انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 285)
شنبه 26/2/1388 - 15:16 -0 تشکر 113288
ماباید به موسوی بگوییم چه بکند وچه نکند

به نام خدا

۞اللهم عجل لولیك الفرج و العافیه والنصر و اجعلنامن خیرانصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه۞

 

سلام

حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران با تعیین تکلیف برای میرحسین گفت: ما باید به موسوی بگوییم چه مسیری را طی کند.
به گزارش ایرنا، مرعشی روز پنج شنبه در نشست خبری که به منظور هم اندیشی حامیان میرحسین در خانه کشاورز تهران برگزار شد در پاسخ به برخی انتقادهای مطرح شده مبنی بر اینکه ستاد آقای میرحسین تاکنون شعار یا برنامه شفافی را مطرح نکرده است، گفت: ما باید به آقای موسوی بگوییم چه مسیری را طی کند. خاتمی هم، از روز اول خاتمی نبود، تحت تأثیر طرفدارانش تکامل پیدا کرد.   وی افزود: ما باید از آقای موسوی بخواهیم براساس آنچه که نیاز کشور است، سازمان خود را شکل دهد. مرعشی اضافه کرد: نیاز داریم موسوی برنامه های مدنی و سیاسی خود را کامل کند و این امر از طریق بهره گیری از تجارب دیگران شدنی است.
مرعشی همچنین در بخشی از این نشست خبری از طراحی یک کمیته انتخاباتی خبر داد و گفتاین کمیته یا ستاد هماهنگی شامل خبرنگاران، مدیران مسئول، صاحبان سایت ها و وبلاگ نویس ها خواهد بود و اینها باید پشتیبانی اطلاعاتی شوند یعنی اینکه مواد خام با هدف طراحی به آنها داده شود. وی با بیان اینکه ما تاکنون دو گام برای انتخابات برداشته ایم و برای موفقیت تنها یک خیز لازم است افزود: گام نخست تعیین نامزد بود که از آن عبور کردیم، گام دوم حضور جوانان بود و اکنون که حدود چهار هفته مانده به انتخابات باید خیز سوم را هم برداریم.
او افزود: برای برداشتن خیز سوم، یک کمیته و یا ستاد هماهنگی حرفه ای از خبرنگاران، مدیران مسئول، صاحبان سایت ها و وبلاگ نویس ها تشکیل شود و اینها پشتیبانی اطلاعاتی شوند یعنی اینکه مواد خام با هدف طراحی برای آگاه سازی مردم به آنها داده شود و بگویند برنامه های میرحسین موسوی چیست. مرعشی در توضیح بیشتر این محفل زنجیره ای گفت: یک توافق به لحاظ حرفه ای لازم است و در این حدود یک ماهه، همه روزنامه ها و سایت ها که خبری را تولید می کنند از طریق این ستاد یا کمیته به صورت مشترک در اختیار همه از جمله روزنامه های محلی قرار گیرد. در این چهار هفته باقی مانده لازم است هشت موضوع نفی ای و اثباتی برای رسانه ها در نظر گرفته شود و هر هفته روی 2 موضوع آن کار شود. مثلاً اگر موضوع تورم و فشارهای وارده بر مردم بود همه رسانه ها و سایت ها و... در این چهار هفته بر روی این موضوع کار کنند و در این مدت باقی مانده، رقابت های حرفه ای خود را کنار بگذارند.
مرعشی تصریح کرد: در صورت داشتن چنین هماهنگی، می توانیم کار را جلو ببریم. گفتنی است این طرح مرعشی یادآور همان محفل پشت پرده روزنامه های زنجیره ای دوم خردادی در دولت سابق است که همگی به طور هدایت شده و مشترک برای تشویق افکار عمومی و سیاه نمایی دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی کار می کردند.

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی