انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 1311)
دوشنبه 28/2/1388 - 15:49 -0 تشکر 113925
موسوی درباره 600 تخلف در زمان نخست‌وزیری توضیح دهد

نامه سرگشاده بسیج دانشگاه علم‌وصنعت به موسوی:
موسوی درباره 600 تخلف در زمان نخست‌وزیری توضیح دهد

خبرگزاری فارس: بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت در نامه‌‌ای سرگشاده خطاب به میرحسین تأكید كرد: با 600 تخلف ثبت‌شده در زمان نخست‌وزیری و 8 سال سكوت در برابر قانون‌شكنی‌های دوران اصلاحات چگونه دم از قانونگرایی می‌زنید؟

به گزارش خبرگزاری فارس متن نامه بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت خطاب به میرحسین موسوی به شرح ذیل است:
قصد نوشتن چنین نامه‌ای را نداشتیم اما شرایط و اوضاع انتخابات و نامزدهای آن به گونه‌ای پیش رفت كه ما را به نوشتن این نامه وادار كرد. نطق‌های انتخاباتی و شعارهای نامزدها به گونه‌ای رقم خورد كه دانشجویان بسیجی دانشگاه علم و صنعت ایران، به عنوان پاسداران گفتمان امام و انقلاب و سربازان خمینی كبیر و جانشین خلفش به این نتیجه رسیدیم تا سؤالاتی را با شما به عنوان كاندیدای ریاست جمهوری دوره دهم، مطرح كنیم تا درباره برخی نكات تاریك و مبهم موضع گیری‌هایتان توضیحاتی را ارائه دهید.

http://media.farsnews.com/Media/8802/Images/jpg/A0661/A0661432.jpg
نكات و ابهامات بسیار است كه مجال گفتن همه آنها نیست و تنها مشتی را به عنوان نمونه‌ای از خروار در زیر بیان می كنیم:
1-ماجرای سكوت 20 ساله شما دیگر به موضوع روز تبدیل شده است اما بازهم دوست داریم درباره آن صحبت كنید شاید نكات جدیدی دستگیرمان شد.
درباره سكوت خود سخنان متفاوت و بعضاً ضد و نقیض گفته‌اید، گاهی گفته‌اید خبرنگاران به سراغم نیامدند، در جایی دیگر گفته‌اید نظراتم را به مسئولین داده‌ام و در جایی گفته‌اید در دوران سكوت شما همه چیز بر وفق مراد بوده و مشكلی وجود نداشته است و امروز چون ساختارها به هم خورده است احساس تكلیف كرده و پا به میدان انتخابات گذارده‌اید.
اما هیچ كدام از این استدلال‌ها ملت حزب‌الله را قانع نمی‌كند كه شما در طی 16 سال دوران سازندگی و اصلاحات و در مقابل له شدن مردم زیر تورم 48 درصدی سال 73 و در مقابل اقدامات ساختارشكنانه اصلاح‌طلبان سكوت كرده‌اید.

جناب آقای موسوی!
پس حتما تحصن‌های سیاسی، پروژه عبور و مرور و انسدادهای سیاسی، خروج از حاكمیت، حاكمیت دوگانه ، ماجرای هجده تیر، قتل‌های زنجیره‌ای، بحران‌های خودساخته 9 روز یك بار، فرستادن اندیشه حضرت امام(ره) به موزه‌های تاریخ،خشونت طلب بودن امام حسین(ع)، اهانت به معصومین، قراردادهای ننگین نفتی دولت‌های هفتم و هشتم، تخلفات گسترده اقتصادی دولت خاتمی كه شما مشاور آن بودید و جزوه 1000 صفحه‌ای آن كه در اختیار شماست و.. همگی بر وفق مراد شما بوده است و شما نه تنها آن را به ضرر اسلام و انقلاب نمی‌دانستید بلكه به سهم خود نیز گامی شایسته در آن راستا برداشته‌اید.

جناب آقای مهندس موسوی!
ریاست جمهوری خصوصا در ایران كاری سخت و طاقت فرساست و نیاز به صبر و تحمل و گاهی سوختن و ساختن دارد.،اما این مولفه مهم در شخصیت شما دیده نشده است.
حتما سال‌های نخست وزیری‌تان را به یاد دارید كه خواستار تعطیلی تنها روزنامه منتقد خود بودید، در آن زمان و در شرایطی كه كشور دچار شرایط بحرانی جنگ بود، شما به علت مسائل كم اهمیت بارها تا مرز استعفا پیش رفتید تا اینكه در مرتبه آخر كه استعفای خود را بدون اطلاع حضرت امام(ره) و مسئولین رسانه‌ای كردید، امام عظیم الشأن راحل را از خود رنجاندید به طوری كه ایشان خطاب به شما فرمودند:
"نخست وزیر محترم نامه استعفای شما باعث تعجب شد، حق این بود كه اگر تصمیم بدین كار داشتید، لااقل من و یا مسئولان رده بالای نظام را در جریان می‌گذاشتید. در زمانی كه مردم حزب‌الله برای یاری اسلام فرزندان خود را به قربانگاه می‌برند ، چه وقت گله و استعفاست. " (صحیفه نور ج 21 ص 124)
پس از گذشت بیست سال هنوز تغییری نكرده‌اید و تاب شنیدن صدای حتی منتقدین خود را نیز ندارید. نمونه آن را در دانشگاه تهران شاهد بودیم كه با انتقاد دانشجویان با حالتی قهرگونه تصمیم به ترك جلسه گرفتید. به راستی اگر جلوی چشمانتان عكستان را آتش بزنند چه می‌كنید؟ آیا با این روحیه می‌خواهید در برابر منتقدان خود و در جبهه‌ای بزرگ‌تر و مهم‌تر، در مقابل استكبار جهانی بایستید؟
امروز چه تضمینی می‌دهید كه در مقابل سختی‌ها و فشارهایی نظیر كنفرانس‌های ژنو و یا دانشگاه كلمبیا كه عزت ایران اسلامی به رخ جهانیان كشانیده شد، از مواضع انقلاب عقب نشینی نكنید؟
3-جناب آقای موسوی، شما خود را مقلد امام و شاگرد مكتب او می‌دانید و مدام سعی می‌كنید از امام بگویید، اما به ما حق بدهید درمواضع شما كمی تردید كنیم. چرا كه امام فرموده‌اند: " هر وقت دیدید دشمنان اسلام از مواضع و عملكرد شما حمایت می‌كنند در كار خود شك كنید " و نیز فرموده‌اند: "من در طول نهضت و انقلاب به واسطه سالوس و اسلام نمایی بعضی افراد، ذكری از آنها كرده و تمجیدی نموده‌ام كه بعد فهمیدم از دغل بازی آنان غافل شده‌ام. آن تمجیدها در حالی بود كه خود را به جمهوری اسلامی متعهد و وفادار می نمایاندند و نباید از آن مسائل سوءاستفاده شود و میزان در هركس حال فعلی اوست " (وصیت نامه سیاسی الهی ج 21 ص 206)
و احتمالا شنیده‌اید كه گروه‌های اپوزیسیون داخلی و خارجی، رسانه‌های ضد انقلاب خارجی و شاید در آینده ای نه چندان دور سردمداران آمریكا از شما حمایت می‌كنند و برای شما و شعارهایتان هورا می‌كشند! آیا این مسئله شما را به یاد صحبت‌های حضرت امام(ره) نمی‌اندازد و یا اینكه اصولا امام گرایی شما فقط ترفندی تبلیغاتی است؟
4-گفته‌اید "هولوكاست مسئله ما نیست "این جمله امام را خوانده‌اید كه فرموده‌اند : "دستورات قرآن كریم برای مقابله با توطئه كفر جهانی و پشتببانی از ملت محروم فلسطین و افغانستان و لبنان و بستن سفارت اسرائیل در ایران و اعلان جنگ با این غده سرطانی و صهیونیزم جهانی و مبارزه با نژاد پرستی بوده است "(صحیفه نور ، جلد 20، صفحه 116) آیا بازهم می‌گویید هولوكاست مسئله ما نیست؟
آقای موسوی! اگر فرض كنیم هولوكاست مسئله ما نیست، فلسطین كه مسئله ما هست . یا شاید در این هم شك دارید؟ اگر به آزادی قدس شریف اعتقاد دارید حتما می‌دانید كه مسئله امروز فلسطین معلول هولوكاست است. آیا به نظر شما هم ، تاوان هولوكاست ساختگی را، مردم مسلمان فلسطین باید پس بدهند؟ چرا عده‌ای كه در زمان جنگ نابرابر 22 روزه و در عین مظلومیت رزمندگان مقاومت اسلامی، آنان را تروریست معرفی كردند، امروز دعوت كنندگان شما به دانشگاه‌ها هستند؟
شما واقعه ژنو را افتضاح نامیده‌اید و آن را برای ماهیت جمهوری اسلامی خطرناك دانسته‌اید اما باید به عرضتان برسانیم كه نظر حضرت امام(ره) چیز دیگری است، آنجا كه می‌فرمایند: "ما چه بخواهیم و نخواهیم صهیونیست‌ها و آمریكا و شوروی در تعقیب ما خواهند بود تا هویت دینی و شرافت مكتبی‌مان را لكه دار نمایند.بعضی مغرضین ما را به سیاست اعمال نفرت و كینه توزی در مجامع جهانی توصیف و مورد شماتت قرار می‌دهند و با دلسوزی‌های بی‌مورد و اعتراض‌های كودكانه می‌گویند جمهوری اسلامی سبب دشمنی‌ها شده است و از چشم غرب و شرق و ایادی‌شان افتاده است كه چه خوب است كه این سؤال پاسخ داده شود كه ملت های جهان سوم و مسلمانان و خصوصا ملت ایران در چه زمانی نزد غربی‌ها و شرقی‌ها احترام و اعتبار داشتند كه امروز بی اعتبار شدند؟ "( صحیفه نور ، جلد 21، صفحه...) بنابراین ماجرای ژنو نه تنها افتضاح نبود بلكه برگ زرینی در تاریخ انقلاب است و حتی اگر به اظهارات مقامات اسرائیلی پس از این واقعه توجه می‌كردید آنها نیز ژنو را صحنه پیروزی جمهوری اسلامی دانستند.
5-گفته‌اید به جریان آزاد اطلاعات معتقدید، گفته‌اید، با مردم صادق هستید و همه مسائل را به آنها می‌گویید، آیا بهتر نیست كمی راجع به مسئله مك فارلین با آنها صحبت كنید و كمی صداقت خود را نشان دهید.
6-در مورد مسئله جنگ تنها سوال ما اینست كه چه كسی جام زهر را به امام نوشاند؟ و چه كسی بود كه با ندادن امكانات برای ادامه جنگ امام را وادار به پذیرفتن قطعنامه كرد؟ علت عدم تأمین بودجه لازم برای تجهیز رزمندگان در سالهای انتهای جنگ چه بود؟
7-گویا گفته‌اید با نهضت آزادی فقط اختلاف سلیقه دارم. آیا نظر امام (ره) هم اختلاف سلیقه بود یا اختلاف عقیده ؟ در این مورد بهتر است ما هیچ نگوییم و تنها توجه شما را به صحبت‌های حضرت امام خمینی (ره) در مورد نهضت آزادی جلب كنیم:
" پرونده نهضت آزادی و همینطور عملكرد آن در دولت موقت اول انقلاب شهادت می‌دهد كه نهضت به اصطلاح آزادی طرفدار جدی وابستگی كشور ایران به آمریكاست... به حسب امور بسیار دیگر نهضت به اصطلاح آزادی صلاحیت برای هیچ امری از امور دولتی یا قانون گذاری یا قضایی را ندارند... نهضت آزادی و افراد آن از اسلام اطلاعی ندارند و با فقه اسلام آشنا نیستند. نتیجه آن كه نهضت به اصطلاح آزادی و افراد آن چون موجب گمراهی بسیای از كسانی كه بی اطلاع از مقاصد شوم آن هستند میگردند باید با آنها برخورد قاطعانه شود و نباید به رسمیت شناخته شوند " (صحیفه نور، ج 22 ص 384)
8-با سهم خواهان احزاب و گروه‌های سیاسی چه می‌كنید؟ آیا با قدرت و شجاعت دست رد به سینه آنها می‌زنید یا ترجیح می‌دهید بدون ایجاد تنش با آنها مسالمت آمیز برخورد كنید. گفته‌ها و كردار شما در ماه های اخیر حكایت از مورد دوم دارد اینكه می‌خواهید همه را از خود راضی نگه دارید و در این میان حتی با گروهك غیر قانونی نهضت آزادی، فمنیست ها، سازمان مجاهدین انقلاب كه پس از صدور بیانیه در حمایت از توهین كنندگان به مقدسات دینی، از سوی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم نامشروع خوانده شد، روابط گرم و صمیمانه برقرار كرده اید.
9-چگونه این روزها دم از قانون گرایی می‌زنید؟ شاید بهتر باشد 600 مورد تخلف دولت شما را در دور اول نخست وزیریتان از قانون اساسی برایتان یادآوری كنیم. و یا حتی سكوت شما كه در واقع مهر تاییدی بر قانون شكنی هشت ساله دوستان اصلاح‌طلبتان بود را به یادتان بیاوریم. آقای مهندس موسوی، شاهد آن هستیم ،افرادی كه روزگاری یاران غار آقای خاتمی بودند اكنون به دور شیرینی به نام میر حسین موسوی جمع شده‌اند، حتما به یاد دارید كه همین‌ها بودند كه بعد از پیروزی آقای خاتمی نه تنها سیرآب از قدرت نشدند بلكه از خاتمی عبور كردند، به راستی می‌خواهید پایه‌های دولت خود را در باتلاق این افراد امتحان پس داده بنا كنید؟ شما در جایی گفته بودید كه "من سوار اسبی نمی‌شوم كه خاتمی از آن پیاده شده و هر كس دیگری هم قبلاً سوار آن شده عاقبت به خیر نشده است "اما در عمل چیز دیگری مشاهده می‌شود.
10-شنیده‌ایم كه شما در این میان با بعضی از افراد تندروی جریان فمنیسم دیدار داشته‌اید! افرادی كه سركرده‌شان شیرین عبادی و نهایت آمال و آرزویشان برای احقاق حقوق زنان، پیوستن جمهوری اسلامی ایران به كنوانسیون رفع كلیه تبعیض علیه زنان است كه حداقل 97 مورد اشكال فقهی و قانونی به آن وارد شده است. بماند كه تا چه حد با عرف و فرهنگ ما متضاد است و شان این نامه بالاتر از این است كه به تك تك مصادیق آن اشاره شود. البته مطمئنا شخصی در جایگاه شما بدون شناخت كافی در جلسه با چنین افرادی حاضر نمی‌شود و نیز بهتر می‌دانید كه به هنگام انتخابات دیدارها و جلسات افراد معنای خاص خود را می‌دهد. گرچه اعلام حمایت شما نیز جای ابهامی باقی نمی‌گذارد. جناب آقای موسوی!دراین خصوص برای روشن شدن اذهان عمومی چه توضیحی دارید؟ افكار و آرای آن‌ها نزد نخست وزیر سابق جمهوری اسلامی و مدعی پیروی از خط امام (ره) امروز چه جایگاهی دارد كه منجر به چنین جلسه و نتیجه‌ای شده است؟همان آرا و عقایدی كه می‌رفت تا ارزش‌های زن مسلمان رابه ضد ارزش‌های غرب بفروشد.
ما ذیل این نامه، از شما دعوت می‌كنیم در این دانشگاه حضور یافته و به سؤالات ما دانشجویان دانشگاه علم و صنعت پاسخ بدهید تا پیروان حقیقی راه حضرت امام(ره) در این برهه از تاریخ ایران اسلامی مشخص شوند و افرادی نتوانند بعد از سالها بی‌تفاوتی، با نام امام عظیم الشأن راحل(ره) به خود مشروعیت بخشند. در ضمن به منظور اینكه زمان پاسخگویی برای شما معین باشد و اذهان عمومی قادر به قضاوت باشند فرصت یك هفته‌ای را برای پاسخ شما به این دعوت تعیین می‌كنیم. 

 

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
دوشنبه 28/2/1388 - 15:50 - 0 تشکر 113927

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست
سلام
بیش از یک هفته از انتشار این نامه گذشته اگر دوستان خبری از جوابیه ی میرحسین دارند به ما هم بگن.
سربلند و پیروز باشین...
التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
دوشنبه 28/2/1388 - 15:59 - 0 تشکر 113936

به نام خدا

سلام ممل عزیز فکر کنم این گوشه ای از کارهای ایشون باشه

دوشنبه 28/2/1388 - 16:23 - 0 تشکر 113945

سلام

فقط خواستم بگم منتظر جواب نباشید چون توو دانشگاه فردوسی مشهد هم خود آقای مهندس موسوی و هم نماینده ی ستادشوون(آقای موحدی) در طوول چند ساعت (2 رووز مختلف) جواب سوالات ما رو هم ندادند(آقای موحدی معتقد بوودند صلاح نیست جواب سوالات مشخص بشه!!!)

تا بعد...

سه شنبه 29/2/1388 - 11:24 - 0 تشکر 114200

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست
سلام
حق با شماست گویا اصلاح طلب ها کلا هر وقت در مورد عملکردشون سوال میشه فرار رو بر قرار ترجیح میدن. نمونه ی اون نامه ی سرگشاده ی دانشجویان دانشگاه تهران به خاتمی در آذر ماه گذشته است.
آقای خاتمی! ما هم سئوال داریم
شماری از دانشجویان دانشگاه تهران با انتشار نامه ای سرگشاده با عنوان آقای خاتمی، ما هم سوال داریم همزمان با حضور وی در دانشگاه تهران، پرسش هایی را از رییس بنیاد باران مطرح کردند. به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا در این نامه سرگشاده با عنوان نامه جمعی از دانشجویان مسلمان دانشگاه تهران که امروز در دانشگاه تهران منتشر شد، خطاب به سیدمحمد خاتمی آمده است: بعد از دوران اصلاحات، این سومین حضور شما در سیاسی ترین دانشگاه ایران است. حتما یادتان هست که در سال پایانی دوره ‪ ۸‬ساله ریاست جمهوری تان چه رخ داد! فرزندان شما که سال ها برایتان سوت و کف زده بودند شما را هو کردند و چقدر زیبا شاهد شعار زنده باد مخالف من، بودند؟ به خاطر می آ ورید؟ به اخراج از سالن توسط همراهانتان، تهدیدشان کردید و در آدم بودنشان شک کردید و این دانشجویان ارزشی و مسلمان بودند که احترام رئیس جمهور مملکتشان را حفظ کردند و از حق نقد و سوال های بیشمار خود از گفتمان اصلاح طلبان گذشتند.
رئیس جمهور سابق ما، آنجا شما از شنیده شدن صدای دشمن در پایگاه اصلاح طلبان گفتید، چقدر دیر این صدا به گوش شما رسید. صدایی که از همان ابتدا به گوش ما و سایر دوستداران نظام رسیده بود. امروز هم این صداها واضح تر شنیده می شود. از حمایت های رئیس جمهور آمریکا از اصلاح طلبان چه خبر؟ اخیرا برای چندمین بار از اصلاح طلبان بیروت تا تهران حمایت کرده است، به نظر شما این حمایت ها در پاسخ صداهای خارج شده از اردوگاه اصلاحات نیست؟ حجت السلام و المسلمین خاتمی، بالاخره ما نفهمیدیم که اصلاحاتی که تاکنون تعریف دقیقی نشده است برای دموکراسی قید دین می اورد یا برای دین قید دموکراسی؟ شما اظهارات آقایان آغاجری، سروش و گنجی را که بوی ارتداد از آن به مشام می رسد شنیده اید؟ موضع شما به عنوان یکی از رهبران اصلاحات چیست؟
سازمانی را که جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به امضای آیت الله مشکینی (در پی حمایت قاطع از اظهارات هاشم آغاجری) نامشروع اعلام کردند، مشروع می دانید یا نامشروع؟
نسبت شما با افرادی که در انتخابات مجلس هفتم، پس از تحصن در مجلس ششم ( که مقام معظم رهبری از آن به چراغ سبز به دشمن یاد کردند) بر روی التزام به ولایت فقیه قلم کشیدند، چیست؟ آیا بعد از اینکه ‪۸‬سال در کنار شما بودند باز هم آنها را در اطراف خود می بینید؟
کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری، در کابینه احتمالی شما، آیا کماکان برای افراد چون مهاجرانی، حاجی، معین و .. جایی هست؟ اگر فراموش کرده اید برایتان تحصن ‪ ۳‬روز علمای حوزه علمیه قم در معیت مراجع اعزام تقلید مانند حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی و ... در اعتراض به عملکرد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شما را یادآوری کنیم: (ننگ ما، ننگ ما، وزیر فرهنگ ما) و شما این اعتراضات را دیدید و نسبت به رفع آن هیچ کاری نکردید.
بحث مدارک دانشگاهی مدیران کماکان داغ است. در رزومه بسیاری از مدیران اصلاح طلب، مدارک تحصیلی دانشگاه جعلی هاوایی به چشم می خورد. آقای دکتر مرتضی حاجی، وزیر آموزش و پرورش دولت شما، فوق لیسانس مدیریت آموزشی خودشان را برای مدیریت و تربیت دانش آموزان متقلب می خواستند؟
اعلام عدم رضایت صریح مقام معظم رهبری از عملکرد دکتر معین در وزارت علوم را که در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی ‪ ۸۱/۹/۲۶‬در حضور شما و غیبت دکتر معین ابراز شد را به یاد دارید؟ در راستای رفع دغدغه های معظم له چه کرده اید و در آینده چه خواهید کرد؟
حاج آقای خاتمی، ما معتقدیم ساختار شکنی های زیادی در دوران اصلاحات به وقوع پیوست از لوایح دوقلوی افزایش اختیارات رئیس جمهور گرفته تا نامه نمایندگان مجلس ششم به رهبری برای نوشیدن جام زهر، آیا اصلاحات برای ادامه این ساختار شکنی ها برنامه ویژه دیگری دارد؟
آقای خاتمی، رهبر معظم انقلاب در آخرین دیدار با هیات دولت از جلوگیری دولت نهم از نفوذ سکولاریسم در بدنه قوه مجریه قدردانی کردند به نظر شما تفکر جدایی دین از سیاست، در بدنه کدام دولت ترویج پیدا می کرد؟ از انتخابات شورای شهر دوم تاکنون در ‪ ۵‬انتخابات متوالی مردم به گفتمان شما نه گفته اند؟ در انتخابات شورای شهر دوم که از شورای نگهبان هم خبری نبود و مجلس اصلاحات آن را برگزار کرد شکست بدی خوردید و آن شروع سرآغازی بود بر انتخابات گفتمان امام (ره) و انقلاب توسط ملت ایران، گفتمانی که در عمل به دنبال خدمت به تمام مردم است، چه مردم مراکز استان ها و چه روستانشینان زحمت کش برای ولی نعمتان انقلاب از دید حضرت امام احترام ویژه ای قائل است و به دنبال بازی های سیاسی نمی باشد.
در انتخابات مجلس هشتم یاران شما در ائتلاف اصلاح طلبان تنها ‪ ۱۱‬نفر را به دور دوم انتخابات فرستادند و پس از برداشته شدن نام شما از لیست انتخاباتی، تنها آقای مجوب از اعضای حزب کار وارد مجلس شد.
چند ماه پیش، شما بازنشستگی سیاسی خود را رسما اعلام کردید و دیری نگذشت برای حضور در عرصه انتخابات شرط گذاشتید. جدای از تناقض در حرفهایتان در طول چند ماه، به نظر شما آیا برای خدمت گزار مردم شدن، باید برای مردم شرط گذاشت؟
بنیان گذار محترم بنیاد باران، آن موقع که دوستان شما اندیشه های حضرت امام (ره) را به موزه های تاریخ فرستادند، شما کجا بودید؟ هنوز خودتان را پیرو راه و منش امام روح الله می دانید؟ آنچه ما در عمل دیدیدم، چیز دیگری بود! نه از عزت و اقتدار ملی در عرصه سیاست خارجی خبری بود و نه در سیاست داخلی.
نامه دور از شان نظام اسلامی توسط دستگاه دیپلماسی شما در سال ‪ ۲۰۰۳‬که از ترس تهدیدات شیطان بزرگ نوشته شده بود، در کجای راه امام (ره) می گنجد؟ آن نامه نوشته شد و به دست نامحرمان نظام رسید ولی مردم انقلابی ایران را محرم ندانستید و حتی رهبری نظام را هم در جریان موضوع قرار ندادید، آیا اقتدار نظام اسلامی ما را در مواجهه با شرق و غرب به فراموشی سپرده بودید؟ اقتدار عملی و تدبیر امام روح الله را در قضایای مک فارلین، حکم ارتداد سلمان رشدی، محو اسرائیل و ... فراموش کرده اید؟ آیا این اقدامات را تنش زا و بدون توجیه می دانید؟
با توجه به اظهارات اخیر بوش، تعلیق تمام فعالیتهای هسته ای، مایه امیدواری غرب و آمریکا بود، هنوز برای ما امیدواری دشمنانمان از عملکردهای دولت شما قابل تحلیل نیست.
موضوع هسته ای در زمان اصلاحات جزو تحقیر آمیزترین موضوعات بود و برای ملت هیچ فایده ای نداشت. ملت و رهبری نظام از افراد ترسویی که همچون شاه سلطان حسین باشند حمایت نخواهند کرد.
راستی آقای موسویان هم که از جرم جاسوسی تبرئه شد و به استناد ماده ‪۵۰۵‬ قانون مجازات اسلامی به علت بر هم زدن امنیت کشور از طریق در اختیار قرار دادن اسناد طبقه بندی شده به بیگانگان محکوم شد! (حکمی که همچنان برای ما جای سوال از قوه قضائیه را باقی گذاشته است.)
دوستی می گفت ‪ ۲‬سال حبس تعلیقی و ‪ ۵‬سال انفصال از خدمت دولتی هم که آقای موسویان به آن محکوم شدند برای اتمام زمان ریاست جمهوری دولت اصولگرا است ! نظر شما چیست؟
سید اصلاحات، در داخل کشور آشوب گران دست به اغتشاشات ‪ ۱۸‬تیر ‪ ۱۳۷۸‬زدند و از احساسات پاک دانشجویان سوء استفاده کردند. در میان آشوب گران بی سیم های وزارت کشور دیده شد، کیانوش مظفری را که می شناسید؟ حوادث ‪ ۱۸‬تیر نیاز به باز خوانی دارد. در این بازخوانی ما را یاری می کنید؟
معاون سیاسی وزیر کشور اصلاحات در دادگاه به جرم تقلب و دخالت در انتخابات محکوم شد. برای ما این حق را قائل شوید که دیگر به مدیران اصلاح طلب اعتماد نداشته باشیم.
سید خندان، آن موقع که شما چشمهایتان از کم خوابی برای دیدن مسابقه فوتبال پف کرده بود عده زیادی از مردم به خاطر شرایط سخت اقتصادی و معیشتی در دو نوبت کار می کردند و هرگز خواب تماشای مسابقه فوتبال را به جای خواب و استراحت نمی دیدند، امروز اقتصاد ایران کماکان با مشکلاتی دست به گریبان است که میراث دولتهای گذشته است.
دیوان محاسبات از ‪ ۶‬میلیارد دلار گم شده از درآمد ارزی کشور سخن می گوید آیا شما این پول را دیده اید؟!
در برنامه های سوم و چهار توسعه از هدفمند کردن یارانه ها سخن به میان آمده است، چرا شجاعت این اقدام بزرگ را نداشتید؟
آقای سید محمد خاتمی، رئیس جمهور سابق ما و کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری، اینها تنها گوشه ای از سوالات بیشمار و بدون پاسخ ما دانشجویان است که در این نوشتار آمده و امید داریم که این سوالات دانشجویان مسلمان دانشگاه تهران، پس از این همه رفت و آمد به دانشگاه ما همچنان بدون پاسخ نماند.
آقای خاتمی ما هم پاسخ می خواهیم ...
منبع: http://www.khabarfarsi.com/news-445221.htm

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
دوشنبه 4/3/1388 - 10:31 - 0 تشکر 115868

هوالحکیم
سلام داش ممل 92 :  این آقا هنوز رئیس جمهور نشده و به اصطلاح خرش از پل نگذشته جواب سوالات مردم رو نمیده وای به حالی روزی که خرش از پل گذشته باشه. گویا ایشون جز سیاه نمایی دولت چیز دیگه ای برای گفتن نداره
فعلا   یا علی مددی

_________________________________   
|------------------------------------------------------| ______     
|------------------------------------------------------|| O`| __/  
|------------------اصفهان بیابالا----------------------||```|```| 
|____________________________________||___|___|
";===(@)-(@)-(@)---(______)------j(@)j-(____)-(@)=' 

--------------------
اللهم عجل لولیک الفرج

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی