انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 176)
يکشنبه 27/2/1388 - 19:40 -0 تشکر 113621
چرا برخی از نامزد ها به تذکرات رهبری اعتنایی نمیکنند؟

بسم الله الرحمن الرحیم

 برخی از نامزد ها چون می بینند کارنامه ای از کارهای خود ندارند سعی میکنند با طرح موضوع های خلاف واقع جلب نظر کنند. آخر خدا را خوش می آید که این چنین حملات سامان یافته و بی امانی به دولت نهم کنند؟ مقام معظم رهبری در این مورد خطاب به نامزدها در جمع مردم کردستان فرمودند:

"نامزدهاى محترم در تبلیغات و اظهارات با انصاف عمل كنند. اثبات و نفى‏شان با توجه به حق و صدق باشد. چیزهائى را كه انسان میشنود، باور نمیكند كه از زبان نامزدها و آن كسانى كه دنبال این مسئولیتها هستند، از روى صدق و صفا خارج شده باشد. گاهى انسان حرفهاى عجیب و نسبتهاى عجیبى میشنود. این حرفها مردم را نگران میكند؛ كسى را هم به گوینده‏ى این حرفها دلبسته و علاقه‏مند نمیكند! نامزدهاى محترم توجه داشته باشند: اذهان عمومى را تخریب نكنند. این همه نسبت خلاف دادن به این و آن، تخریب كننده‏ى اذهان مردم است؛ واقعیت هم ندارد؛ خلاف واقع هم هست. بنده كه از همه‏ى این آقایان اوضاع كشور را بیشتر میدانم و بهتر خبر دارم، میدانم كه بسیارى از این مطالبى كه بعنوان انتقاد درباره‏ى وضع كشور و وضع اقتصاد و اینها میگویند، خلاف واقع است؛ اشتباه میكنند. ان‏شاءاللَّه اشتباه است. امیدواریم كه خداوند متعال براى این ملت خیر و صلاح و آبادانى كامل را مقدر فرموده باشد."

این در حالی است که برخی از نامزد ها حملات خود را به دولت تخریب نمیدانند و آن ها را انتفاد به حساب می آورند

پاسدار انقلاب
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی