوند نعمت خدا را را از بین ببرند تا .....

وقتی یه چیزی تو جامعه زیاد باشه همه باید ازش استفاده کنن؟ بزارید یه مثال واضح تر بزنم: اگه همه مردم با نهایت بی حجابی وارد جامعه بشن تو هم باید بگی چون بی حجاب زیاده منم بی حجاب میام تو کوچه خیابون؟ آیا این درسته؟ اگه تو دم از دین و ایمون می زنی باید خودتو، در یه هم چنین موقع هایی نشون بدی . تو باید پای اعتقادت اگه درسته بمونی حالا به هر قیمتی. پس مطمئن باش اونی که غصه ی سلامتیشو می خوره اگه جلوش هزاران هزار کیلو سیب زمینی باشه ازش استفاده نمی کنه. خدا به مردم عقل داده، شعور داده، فهم داده تا فکر کنند راه درست رو از غلط تشخیص بدن اگه نتونستن وکیل بگیرن و مطمئن باش رییس جمهور از این نکته کاملا آگاهی داشته.

10- آیا روش های آنان بر خلاف صحیفه ی نور بوده. البته باید توجه داشت که منظور شما از آن افراد چه کسانی است واضح تر می گفتید. مثلا من برای این که نشان بدم دارم از شما پیروی می کنم و پای بند به اصول شما هستم مگر نه این است که باید از حرف های شما پیروی کنم؟ مگر نه این است که پیروی از سیره، روش و گفتار امام همان پیروی از خود امام است اگر در این حرفا مشکلی می بود امام آن ها را برای آیندگان خود به میراث نمی گذاشت. ایا صرف این که سابقه بیشتری دارند باعث می شود تا استدلال های آن ها درست باشد؟استکبار ستیزی، مبارزه با فقر ظاهر کلمات امام نیست این ها باطن کلمات امام (ره) است باطنی که امام به خاطر آن ها سختی ها را بر خود تحمل کرد و هزاران هزار نفر به خاطر آن شهید شدند.

به استناد گفته ی شما اگر هم ظاهر باشد آیا مگر غیر از این است که باید از ظاهر به باطن رسید مگر غیر از این است که خدا و ائمه(ع) و پیامبر(ص) همه وهمه فرموده اند هم ظاهر هم باطن هیچ یک از آن ها به تنهایی کامل نیست؟

این حرف های من اصلا به معنی طرفداری از شخص خاصی نیست من فقط می گم اگه ما نیمه خالی لیوان رو می بینیم همون رو هم درست ببینیم درسته قسمتی از لیوان خالیه ولی به این معنی نیست که این قسمت از عمد خالی گذاشته شده و یا...

اگه با کسی در یک مسابقه رقیب باشیم این رقابت باید یک رقابت جوان مردانه باشه. اگه می خوایم از کسی انتقاد کنیم این انتقاد باید یک انتقاد سازنده باشه نه یک تخریب . ماباید بدونیم چه کسی را در کجا برای چه و چه وقت مورد انتقاد قرار بدیم . طوری انتقاد کنیم که زمینه برای جولان دادن عده ای سود جو فراهم نشه.

بیاین از امشب به حرف های آن ها خوب گوش بدهیم و با سبک سنگین کردن آن ها در ترازوی حق و منطق به بهترین آن ها رای بدهیم.

امیدوارم از حرفای من ناراحت نشده باشین.

«یا علی»

جمعه 1/3/1388 - 18:10 - 0 تشکر 115069

سلام

دوست عزیز میدونین چرا از این تاپیک استقبال نمیشه؟

جُرمش این بود که اسرار هویدا میکرد

شما هم دارین واقعیت ها رو میگین

تنها چیزی هم که در ایران خریدار نداره واقعیته

دستتون درد نکنه

 

 

يه سري به خدا بزنيم

خيلي زود

بي بهانه...

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.