انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 305)
دوشنبه 28/2/1388 - 20:10 -0 تشکر 114044
احمدی نژاد فرمان رهبری را نادیده می گیرد

خبرگزاری انتخاب: سایت الف متعلق به دکتر احمد توکلی نوشت: آقای دكتر احمدی‌نژاد امروز با حضور در همایش مدیران صنعت نفت، یكبار دیگر بدون نام بردن یا حتی اشاره‌ای روشن به مشخصات گروهی خاص، «برخی» را متهم كرد كه در «برخی‌ جاها» فشار می‌آورند تا منافع چرخش صنعت نفت را در جیب «برخی» بریزند.

این گونه افشاگری‌های مبهم آقای احمدی‌نژاد درباره مفاسد اقتصادی كه به تدریج عادت ایشان شده است، متاسفانه نه فقط هیچ اثر مثبتی در مبارزه با فساد ندارد، بلكه با گل‌آلود كردن آب، مفسدان واقعی را از خطر شفاف‌سازی و معرفی مصون می‌دارد، اتهام فساد را به همه مجموعه تسری می‌دهد و با تصویر نوعی هیمنه و قدرت برای مفسدان؛ افكار عمومی و عدالتخواهان را از اثربخشی مبارزه با فساد مایوس می‌كند.

ما نمی‌گوییم فسادی در نظام تولید و صادرات و پیمانكاری نفت ایران نیست، نمی‌گوییم مافیای نفتی توهم است، می‌گوییم اگر رییس جمهور محترم سرنخی از مفسدان دارند یا آنها را می‌شناسند، باید آنرا در اختیار دادگاه قرار دهند و به دولت دستور دهند علیه مفسدان در محاكم قضایی اعلام جرم كند. اگر دادگاه مربوطه كوتاهی كرد، آنگاه با ابزارهای قانونی، موضوع را پیگیری و از افكار عمومی كمك بخواهند نه اینكه "با این امر مهم و حیاتی به گونه‌ای شعاری و تبلیغاتی و تظاهرگونه‌ رفتار كنند".

جای تاسف است كه رییس جمهور محترم به صراحت و به طور مكرر ماده هشتم فرمان هشت ماده‌ای مبارزه با فساد را نادیده می‌گیرند.

ماده 8 فرمان مبارزه بافساد
8- با این امر مهم و حیاتى نباید بگونه شعارى و تبلیغاتى و تظاهرگونه رفتار شود. بجاى تبلیغات باید آثار و برکات عمل، مشهود گردد. به دست اندرکاران این ‏مهم تاکید کنید که بجاى پرداختن به ریشه‏ها و ام ‏الفسادها به سراغ ضعفا و خطاهاى کوچک نروند و نقاط اصلى را رها نکنند. هرگونه اطلاع رسانى به افکار عمومى که البته در جاى خود لازم است، باید بدور از اظهارات نسنجیده و تبلیغات ‏گونه بوده و حفظ آرامش و اطمینان افکار عمومى را در نظر داشته باشد. سیدعلی خامنه ای 1380.02.10

 

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خـاک سپارند تـا اجزای بدنم خـاک ایـران را تشکیل دهد.

((کوروش بزرگ))


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی